[P.O. Etapa 10] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Pe ce loc termina Universitatea Craiova acest sezon?

Poll ended at 20 Mai 2018, 00:40

Locul 3
20
77%
Locul 4
5
19%
Locul 5
1
4%
 
Total votes: 26

iuli

Re: [P.O. Etapa 10] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 22 Mai 2018, 19:34

Copacul scrie:
22 Mai 2018, 19:11
Nu a fost nimic serios, Zlati s-a inflamat pe o pasa proasta a lui Baluta la Bancu iar Mitrita a luat si el foc. Nimic grav dar suficient ca Zlati sa ramana la cabine
daca se inflama si Bancu la fiecare idiotenie de-a lui Zlatinski?si are cateva infrangeri pe constiinta bulgarul...

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [P.O. Etapa 10] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 22 Mai 2018, 20:50

dantes scrie:Foarte bine daca s-au luat la harta, doar sunt barbati. Si mai bine daca s-au impacat, prietenia lor o sa fie mai solida de-acum.
De acord 100 %!!! Te cerți în familie, dar pe teren, când e vorba și de bani!? Nu mai faceți atâta caz din nimic. Atitudinea profi după meci, când nimeni nu a spus nimic, e clara. Imagine

Trimis de pe al meu WAS-LX1 folosind Tapatalk

Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [P.O. Etapa 10] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 22 Mai 2018, 20:54

Dacă a rămas pentru asta la cabine, bila alba pentru Mangia.
Iar jucătorii se împacă, dacă nu sa întâmplat deja asta.
Ps. Tensiune, oboseala, dorința de a lua locul 3, într-un ultim meci în care ai fost condus, te poate duce la gesturi aiurea. Sa nu mai spun ca Zlati are și el ochi, citește opinii de genul e bătrân, nu mai poate, trebuie cedat, etc. Eu unul, l-aș tine încă un an. A și greșit, dar a și tras echipa după el. De multe ori. Overall, su t oameni toți, nu roboti!!!
Copacul scrie:Nu a fost nimic serios, Zlati s-a inflamat pe o pasa proasta a lui Baluta la Bancu iar Mitrita a luat si el foc. Nimic grav dar suficient ca Zlati sa ramana la cabine
Trimis de pe al meu WAS-LX1 folosind Tapatalk

Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [P.O. Etapa 10] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 22 Mai 2018, 20:59

Eu nu stiu ce salariu are Zlati - dar sint de acord sa ramina inca un an, daca salariul e rezonabil.

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3493
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: [P.O. Etapa 10] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Paul » 22 Mai 2018, 21:24

Asta imi place si mie - ca am aflat doar din indiscretia unor reporteri si nimeni din echipa sau conducerea tehnica nu a suflat nimic in afara.
In orice familie apar discutii si certuri, important e sa se rezolve tot in familie.
Pe mine Zlati m-a cucerit definitiv cand a fost intrebat daca dupa cativa ani se simte oltean. A zis nu, nu ma simt oltean. A facut o pauza lunga dupa care a spus: sunt oltean!
Pentru mine foarte important este sa fim o echipa, si aici ne insinuez si pe noi suporterii, efectiv sa tinem unii cu altii si sa nu existe situatii in care ii luam noi la 11 m pe jucatori ca sunt asa si pe dincolo.
Nu frate, din clipa in care au pus tricoul alb albastru pe ei, gata, sunt ai nostri si tinem unii la altii ca fratii.
Ok, am vrea sa fie toti din Craiova daca se poate, dar stiti ce, ei chiar stau in Craiova si daca se simt ca acasa aici, atunci sunt ai nostri si gata.

Una peste alta, de coregrafia pentru cupa nimic? Donatii, chestii. Ziceti ca percutam.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [P.O. Etapa 10] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de alex.p » 22 Mai 2018, 21:57

Paul, ia legatura cu cineva din Sezione (SLH de pe forum).

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [P.O. Etapa 10] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 22 Mai 2018, 22:04

@Paul:

Coregrafie finala Cupei

La meciul de ieri prin urnele prezenta in #PeluzaNord am reusit sa strangem aproape 3.300 de lei care se duc direct in fondul pentru coregrafia de la finala Cupei. Cine vrea sa contribuie in continuare pentru o coregrafie mai complexa o poate face in contul urmator: Banca Transilvania, IBAN RO93BTRLRONCRT0297612801, pe numele ALECSANDRU LUCIAN FLAVIUS.

#VoiSuntetiStiintaPeluzaNord

Sursa: PeluzaNord



Trimis de pe Xiaomi Note 4

"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3493
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: [P.O. Etapa 10] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Paul » 22 Mai 2018, 22:17

DeuxEx scrie:
22 Mai 2018, 22:04
@Paul:

Coregrafie finala Cupei

La meciul de ieri prin urnele prezenta in #PeluzaNord am reusit sa strangem aproape 3.300 de lei care se duc direct in fondul pentru coregrafia de la finala Cupei. Cine vrea sa contribuie in continuare pentru o coregrafie mai complexa o poate face in contul urmator: Banca Transilvania, IBAN RO93BTRLRONCRT0297612801, pe numele ALECSANDRU LUCIAN FLAVIUS.

#VoiSuntetiStiintaPeluzaNord

Sursa: PeluzaNord



Trimis de pe Xiaomi Note 4
S-a marcat. Multumesc pentru info si pentru efort! Mandri de voi!

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [P.O. Etapa 10] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 23 Mai 2018, 01:09

iuli scrie:
21 Mai 2018, 19:26
Mateiu cat mai are contract?
Un an.

LiviuB

Re: [P.O. Etapa 10] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 23 Mai 2018, 09:06

ar trebui sa i se prelungeasca in vara asta

Închis