[Cupa Romaniei 1/16] Sportul Snagov - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Ce credeti ca vom face in acest meci din Cupa Romaniei?

Poll ended at 26 Sep 2018, 12:40

Ne calificam in optimi
20
95%
Se califica Sportul Snagov
1
5%
 
Total votes: 21

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Cupa Romaniei 1/16] Sportul Snagov - Universitatea Craiova

Mesaj de SLH » 26 Sep 2018, 12:36

Paul scrie:
25 Sep 2018, 13:13
SLH scrie:
25 Sep 2018, 12:57
Se pare ca deseara coalitia pentru familie vrea sa isi faca simtita prezenta la meci prin niste mesaje pro referendum. In Peluza ne ocupam noi sa nu apara nimic, dar dupa parerea mea si in restul stadionului daca ii vedeti nu ar trebui sa ii lasati sa isi faca numarul. Suporterii Stiintei nu pot fi asociati cu aceasta mizerie.
De acord. De unde ai informatia, de curiozitate?
Chiar de la ei. Nu se stie cum pentru ca nu au vrut sa spuna, dar au facut rost de numarul de telefon al unui baiat de la noi si l-au sunat sa spuna ca vin si ei cu 2 mesaje. Evident au fost refuzati. Ulterior am aflat ca au sunat si pe la club, dar si acolo au fost refuzati. Probabil ca asta au facut si cu alte galerii pentru ca la foarte multe am vazut mesaje de genul asta in ultima perioada.

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3493
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: [Cupa Romaniei 1/16] Sportul Snagov - Universitatea Craiova

Mesaj de Paul » 26 Sep 2018, 14:26

SLH scrie:
26 Sep 2018, 12:36
Paul scrie:
25 Sep 2018, 13:13
SLH scrie:
25 Sep 2018, 12:57
Se pare ca deseara coalitia pentru familie vrea sa isi faca simtita prezenta la meci prin niste mesaje pro referendum. In Peluza ne ocupam noi sa nu apara nimic, dar dupa parerea mea si in restul stadionului daca ii vedeti nu ar trebui sa ii lasati sa isi faca numarul. Suporterii Stiintei nu pot fi asociati cu aceasta mizerie.
De acord. De unde ai informatia, de curiozitate?
Chiar de la ei. Nu se stie cum pentru ca nu au vrut sa spuna, dar au facut rost de numarul de telefon al unui baiat de la noi si l-au sunat sa spuna ca vin si ei cu 2 mesaje. Evident au fost refuzati. Ulterior am aflat ca au sunat si pe la club, dar si acolo au fost refuzati. Probabil ca asta au facut si cu alte galerii pentru ca la foarte multe am vazut mesaje de genul asta in ultima perioada.
Am inteles - bine ca macar au avut bunul simt sa nu vina daca au fost refuzati. Merci de info.

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: [Cupa Romaniei 1/16] Sportul Snagov - Universitatea Craiova

Mesaj de cortinadampezzo » 26 Sep 2018, 17:44

Gazonul a este sub orice critica.
Jucand o data la doua zile pe acest teren il face aproape impracticabil. Nu este de mirare ca am jucat cu frana de mana trasa, a fost si destul de frig. Daca acum 5 zile erau 27 de grade, la ora meciului de cupa a fost f frig.
Gardos se pare ca nu poate duce un meci intreg, Am sperat sa dea gol si a marcat dar riscul de a recidiva accidentarea la el e mare
Donkor are forta dar pe acest gazon parca e hocheist.
Rocha a fost prezent in joc, m-a impresionat placut pentru ca joaca inteligent insa parca nu mai are agilitatea si viteza de acum 2 ani. A pierdut pregatirea de vara?
Burlacu nu se regaseste, este sub barbut . Am vazut comentarii in presa rautacioase la adresa lui Mitrita. Omul nu poate sa joace pe terenul asta. Cred ca este al 5-lea meci acasa cand gazonul e cel mai mare adversar al lui.
Fedele mi s-a parut obosit, are calitate dar se pare ca daca nu faci pregatirea de vara nu iti atingi un varf de forma fizica in plin campionat

Echipa a aratat bine, au fost o parte din jucatorii pe care probabil ne vom baza anul viitor dupa plecarile unora si terminarea contractelor altora

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Cupa Romaniei 1/16] Sportul Snagov - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 27 Sep 2018, 20:44

Paul scrie:
sorinyki scrie:
26 Sep 2018, 10:43
Ce mai stiti de Meza Colli?
In afara de faptul ca in programul de meci cu Viitorul, in interviul cu el, ne spunea ca nu crede ca poate sa intre cu Viitorul dar abia asteapta sa joace, si ca Mangia a zis ca discutam pentru meciul cu CFR, altceva nu a mai aparut.
Ieri nu a fost nici in lot. E cu familia in Craiova, si pare un tip serios din interviu, asa ca eu unul sper sa se dovedeasca inca o achizitie buna, ca "absolut" toate achizitiile girate de Mangia.
Probabil ca aflam mai multe la conferinta de presa premergatoare meciului cu CFR. Toti suntem curiosi cred sa aflam ce e cu el.
Mezza nu a fost cerut de Mangia, e "inspiratia" conducerii. El l-a vrut pe italianul ala de il anunta shorici ca bomba si care s- dus la Foggia parca in cele din urma

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk


Închis