[Etapa II-Play off] Sepsi Sf. Gheorghe-Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu câte puncte venim din secuime?

Poll ended at 16 Mar 2019, 21:03

3 puncte, rămânem cu șanse importante în lupta pentru titlu.
26
76%
1 punct. O mică sincopă/
4
12%
0 puncte, iar titlul se îndepărtează tot mai mult
4
12%
 
Total votes: 34

lory69
fanatic
fanatic
Mesaje: 1943
Membru din: 16 Aug 2017, 11:56

Re: [Etapa II-Play off] Sepsi Sf. Gheorghe-Universitatea Craiova

Mesaj de lory69 » 15 Mar 2019, 22:31

Bai uneka...cunoscatorule...Donkor cu viteza lui a anulat multe din actiunile ungurilor.Greseste copilareste de multe ori,dar,te scoate prin deposedari ffff utile.Unekaaaa..cred ca raiezi ca am batut iar,piturka poate sa astepte pana iese la pensiee!

Neagu.djuvara
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 09 Aug 2018, 22:27

Re: [Etapa II-Play off] Sepsi Sf. Gheorghe-Universitatea Craiova

Mesaj de Neagu.djuvara » 15 Mar 2019, 22:35

Cat au putut rata,incredibil.Internationalii nostri au fost pe nicaieri.Koljic daca nu se loveste mingea de el,n-o baga-n ate,bancu in loc sa traga la poarta,da pasa intr-o invalmaseala.Mi-a placut mult fortes,chiar daca a jucat putin,e mai atacant decat koljic.Barbut a muncit mult dar a ratat incredibil.Trebuia sa fie cel putin 0-3 asta seara.

Avatar utilizator
Arthur Rimbaud
suporter
suporter
Mesaje: 939
Membru din: 29 Oct 2018, 07:34

Re: [Etapa II-Play off] Sepsi Sf. Gheorghe-Universitatea Craiova

Mesaj de Arthur Rimbaud » 15 Mar 2019, 22:37

zeddDarko scrie:
15 Mar 2019, 22:27
Arthur Rimbaud scrie:
15 Mar 2019, 22:22
Sincer, pentru parerea mea, Mateiu cel mai luptator si cel mai lucide jucator de Craiova de aceasta seara.
De vreo 3-4 meciuri incoace e cel mai luptator!
ucv ucv
El pare sa aiba un viitor bun.
CRAIOVA JE T'AIME !!!

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa II-Play off] Sepsi Sf. Gheorghe-Universitatea Craiova

Mesaj de UneKa » 15 Mar 2019, 22:40

Bravo, 3 pcte imense dupa un joc bun in care nu am suferit mult.
Este un meci castigat de Mangia care merita toate felicitarile, asta astept de la un antrenor ca dupa meciul cu astra cand la mijloc am fost dominati, sa vina cu ceva si sa recastige zona, jos palaria in fata lui, un meci pregatit excelent, intr-adevar am intalnit si cam cea mai slaba echipa din play off, dar asta nu inseamna ca nu trebuie felicitat italianul.

Totusi nu am realizat nimic, daca ne vrem echipa de campionat, aceste 2 victorii sunt pur normale si firesti.

Nu ma aprind dupa aceste 2 jocuri, raman la parerea ca nu o sa putem sa luam campionatul. Suntem mult prea subtiri, naivi si nu la nivelul CFR ului pt a castiga campionatul.
Cel mai aiurit si din alt film Donkor, doamne ajuta ca nu a comis-o rau de tot in meciul asta....
PS: putin dezamagit de Bancu, nu se poate ca tu jucator de nationala sa ai 2 faze de genul si sa nu dai 2 goluri sau macar unul, lamentabil.
Jucator bun pentru romania, dar la capitole ca personalitate, incredere, decizie este scazut.

@lory
Te rog lasa-ma cu Donkor, intoarce televizorul ca il tii invers, auzi Donkor a facut nu stiu ce, cand el a fost rupt din filmul meciului.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa II-Play off] Sepsi Sf. Gheorghe-Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 15 Mar 2019, 22:44

DeuxEx scrie:
14 Mar 2019, 10:46
Meciul asta trebuie tratat italieneste. Mers acolo, marcat un gol, tinut de rezultat in mod eficient pana la final.

Trimis de pe Xiaomi Note 4
Am avut dreptate... Ca o concluzie: 2 meciuri in play-off, nu a existat niciun sut pe poarta noastra in aceste prime 180 de min. Meci castigat de tactica excelenta aleasa de Mangia.
Urmeaza un nula-nula la malul marii, intre Viitorul si Chefere...
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

lory69
fanatic
fanatic
Mesaje: 1943
Membru din: 16 Aug 2017, 11:56

Re: [Etapa II-Play off] Sepsi Sf. Gheorghe-Universitatea Craiova

Mesaj de lory69 » 15 Mar 2019, 22:50

Deuxex...taci te rog ca face apoplexie saracu' uneka...el e cufurist acum.Eu zic ca bate Viitorul,la fel ca si astra!

Neagu.djuvara
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 09 Aug 2018, 22:27

Re: [Etapa II-Play off] Sepsi Sf. Gheorghe-Universitatea Craiova

Mesaj de Neagu.djuvara » 15 Mar 2019, 22:55

lory69 scrie:
15 Mar 2019, 22:50
Deuxex...taci te rog ca face apoplexie saracu' uneka...el e cufurist acum.Eu zic ca bate Viitorul,la fel ca si astra!
Nu bate viitorul,cred ca un egal fac,e suficient.Astra da meciul ciobanului "habotnic".

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa II-Play off] Sepsi Sf. Gheorghe-Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 15 Mar 2019, 22:57

Sa se consemneze: Cristea nu a inscris doua goluri numai pentru ca nu a jucat.
S-a rupt Brazda.

Neagu.djuvara
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 09 Aug 2018, 22:27

Re: [Etapa II-Play off] Sepsi Sf. Gheorghe-Universitatea Craiova

Mesaj de Neagu.djuvara » 15 Mar 2019, 22:57

Ce bine arata clasamentul acum cu fcsb sub noi.Etapa.viitoare e imperios.necesar sa scoatem un egal cu fcsb,pentru ca altfel n-am.facut nimic,pentru ca ei oricum se impun cu astra etapa asta.

LiviuB

Re: [Etapa II-Play off] Sepsi Sf. Gheorghe-Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 15 Mar 2019, 23:01

Trebuie sa ii batem si la ei. Trebuie sa spargem gheata.
Ce gretos e naum... fac analiza la Bancu... dar sa vedem si cifrele lui benzar. Cioara asta imputita

Avatar utilizator
azzuro
suporter
suporter
Mesaje: 553
Membru din: 16 Mar 2004, 23:21

Re: [Etapa II-Play off] Sepsi Sf. Gheorghe-Universitatea Craiova

Mesaj de azzuro » 15 Mar 2019, 23:02

Bai, cat de frustrat e Naum! Incepu sa il desfinteze pe Bancu, ca cica e execrabil, ce cauta la nationala. Degeaba ii explica Balint, nu are cu cine!
"Sa ne ancoram în sinergia faptelor, fara a eluda meandrele concretului."

Napoli1986
membru
membru
Mesaje: 170
Membru din: 19 Feb 2019, 10:08

Re: [Etapa II-Play off] Sepsi Sf. Gheorghe-Universitatea Craiova

Mesaj de Napoli1986 » 15 Mar 2019, 23:08

Vere, urmatoarele meciuri sunt cu fcsb - 31 mar (la bucuresti)si cfr - 7 apr (acasa). Daca batem fcsb la bucale, la meciul cu cfr se blocheaza Craiova, o sa fie ceva ce nu cred ca s-a mai vazut in RO in ulltimii 20de ani.

Neagu.djuvara
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 09 Aug 2018, 22:27

Re: [Etapa II-Play off] Sepsi Sf. Gheorghe-Universitatea Craiova

Mesaj de Neagu.djuvara » 15 Mar 2019, 23:09

LiviuB scrie:
15 Mar 2019, 23:01
Trebuie sa ii batem si la ei. Trebuie sa spargem gheata.
Ce gretos e naum... fac analiza la Bancu... dar sa vedem si cifrele lui benzar. Cioara asta imputita
Trebuie....Ne fac iar cu arbitri.Tipa.mimi saptamana viitoare si-l da pe avram.la.centru.N-ai vazut cum joaca cu noi si cum joaca cu celalalte.Cu noi joaca pe viata si pe moarte,cu viitorul au jucat mult mai slab decat in meciul cu noi.Bine are dreptate cu bancu,face meciuri modeste de ceva timp,probabil are si el o nemultumire pentru ca nu a reusit la plece.

LiviuB

Re: [Etapa II-Play off] Sepsi Sf. Gheorghe-Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 15 Mar 2019, 23:10

Cel mai dezamagit sunt de Multescu, ca i-a fost si elev. Sa mai aud pe cineva ca vorbeste frumos de asta

sorin107

Re: [Etapa II-Play off] Sepsi Sf. Gheorghe-Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 15 Mar 2019, 23:11

jumara, esti prost ca noaptea, ba. pe langa faptul ca nu pricepi nimic din sportul asta, adica.

Închis