Etapa 30: Universitatea Craiova - FCV Farul

Moderator: grup_moderatori

Ce facem cu marinarii blatisti

Victorie, Reghe e peste Rege
12
86%
Egal, ne țin în șah
2
14%
Înfrângere, blatistii ne fac
0
No votes
 
Total votes: 14

R.E.N.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1572
Membru din: 18 Feb 2006, 13:33

Re: Etapa 30: Universitatea Craiova - FCV Farul

Mesaj de R.E.N. » 08 Mar 2022, 12:52

Paul scrie:
08 Mar 2022, 11:29
R.E.N. scrie:
08 Mar 2022, 11:12
@Paul ar fi bine, dar pe dreapta suntem morti. E doar Campanu acolo. Plus, daca nu e Mateiu suntem morti la mijloc, pentru ca e clar ca ne trebuie doi mijlocasi care sa fie in stare sa deposedeze.
Stiu ca suntem cam praf pe dreapta, asta in primul rand ca Vladoiu nu reuseste sa se impuna. Mie nu imi displace de Vatajelu, si inca nu imi dau seama ce poate Conte, care joaca foarte putin si rar.
Cred ca si Cretu e bun la deposedari si merge din ce in ce mai bine. Daca reusesc sa faca toti un pressing sus si sincronizat, sa nu le dea timp si spatiu la adversari, atunci discutam altfel, numai ca pentru asta trebuie multa conditie fizica. Par sa inceapa sa miste in directia asta, de la meciul cu CFR incoace, mie asa mi se pare.
Si mie imi place Vatajelu. Plus ca e de-al nostru. Ma refeream la aripa dreapta, in fata, unde in afara de Campanu nu mai e nimeni. Plus o alternativa pentru Vatajelu, ca Vladoiu din pacate nu pare sa progreseze. Poate ar fi bine sa-l imprumute undeva sa prinda meciuri. Pe Conte ala ma intreb cine l-a urmarit inainte sa-l aduca.

Ne mai trebuie un mijlocas la inchidere pentru ca in afara de Cretu si Mateiu nu mai e nimeni. Daca se strica unul, in special Mateiu, suntem pa. Pe bic pot sa-l faca majoreta, Screciu nu e suficient de sigur pe el in pozitia aia si nu are plasament, iar Nistor n-are ce sa caute inchizator.
Albastrul din inimile noastre este mai mare decat al cerului si al marilor la un loc!

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2214
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: Etapa 30: Universitatea Craiova - FCV Farul

Mesaj de fanucrv » 08 Mar 2022, 14:13

Pe Houri s-au platit banii ? In sistemul actual, in locul cui il vedeti jucand ? Pentru ca atunci cand dai 600 k, nu il tii rezerva.
Un jucator mult mai ieftin dar cu potential mai bun decat francezul ,mi se pare Rogulic .

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1412
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: Etapa 30: Universitatea Craiova - FCV Farul

Mesaj de florinkeke » 08 Mar 2022, 21:18

Houri mi se pare super jucator,doar ca se pare ca e de sticla.A influentat jocul din momentul im care a intrat.Este de tinut.Si Roguljic la fel.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk


Închis