Mititelu la judecata poporului

Comentarii pe marginea articolelor aparute in mass-media.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
malus dacus
fanatic
fanatic

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de malus dacus » 14 Mai 2019, 14:42

...am vazut si eu chestia asta de nu stiu cate ori. Nu pot sa am incredere in ce zice Mitica acolo cu societatile lui Mititelu, cu denumiri la deruta si chestii. E de Gâgă prostu, e vorba de un CUI, nu tr. sa fii geniu sa te prinzi de-o cacealma de-asta. Au fost pe mâna, da-i dreq...

zeddDarko
membru
membru

Mesaj de zeddDarko » 14 Mai 2019, 16:17

malus dacus scrie:
14 Mai 2019, 14:42
...am vazut si eu chestia asta de nu stiu cate ori. Nu pot sa am incredere in ce zice Mitica acolo cu societatile lui Mititelu, cu denumiri la deruta si chestii. E de Gâgă prostu, e vorba de un CUI, nu tr. sa fii geniu sa te prinzi de-o cacealma de-asta. Au fost pe mâna, da-i dreq...
Stiu sigur de la un domn de prin federatie de acolo care a si fost chemat pe la DNA in cazul asta ca au fost mana in mana.Mititelu a avut 7 societati de-a lungul timpului pana la desfiintare.L-au ajutat pana s-a imputit treaba, pana ajica a inceput sa ii faca cu ou si cu otet pe la TV, iar dupa si-au luat mana de pe el si uite unde a ajuns...

zeddDarko
membru
membru

Mesaj de zeddDarko » 16 Mai 2019, 17:36

Isi face ajica stadion pe balta craiovitei, cica intr-un an il termina.:)))) bancul zilei

blixa
fanatic
fanatic

Mesaj de blixa » 16 Mai 2019, 17:49

sa faca. sa aiba fetele piata de desfacere pentru seminte.
S-a rupt Brazda.

Bobby
fanatic
fanatic

Mesaj de Bobby » 17 Mai 2019, 01:19

zeddDarko scrie:
16 Mai 2019, 17:36
Isi face ajica stadion pe balta craiovitei, cica intr-un an il termina.:)))) bancul zilei
Daca e banc sau nu, mai vedem. Aceasta aparitie la Pro X a fost platita de catre boovean. Plus text pe sport.ro in care se vorbeste despre "FC Universitatea Craiova".

Sluga booveanului Puscas vorbeste despre Stiinta Craiova in acest video. Asta e numai buna de reclamat la CNA pentru o amenda frumoasa - se foloseste o marca aflata in proprietatea clubului de liga 1. Cine face reclamatia ?

zeddDarko
membru
membru

Mesaj de zeddDarko » 17 Mai 2019, 12:27

Eu, zi-mi datele exacte ale emisiunii te rog.

P.S: vazui videoclipul si nu o sa isi ia nimeni amenda.Doar puscas foloseste denumirile astea, moderatorul emisiunii nu.

Scrie răspuns