Mititelu la judecata poporului!

Comentarii pe marginea articolelor aparute in mass-media.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Vreți să închidem acest topic?

Poll ended at 08 Feb 2023, 12:52

Da
11
31%
Nu
24
69%
 
Total votes: 35

Tony7
membru
membru
Mesaje: 113
Membru din: 15 Oct 2020, 18:45

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Tony7 » 14 Mai 2021, 23:53

@dorumihnea2: Nu tin cu familia mititelu. Tin cu o echipa de fotbal. Nu mi-am inceput viata cu echipa asta de fotbal si nu ma astept sa se termine. E o pasiune si atat. Unii, noi oltenii in general, exageram prea mult cand vine vorba de fotbal.
Nu cred ca m-ai observat pe mine sa-mi pierd prea mult timp pe forum.
Cred ca e destul de clar ca sunt aici sa fac misto. La fel cum fac si cu prietenii mei fata in fata care tin cu CSU si care o parte sunt si ei aici. Dar mereu sunt timizi sa zica cate ceva. Injurati-ma ma si voi, ca nu ma supar.

Cred ca e destul de evident ca 95% din infocatii CSU sunt morti de suparare ca a promovat mititelu. Sunt putini carora nu le pasa. Sa nu-ti pese insa e cel mai sanatos. Eu asa am trecut peste toti acesti ani. Nu mi-a pasat de voi. N-am dat 2 bani pe echipa CSU. Nu ma interesa daca pierdeati sau castigati.
De ce mai sunt aici daca nu-mi pasa? Sa fac misto. Pentru ca unii din voi merita. Pentru cat s-au bucurat in ciuda noastra. Pentru ca nu si-au vazut de drumul lor, cu echipa lor si mereu au incercat sa puna piedici echipei noastre.

Eu spun sincer. Daca din 2013 nu mai auzeam de mititelu, eu tot nu as fi vrut sa aud vreodata de CSU.
CSU reprezinta tot ce am urat atunci cand sustineam Universitatea Craiova. Echipa care n-avea nevoie de nicio pomana si nu avea nevoie Bucuresti. Eram Anti-Bucuresti. Acum ne infiintam la Mogosoaia. Primim pomeni (loc in Liga 2, invitatii, corn cu lapte la meciuri, deplasari gratuite). Facem propaganda in oras pentru un anume partid politic (ca bine ne-a mers cu partidul ala politic, uitati-va unde suntem in comparatie cu Cluj, Timisoara, Oradea, Iasi).

Lumea a venit la meciuri pentru fotbal, pentru ca a crezut ca o sa aveti performanta. Pasiune pentru voi insa au avut putini. Si din sezonul viitor o sa incepeti sa va lamuriti usor usor.

In fiecare an incercati sa va mintiti singuri. V-ati mintit ca mititelu nu promoveaza. Sa va vad ce o sa va mintiti in sezonul urmator.

adi_g
suporter
suporter
Mesaje: 626
Membru din: 20 Sep 2017, 21:18

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de adi_g » 15 Mai 2021, 00:06

Tony7 scrie:
14 Mai 2021, 20:37
^ Nivel educație: cu minus
Lb. Română: 2/10

Baieti eu chiar as vrea sa bem o bere. Putem sa ne contrazicem si cand stam asa mai relaxati. Asta desigur, doar cu partea educata dintre voi.
Hai, amice, ca eu am fost domn cu tine! Totusi, sa nu uit, **** mititelu! **** fcu!..:) ucv usteag

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de malus dacus » 15 Mai 2021, 00:59

Ej bun al dreacu de mistouri, ai numai dume.n tine. Ramai aici daca.ti place, sa ne batem pwulla de tine sa suni ca o toba.

Avatar utilizator
Alishor
suporter
suporter
Mesaje: 774
Membru din: 10 Sep 2010, 14:06

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Alishor » 15 Mai 2021, 01:23

Tony7 scrie:
14 Mai 2021, 23:53
@dorumihnea2: Nu tin cu familia mititelu. Tin cu o echipa de fotbal. Nu mi-am inceput viata cu echipa asta de fotbal si nu ma astept sa se termine. E o pasiune si atat. Unii, noi oltenii in general, exageram prea mult cand vine vorba de fotbal.
Nu cred ca m-ai observat pe mine sa-mi pierd prea mult timp pe forum.
Cred ca e destul de clar ca sunt aici sa fac misto. La fel cum fac si cu prietenii mei fata in fata care tin cu CSU si care o parte sunt si ei aici. Dar mereu sunt timizi sa zica cate ceva. Injurati-ma ma si voi, ca nu ma supar.

Cred ca e destul de evident ca 95% din infocatii CSU sunt morti de suparare ca a promovat mititelu. Sunt putini carora nu le pasa. Sa nu-ti pese insa e cel mai sanatos. Eu asa am trecut peste toti acesti ani. Nu mi-a pasat de voi. N-am dat 2 bani pe echipa CSU. Nu ma interesa daca pierdeati sau castigati.
De ce mai sunt aici daca nu-mi pasa? Sa fac misto. Pentru ca unii din voi merita. Pentru cat s-au bucurat in ciuda noastra. Pentru ca nu si-au vazut de drumul lor, cu echipa lor si mereu au incercat sa puna piedici echipei noastre.

Eu spun sincer. Daca din 2013 nu mai auzeam de mititelu, eu tot nu as fi vrut sa aud vreodata de CSU.
CSU reprezinta tot ce am urat atunci cand sustineam Universitatea Craiova. Echipa care n-avea nevoie de nicio pomana si nu avea nevoie Bucuresti. Eram Anti-Bucuresti. Acum ne infiintam la Mogosoaia. Primim pomeni (loc in Liga 2, invitatii, corn cu lapte la meciuri, deplasari gratuite). Facem propaganda in oras pentru un anume partid politic (ca bine ne-a mers cu partidul ala politic, uitati-va unde suntem in comparatie cu Cluj, Timisoara, Oradea, Iasi).

Lumea a venit la meciuri pentru fotbal, pentru ca a crezut ca o sa aveti performanta. Pasiune pentru voi insa au avut putini. Si din sezonul viitor o sa incepeti sa va lamuriti usor usor.

In fiecare an incercati sa va mintiti singuri. V-ati mintit ca mititelu nu promoveaza. Sa va vad ce o sa va mintiti in sezonul urmator.
baietas, campania lui Olguta a fost facuta de peluza vandutilor. mai nou adrian puscarie si familia lui s-au dat cu pnl-ul. las-o moale cu politica. curva politica mai mare ca mititelu nu a existat in oras. foarte bine ca au promovat. asa o sa o lamurim chestia cu sustinerea. astept meciul asta din 2013 de la celebrul meci de pe Oblemenco. era normal lumea sa il sustina pe milog pt ca erau inceputurile, eram confuzi multi, eu personal inca eram impartit in doua, daaaaar... de atunci s-au lamurit multe chestii. marca e la clubul sportiv si tot ce deriva din ea, 20000 de olteni la finala cupei nu e de ici de colo, meciuri jucate cu casa inchisa la fel. pai brutarul s-a scremut la primul meci pe Oblemenco, ala cu u cluj sa isi aduca argatii de peste tot, a dat bilete moca si abea a strans 8000. daca e asa iubita fccalu, pai trebuia sa erupa stadionul la primul meci jucat in Craiova dupa atatia ani. apoi faza cu abonamentele, a vandut 600 si multe cumparate de calutii plecati in strainatate, cumparau cate 2, 3 si asta am vazut-o scrisa in comentariile lor pe diverse grupuri ale lor. Universitatea a vandut vreo 4-5000 anul asta in pandemie. deci cum spuneam situatia s-a schimbat mult fata de 2013. vorbesti de echipa creata la mogosoaia. ce ii confera puscariasului avantajul in fata Universitatii ? ai uitat cand a mutat echipa la severin pt ca craiovenii nu merita echipa , ai uitat cand a interzis suporterii sa intre in bucuresti si au fost oprite autobuzele la marginea bucurestiului, ai uitat cand la ultimul meci cu medias pe Oblemenco nu a permis accesul nimanui pe stadion in afara de apropiatii lui ? s-a pisat pe tot ce inseamna Craiova cat a avut echipa pana in 2011, si tu vii si vorbesti aici de Craiova. daca vrei sa fii batjocura unui detinut sa fii sanatos. spui ca urasti csu, eu iti spun ca detest adunatura aia care sustine echipa familiei, si pe personaj in sine, a masacrat tot ce tinea de Craiova.
P.S. cand a luat juma de milion de la solomon nu mai era problema de politic nu ? dar asa e cand esti ipocrit, vezi doar ce iti convine
5 septembrie 1948... Legenda incepe

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1753
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de dorumihnea2 » 15 Mai 2021, 10:55

Tony7 scrie:
14 Mai 2021, 23:53
@dorumihnea2: Nu tin cu familia mititelu. Tin cu o echipa de fotbal. Nu mi-am inceput viata cu echipa asta de fotbal si nu ma astept sa se termine. E o pasiune si atat. Unii, noi oltenii in general, exageram prea mult cand vine vorba de fotbal.
Nu cred ca m-ai observat pe mine sa-mi pierd prea mult timp pe forum.
Cred ca e destul de clar ca sunt aici sa fac misto. La fel cum fac si cu prietenii mei fata in fata care tin cu CSU si care o parte sunt si ei aici. Dar mereu sunt timizi sa zica cate ceva. Injurati-ma ma si voi, ca nu ma supar.

Cred ca e destul de evident ca 95% din infocatii CSU sunt morti de suparare ca a promovat mititelu. Sunt putini carora nu le pasa. Sa nu-ti pese insa e cel mai sanatos. Eu asa am trecut peste toti acesti ani. Nu mi-a pasat de voi. N-am dat 2 bani pe echipa CSU. Nu ma interesa daca pierdeati sau castigati.
De ce mai sunt aici daca nu-mi pasa? Sa fac misto. Pentru ca unii din voi merita. Pentru cat s-au bucurat in ciuda noastra. Pentru ca nu si-au vazut de drumul lor, cu echipa lor si mereu au incercat sa puna piedici echipei noastre.

Eu spun sincer. Daca din 2013 nu mai auzeam de mititelu, eu tot nu as fi vrut sa aud vreodata de CSU.
CSU reprezinta tot ce am urat atunci cand sustineam Universitatea Craiova. Echipa care n-avea nevoie de nicio pomana si nu avea nevoie Bucuresti. Eram Anti-Bucuresti. Acum ne infiintam la Mogosoaia. Primim pomeni (loc in Liga 2, invitatii, corn cu lapte la meciuri, deplasari gratuite). Facem propaganda in oras pentru un anume partid politic (ca bine ne-a mers cu partidul ala politic, uitati-va unde suntem in comparatie cu Cluj, Timisoara, Oradea, Iasi).

Lumea a venit la meciuri pentru fotbal, pentru ca a crezut ca o sa aveti performanta. Pasiune pentru voi insa au avut putini. Si din sezonul viitor o sa incepeti sa va lamuriti usor usor.

In fiecare an incercati sa va mintiti singuri. V-ati mintit ca mititelu nu promoveaza. Sa va vad ce o sa va mintiti in sezonul urmator.
Dacă nu ai un grup unde să îți expui odele pentru pârnăiasii tăi patroni ( grupul nu îl aveți pentru că tu ești probabil că singurul răsărit din tabăra voastră) te ai gândit să ți-o iei în fiecare zi pe aici....

Kellogg
membru
membru
Mesaje: 252
Membru din: 26 Noi 2015, 22:11

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Kellogg » 15 Mai 2021, 13:16

Ba zi vere sincer, își mai schimba gogo adresa la două luni de frica sa nu si ia bătaie?
Jurnaliștii incită la violență / Forumurile plesnesc de «potență» / Dar la meci... p**a prezență

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de fabius_2014 » 15 Mai 2021, 15:17

Tony7 e sclav la doi stapani, unul infractor care a tepuit sute de oameni cu prejudicii de zeci de milioane de euro si celalalt este un cocalar, un naem prost de sluga.
Sluga asta umila este platita pentru fiecare postare. Daca ii cititi aberatiile, o sa observati ca niciodata nu spune absolut nimic negativ la adresa celor doi stapani. Ba Antoane, unul e infractor si neam prost, alalalt e cocalar si e neam cu primul, iar tu esti sluga lor umila.
Cat tupeu au capatat adoratorii de infractori ! A ajuns un sclav sa vorbeasca despre educatie si caracter, in timp ce stapanul lui, Aditza, reprezinta culmea cocalarismului si definitia parvenitului .
​Ne vorbeste sclavul analfabetului boovean despre limba romana. Asta reprezinta ridicolul absolut.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de sorialis » 15 Mai 2021, 17:04

iuli scrie:
Tony7 scrie:
14 Mai 2021, 17:56
Mai cautati, mai cautati motive sa va autosatisfaceti, unghia tot in gat ramane.
Cat v-ati mai rugat voi sa nu se ajunga aici.

Nu exista, cu siguranta nu exista oamenii aia. Puteti sa va amintiti ce a fost la meciul din cupa in centrul orasului cand noi eram in Liga a 3 a si asa va puteti imagina ce o sa fie anul viitor. Numai ca nu mai e un simplu joc de Cupa Romaniei si nu mai suntem nici in Liga a 3 a.

Ce stiu sigur e ca noi nu o sa umplem stadionul cu invitatii si sa obligam angajatii din regiile orasului sa vina la meciuri.

Echipa asta e a noastra, a suporterilor. Fara noi, mititelu era 0 barat. Si am sustinut echipa asta din Liga IV pana in Liga I. Ceva ce voi nu ati fi facut niciodata. Daca nu veneau niste bucuresti smecheri sa va faca voua echipa cu care va mandriti atat de mult, voi acum erati suporteri infocati ai FCSB sau Dinamo.
ai facut poze in rapita,unde fac toate c.u.r.v.e.l.e?
ImagineImagineImagineImagine

Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de sorialis » 15 Mai 2021, 17:07

Kellogg scrie:
Tony7 scrie:
14 Mai 2021, 18:57
Cate meciuri ati avut voi pe Oblemenco si cate incidente au fost provocate de noi?

Noi am avut un meci si Peluza Nord a avut grija sa stea la panda ca sa prinda niste copii sa ii bata.
La pândă ca la Ocho este? Sau ia întreba l pe sclavul de niculescu, liderul vostru, dacă mai fuge pe calea ferată :)-
Au fugit ca potarnichile de la Ocho. S-au călcat singuri în picioare.ImagineImagineImagine

Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de malus dacus » 19 Mai 2021, 13:29

Hai să vă zic o micuță poveste cu Ajîcă, dacă tot are topic dedicat. M-am ccacat pe mine de râs. E culeasă de la sătenii din Booveni și nu bag în ele o iota, jur. Dar mai întâi, trb. să fac o rectificare. Am zis pe-aici că taică`său a fost președinte de CAP. Eronat. A fost o confuzie. Nu. Tatăl lui Ajîcă ( D.zeu să-l ierte ) cică lucra ca șofer pe mașina de lapte. Mai ciordea lăptic de pe-acolo, nah, așa erau vremurile, așa se descurcau oamenii atunci. Cert e că o duceau cumsecade, Ajîcă nefiind chiar ultimul rupt în ccur. Dovadă că cică era singurul posesor al unei mingii "Artex" de-acolo din sat. La fotbalul de pe maidan, copiii îl evitau pt. că era cam scârbos. Avea o problemă cu mucii. Iar la jocul propriu-zis era opincă. Dar, având mingea asta super șmecheră pt. timpurile alea, erau obligați la un compromis și trebuia să-l bage. Al dracu, cică în poartă nu voia să stea! Așa că juca de câmp, până se enervau ăia total și îl scoteau afară în șuturi. Iar atunci își lua Ajîcă mingea, se trăgea mai într-o parte, se punea cu ccurul pe ea și gata meciul!
Mie mi s-a părut amuzantă faza cu luatul mingii și pus cu ccurul pe ea. Dar, dacă stai să te gândești, există și un tâlc în toată treaba. Înlocuiți mingea cu Universitatea Craiova și vedeți ce iese.

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de fabius_2014 » 19 Mai 2021, 14:13

Cocalarul tatuat a fost nemultumit de reactia orasului dupa promovarea echipei sale si prin urmare organizeaza o noua "sarbatoare", duminica, in centrul Craiovei. Toate slugile umile si proaste, ca Tony7, trebuie sa adune cat mai multi analfabeti si sa-i aduca la sarbatoare. A fost platita si o parte din media, pentru a relata " asa cum trebuie " adunarea . Pentru a ademeni prostimea, au promis ca aduc si niste rapperi, desi cererea a fost pentru manele, dar nu dadea bine.
Cocalarul umflat cu grasime a mai scos niste bani din buzunar doar pentru a minti tara ca are puhoi de suporteri.
Al doilea scop al demonstratiei booveanului este oprirea iesirii in strada a suporterilor Universitatii Craiova pentru a sarbatori castigarea cupei.
Parvenitul asta mic, in loc sa-si vada de performantele sportive, se razboieste cu orasul Craiova sau cu craiovenii.
In timp agresivitatea aratata de booveni se va intoarce impotriva lor, craiovenii nedorind sa fie asociati cu niste infractori violenti, cu niste analfabeti, cocalari, drogangii si ce se jivine se mai gasesc prin galeria lor.

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de malus dacus » 19 Mai 2021, 15:01

A, e cu rapperi. Sa vedem cati rapperi vor veni si la stadion.

Tony7
membru
membru
Mesaje: 113
Membru din: 15 Oct 2020, 18:45

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Tony7 » 19 Mai 2021, 15:32

@fabius_2014: Sluga asta umila si proasta, pe langa pasiunea pentru vechea echipa, e cu siguranta mult peste tine ca om. Atat iti zic. Atat tu cat si restul, cu frustrarea asta pe care o varsati pe aici, aratati destul de multe lucruri despre voi. Te mai invit la o bere, poate poate ma contrazici.

Cred ca am mai zis-o pe aici dar o mai zic. Nu am nicio tangenta cu mititelu senior sau junior.
Am cunostiinte care il cunosc direct pe adita si atat, fara legaturi stranse cu el.

Asta cu adunatura de drogati, cocalari etc - iar incercati sa va mintiti singuri. Adunaturile alea exista in ambele tabere si e orasul plin de astfel de persoane. Asta nu inseamna ca una din tabere e plina de drogati si cocalari. Eu o sa fiu acolo impreuna cu directori de firme de IT din Craiova si alte persoane cu functii importante. Unii chiar profesori universitari. Deci mai usor cu vorbele ca multi de pe aici de pe forum lucrati pe santier sau va gasesc la case la supermarket.

De ce nu s-a facut marea sarbatoare dupa meciul in care am promovat?
Cred ca uitati ca in seara aia a plouat torential iar restrictiile nu fusesera inca ridicate.
Ba chiar in ziua respectiva se anuntase ca putem sa revenim pe stadioane dupa 15 mai, ceea ce insemna ca ne putem bucura cu totii impreuna pe stadion la ultimul meci. Desi aparent n-au fost in stare sa rezolve pe deplin treaba asta.

Nu ii pasa nimanui cand jucati voi. In orice caz, nu cred ca jucati duminica. Deci va puteti bucura in ziua meciului chiar daca pierdeti sau castigati pentru ca ne-am intors iar asta va roade rau. :)

R.E.N.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1572
Membru din: 18 Feb 2006, 13:33

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de R.E.N. » 19 Mai 2021, 16:21

Vechea echipa e moarta si ingropata, pasionatule. A falimentat-o familia ccacat, care si-a facut acum o echipa nou nouta de care va bucurati voi. Sunteti toti plini de pasiune pentru "vechea echipa", dar in ultimul sezon al lui mititelu in a batea vantul prin stadion si prin deplasari. Tin minte ca am fost la un meci la sportul si am plecat la pauza, ca nu mai puteam sa suport dezolarea.

Strangeti-va iar aia o mie cati sunteti si bucurati-va pentru mititelu. Atat puteti, atat faceti. Noi ne bucuram ca am scapat de el.

„Salut revenirea Peluzei Sud 97 pe stadioanele din România. Îl cunosc pe Andrei Preda, iar el este unul dintre prietenii mei din Craiova." - George Mustata. Astia sunteti, niste fecesebisti de Craiova.
Albastrul din inimile noastre este mai mare decat al cerului si al marilor la un loc!

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de fabius_2014 » 19 Mai 2021, 17:26

Tony7 scrie:
19 Mai 2021, 15:32
@fabius_2014: Sluga asta umila si proasta, pe langa pasiunea pentru vechea echipa, e cu siguranta mult peste tine ca om. Atat iti zic. Atat tu cat si restul, cu frustrarea asta pe care o varsati pe aici, aratati destul de multe lucruri despre voi. Te mai invit la o bere, poate poate ma contrazici.

Cred ca am mai zis-o pe aici dar o mai zic. Nu am nicio tangenta cu mititelu senior sau junior.
Am cunostiinte care il cunosc direct pe adita si atat, fara legaturi stranse cu el.

Asta cu adunatura de drogati, cocalari etc - iar incercati sa va mintiti singuri. Adunaturile alea exista in ambele tabere si e orasul plin de astfel de persoane. Asta nu inseamna ca una din tabere e plina de drogati si cocalari. Eu o sa fiu acolo impreuna cu directori de firme de IT din Craiova si alte persoane cu functii importante. Unii chiar profesori universitari. Deci mai usor cu vorbele ca multi de pe aici de pe forum lucrati pe santier sau va gasesc la case la supermarket.

De ce nu s-a facut marea sarbatoare dupa meciul in care am promovat?
Cred ca uitati ca in seara aia a plouat torential iar restrictiile nu fusesera inca ridicate.
Ba chiar in ziua respectiva se anuntase ca putem sa revenim pe stadioane dupa 15 mai, ceea ce insemna ca ne putem bucura cu totii impreuna pe stadion la ultimul meci. Desi aparent n-au fost in stare sa rezolve pe deplin treaba asta.

Nu ii pasa nimanui cand jucati voi. In orice caz, nu cred ca jucati duminica. Deci va puteti bucura in ziua meciului chiar daca pierdeti sau castigati pentru ca ne-am intors iar asta va roade rau. :)
1. " Vechea echipa " echipa nu are nimic in comun cu echipa infiintata de Mititelu, in 2017.
2. " Sluga asta umila si proasta... e cu siguranta mult peste tine ca om ". Asta o spui tu, normal ar fi sa-i lasi pe altii sa decida daca este adevarat, altfel este doar o lauda de sine.
Ai intrat pe forum mintind ca esti neutru si apoi ai inceput sa bagi fitile.
Respect un om de buna credinta, indiferent daca sunt sau nu de acord cu modul in care acesta gandeste, dar tu ai dovedit ca nu esti de buna credinta.
Imi doresc sa am o discutie civilizata, bazata pe argumente, cu un fan al echipei familiei daca si acesta respecta normele de bun simt.
" de Tony7 » 13 Mai 2021, 23:19
Ce frumoasa e linistea de aici. Ne vedem "
Aici ai provocat cu buna stiinta si ai primit ce ai meritat.

" de Tony7 » 14 Mai 2021, 17:56
Mai cautati, mai cautati motive sa va autosatisfaceti, unghia tot in gat ramane.
Cat v-ati mai rugat voi sa nu se ajunga aici."
Aici ai provocat din nou.

de Tony7 » 14 Mai 2021, 20:37
"^ Nivel educație: cu minus
Lb. Română: 2/10
Baieti eu chiar as vrea sa bem o bere. Putem sa ne contrazicem si cand stam asa mai relaxati. Asta desigur, doar cu partea educata dintre voi."
Ai provocat si ai jignit.
Nu este de bun simt si nici nu esti indreptatit sa dai verdicte cu privire la nivelul altora de educatie. La fel si in ceea ce priveste limba romana.

Chiar si in finalul ultimei postari ai incercat o muscatura. " pentru ca ne-am intors iar asta va roade rau. :)"
Nu v-ati intors, acum ati ajuns prima oara.

Marea problema nu este ca orasul are doua echipe in prima liga, ci faptul ca Mititelu incita la violenta si cred ca si-o si doreste .
Poate tu, impreuna cu directorii aia si profesorii universitari o sa incercati sa-l opriti pe cocalar.

Daca doresti o discutie civilizata despre fotbal iti stau la dispozitie, dar fara fitile, fara jigniri si alte asemenea mizerii.
Poate cu multi ani in urma am stat alaturi si am incurajat aceeasi echipa, Universitatea Craiova.

Scrie răspuns