Mititelu la judecata poporului!

Comentarii pe marginea articolelor aparute in mass-media.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Vreți să închidem acest topic?

Poll ended at 08 Feb 2023, 12:52

Da
11
31%
Nu
24
69%
 
Total votes: 35

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3381
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Freestate » 07 Iul 2022, 11:51

O informatie va rog de la cunoscatori, eu nefiind utilizator de puburi si alte cele:
Gravity Pub din centrul vechi...apartine vreunui acolit de-al lui Mititelu.
FMSP :)(

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de fabius_2014 » 07 Iul 2022, 17:11

Rocain scrie:
07 Iul 2022, 10:09
La petrecerea de dupa eliberare a cantat imnul Universitatii Craiova, nu stiam ca intre timp a devenit fanul nostru infocat. El, care ne ataca cel mai virulent. E clar un om schimbat :lol:
Imbracat in rosu.

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3381
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Freestate » 07 Iul 2022, 19:08

Rosul poate evoca libidoul inconstient care se regaseste in multe povesti printre care si ...Scufita Rosie. :)(
FMSP :)(

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de cortinadampezzo » 07 Iul 2022, 19:26

„Eu am discutat cu cineva de la echipa lui Adrian Mititelu și 90% vor juca la Târgu Jiu, pentru că echipa lui Mihai Rotaru va juca la Severin. Din ce știu. FCU Craiova va juca meciurile la Târgu Jiu” a spus Robert Bălăeț, directorul Clubului Sportiv al Municipiului Târgu Jiu

Noul ofiter de presa a zis la ultimele doua amicale ca noi vom juca la Severin pentru ca dl. Primar din Targ, a facut niste declaratii malitioase. ceea ce suna aminciuna

Voi ce credeti ? Ar fi bine sa mergem peste mititelu la Targ sa jucam si noi ?

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2864
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Geronimo » 08 Iul 2022, 12:21

Eu vreau sa jucam pe stadionul de atletism, sa alerge baietii mai cu spor.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk


cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de cortinadampezzo » 08 Iul 2022, 19:31

Sa inceapa Circul

Mititelu primul la declaratii . Presa sportiva inseatata de cancan, ca performante sportive avem doar la apelul de seara, ilsustine

Articol Presa

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3381
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Freestate » 10 Iul 2022, 09:30

În lipsa noastră, cei de la CSU ne-au furat suporterii, sponsorii, ne-au furat multe.
Asta e cand nu ma duce capul si sunt influentabil si pe deasupra ma si lobotomizeaza Olguta si Rotaru ...devin un fel de breloc, accesoriu de purtat la catarama orisicui. :)( Sunt o carpa de om cu care sterge fiecare pe jos cum vrea... :)(
Iar momentul 4 Mai 2011 infatisat in atasament n-a reprezentat nimic pentru mine decat ... maculatura.
Fişiere ataşate
Mititelu.jpg
FMSP :)(

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de fabius_2014 » 10 Iul 2022, 20:57

Mititelu considera ca suporterii sunt niste vite pe care fiintele superioare ( oamenii ca el, cu bani facuti din infractiuni) ii " mana " cum vor ei.

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3381
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Freestate » 10 Iul 2022, 22:12

In mod sigur ei se cred proprietari de vite...
Nu stiu de ce administratia locala nu-l declara pe fiu si pe tac-su persoane non-grata in Craiova !?
Au jignit craiovenii si i-au invinuit cand vinovatii adevarati erau ei insisi, Familia Mititelu. ..."stiti ce aspus C.Brancusi cand s-a intors din Paris ...cand era din Craiova ? V-am lasat saraci si prosti, v-am gasit si mai saraci si mai prosti..." asa a pus juniorul in decembrie 2021 la DigiSport.
De fapt : Întors pentru puțină vreme pe plaiurile natale (la Hobita Gorj), Constantin Brâncuși a observat că România nu se schimbase mult și le-ar fi spus rudelor (de la Hobita): „V-am lasat săraci și proști, m-am întors v-am găsit și mai săraci și mai proști”.
Juniorul a personalizat intoarcerea lui Brancusi special pentru Craiova.
Cacatul asta cu ochi crede ca daca are niste bani nemunciti pe care altii nu-i au, poate sa-si permita orice, sa ia de sus oamenii din oras care au muncit mai mult decat ei ?
Cocalarii astia ne-au facut de ras destul, este timpul sa se faca ceva.
FMSP :)(

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de fabius_2014 » 10 Iul 2022, 22:18

Freestate scrie:
10 Iul 2022, 22:12
In mod sigur ei se cred proprietari de vite...
Nu stiu de ce administratia locala nu-l declara pe fiu si pe tac-su persoane non-grata in Craiova !?
Au jignit craiovenii si i-au invinuit cand vinovatii adevarati erau ei insisi, Familia Mititelu. ..."stiti ce aspus C.Brancusi cand s-a intors din Paris ...cand era din Craiova ? V-am lasat saraci si prosti, v-am gasit si mai saraci si mai prosti..." asa a pus juniorul in decembrie 2021 la DigiSport.
De fapt : Întors pentru puțină vreme pe plaiurile natale (la Hobita Gorj), Constantin Brâncuși a observat că România nu se schimbase mult și le-ar fi spus rudelor (de la Hobita): „V-am lasat săraci și proști, m-am întors v-am găsit și mai săraci și mai proști”.
Juniorul a personalizat intoarcerea lui Brancusi special pentru Craiova.
Cacatul asta cu ochi crede ca daca are niste bani nemunciti pe care altii nu-i au, poate sa-si permita orice, sa ia de sus oamenii din oras care au muncit mai mult decat ei ?
Cocalarii astia ne-au facut de ras destul, este timpul sa se faca ceva.

Adevarat graiesti ! [smile48]
apld apld apld

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3381
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Freestate » 10 Iul 2022, 23:03

"Echipa asta e a mea si a copiilor copiilor copiilor copiilor copiilor mei. Luati-va gandul de la ea !"

Pai eu am facut ce ne-a rugat, cum ati facut si voi ... ne-am luat gandul de la echipa lui. :)( Acum ce mai vrea, ne vrea inapoi ?
Ce mortii lui mai vrea ?
FMSP :)(

Avatar utilizator
OLD-ULTRAS
suporter
suporter
Mesaje: 637
Membru din: 04 Apr 2006, 17:32

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de OLD-ULTRAS » 12 Iul 2022, 16:34

Lovitură grea pentru echipa lui Adrian Mititelu: FC U Craiova nu mai are voie să folosească leul pe tricouri! Decizia instanței poate fi atacată
https://www.prosport.ro/fotbal-intern/l ... edactor%3A
BRIGADA GRUPPO CAPITALA 48

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1412
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de florinkeke » 12 Iul 2022, 16:47

In sfarsit li s-a indeplinit un vis.Se pot numi FC Calu',fara sa ii mai conteste cineva.Ca deh....justitia,Nato,UE,Onu,OMS,Putin,etc

Sent from my SM-G991B using Tapatalk


R.E.N.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1572
Membru din: 18 Feb 2006, 13:33

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de R.E.N. » 12 Iul 2022, 17:39

Unde mai e euglena aia care incerca sa ne explice cum e cu marcile, stemele si asa mai departe? Impartialul patat de ciorbita?

"Obliga pârâtele la furnizarea de informații complete privind furnizorii precum și cu privire la cantitatea și valoarea produselor vândute sub semnele corespunzătoare mărcilor precum și a biletelor vândute pentru evenimentele sportive din perioada 2013 – 2018." O sa mai plateasca adevaratul niste despagubiri :)( :)(
Albastrul din inimile noastre este mai mare decat al cerului si al marilor la un loc!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de manex » 12 Iul 2022, 17:43

Mai au cai de atac.. Nu ma pricep daca una sau mai multe, deci nu s-a terminat

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

Scrie răspuns