Mititelu la judecata poporului!

Comentarii pe marginea articolelor aparute in mass-media.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Vreți să închidem acest topic?

Poll ended at 08 Feb 2023, 12:52

Da
11
31%
Nu
24
69%
 
Total votes: 35

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de stuparu_alexandru » 27 Mai 2015, 13:40

cristunu scrie:Da aveti mai multi din craiova maxima, majoritatea niste lingai care nu au putut strange nimic de-a lungul anilor si au ajuns la batranete fara a avea absolut nimic si se uita la ce li se ofera in momentul actual, pentru a avea ce pune pe masa in ziua de astazi. De persoane din acestea sunt satul in viata. Care se vand pentru un amarat de ban si nu au pic de demnitate in ei.

PS. Iar legat de ceea ce spui tu cu contopire in cazul in care se va ajunge la aceeasta situatie echipa se va numi Fotbal Club Universitatea Craiova si va purta leul pe piept. Nu se va numi CS FC U Craiova sau CS CRaiova sau CS U Craiova si va purta leul da? :-x Sau sa se numeasca Fotbal Club Universitatea Craiova si sa poarta stema voastra :-x
esti foarte prost. nu intelegi nimic. ca sa te numesti Universitatea Craiova iti trebuie un acord cu cei care conduc UNIVERSITATEA din CRAIOVA . poate mititelu sa-si zica, cum vrea el, degeaba. Cat despre leu pe piept.. in [cenzurat] mea, avem leul din 83. esti chiar atat de inapt !? PRIMA STEAMA ! UNICA ! nu restul de steme pe care le-a derivat fiecare patron cum a vrut [cenzurat] lui,mai un tricolor, mai niste sunci, mai 3 dungi, alta culoare.. alta denumire.

cat despre contopirea asta, stiu ca visezi sa se intample. ti-ar placea, dar nu va ia nimeni ma. mititelu n-are palmaresul... n-are nimic. tu si inca o mana de prosti puneti botul la vrajeala lui.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de DeuxEx » 27 Mai 2015, 13:43

Hai sa lasam retardul in pace...
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

cristunu
junior
junior
Mesaje: 39
Membru din: 16 Mar 2015, 09:47

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de cristunu » 27 Mai 2015, 13:44

Am inteles perfect esti atat de inapt incat si aia de la Ministerul Tineretului si Sportului sunt atat de prosti si nu stiu absolut nimic si doar voi stiti ce are booveanul si ce nu are .

Sunteti facuti din [cenzurat] stramba voi sincer de sunteti atat de batuti in cap ,daca organele abilitate dau de drept acest lucru ce [****] mai vrei?


"Astăzi Registrul Sportiv de pe lângă Ministerul Tineretului şi Sportului a eliberat Certificatul de Identitate Sportivă pentru structura sportivă U CRAIOVA SA, societate care asigură continuitatea sportivă şi tradiţia echipei de fotbal Universitatea Craiova

Ce poate fi mai clar de atat de la un organ abilitate pentru asa ceva?

Arata-mi un comunicat de la Ministerul Tineretului si Sportului din Romania in care va da voua celor de la CS U Craiova acest drept. Arata daca exista asa ceva :laughing: :laughing:

iuli

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de iuli » 27 Mai 2015, 13:50

bah da-te-n mortii ma-tii de [cenzurat],scrie pe certificatul ala sportiv ceva de continuitate?!?nu intelegi odata ca aici sint oamenii care intai obisnuiesc sa gandeasca si apoi sa vorbeasca?

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2095
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de gogu2005 » 27 Mai 2015, 13:51

@cristunu puzila

da-i ba drumu' la calu' in brate cu citatele lui milogelu. ala daca va zice ca pamantu' e plat voi imediat puneti botul, botanistilor.
Last edited by gogu2005 on 27 Mai 2015, 13:52, edited 2 times in total.
CRAIOVA NESUPUSA

cristunu
junior
junior
Mesaje: 39
Membru din: 16 Mar 2015, 09:47

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de cristunu » 27 Mai 2015, 13:52

da tu esti atat de prost incat nu vezi nici cu BOLD ca spune de continuitate?
E un comunicat dat de Ministerul Tineretului si Sportului, oameni aia sunt intregi la cap cand dau un comunicat .

iuli

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de iuli » 27 Mai 2015, 13:53

arata bah comunicatul sa vedem unde scrie ce delirezi.

cristunu
junior
junior
Mesaje: 39
Membru din: 16 Mar 2015, 09:47

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de cristunu » 27 Mai 2015, 13:54

gogu2005 scrie:@cristunu puzila

da-i ba drumu' la calu' in brate cu citatele lui milogelu. ala daca va zice ca pamantu' e plat voi imediat puneti botul, botanistilor.
Te invit pe siteul Registrului Sportiv din cadrul MTS pentru a vedea ca acest comunicat exista si se specifica acest lucru clar in el :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de stuparu_alexandru » 27 Mai 2015, 13:55

cristunu scrie:Am inteles perfect esti atat de inapt incat si aia de la Ministerul Tineretului si Sportului sunt atat de prosti si nu stiu absolut nimic si doar voi stiti ce are booveanul si ce nu are .

Sunteti facuti din **** stramba voi sincer de sunteti atat de batuti in cap ,daca organele abilitate dau de drept acest lucru ce [****] mai vrei?


"Astăzi Registrul Sportiv de pe lângă Ministerul Tineretului şi Sportului a eliberat Certificatul de Identitate Sportivă pentru structura sportivă U CRAIOVA SA, societate care asigură continuitatea sportivă şi tradiţia echipei de fotbal Universitatea Craiova

Ce poate fi mai clar de atat de la un organ abilitate pentru asa ceva?

Arata-mi un comunicat de la Ministerul Tineretului si Sportului din Romania in care va da voua celor de la CS U Craiova acest drept. Arata daca exista asa ceva :laughing: :laughing:

bai inaptule. . cum sa asigure continuitatea din moment ce ii elibereaza un Ceritficat de IDENTITATE SPORTIVA NOU !? esti cretin ? intelgei faptul ca acel certificat CERTIFICA O NOUA IDENTITATE !? unde [cenzurat] mea e continuitatea din moment ce e totul nou . Daca era sa fie continuitate inregistra echipa pe vechiul CIS care se preda de la o firma la alta. Dar vechea firma e in faliment , adica e moarta. Adio !
Trezeste-te in [cenzurat] mea ca mori prost.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de stuparu_alexandru » 27 Mai 2015, 13:57

asigura continuitatea ca o declara mititelu. ba cati prosti pe pamantul asta, nu inteleg cum de nu uitati sa respirati.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

iuli

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de iuli » 27 Mai 2015, 13:59

incredibil,omu' le spune ca e o entitate noua si ei nu:batman,batman......
cristunule macar sper sa fii un singur copil la parinti,ar fi pacat ca poluati pamantul mai multi.....

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de DeuxEx » 27 Mai 2015, 14:01

Asta e chiar idi.ot! Doryn, te-am rugat odata sa iei in considerare, in procesul de inregistrare pe site, posibilitatea introducerii unei intrebari de logica sau matematica. O intrebare de genul: " Cine detine marca cu leul inregistrata la OSIM? a) Nea Adi b) Nea Adi jr. c) CS Universitatea Craiova d) Calu' e) Asociatia "Stiinta ie nu-mai una"
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de stuparu_alexandru » 27 Mai 2015, 14:07

eu tot nu vad unde e comunicatul ala de la MTS de care vorbeste inaptul asta. da ba si tu un link, ca noi suntem prosti si nu gasim.
DAr stai, ce comunicat de la MTS ? ahh e doar mititelu care o da cotita.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

iuli

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de iuli » 27 Mai 2015, 14:13

alex,problema ca a fost preluat de presa de rahat imediat fara sa verifice cineva!normal astia de sint purtatori ilegal de creier nu pricep nimic.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de stuparu_alexandru » 27 Mai 2015, 14:39

Sergyu_costea scrie:Nu exista nicaieri comunicatul asta! Ba da absolut nicaieri :)

normal ca nu exista frate. niciodata nu a existat. depui o cerere si ei ti-o aproba.

singurul comunicat e de la mititelu, care o da ca si cand "MTS a declarat", ca sa para oficial in ochii idiotilor .

hai bai cretin mititelian, care te dai destept pe aici , cu mts-ul tau si declaratia vietii, vino si arata-ne ca ai dreptate. ba voi meritati sa fiti prosti ma, meritati sa jucati la caritas sa pierdeti toti banii, sa va bagati casa la FNI , atat de prosti sunteti.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Scrie răspuns