Mititelu la judecata poporului!

Comentarii pe marginea articolelor aparute in mass-media.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Vreți să închidem acest topic?

Poll ended at 08 Feb 2023, 12:52

Da
11
31%
Nu
24
69%
 
Total votes: 35

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9786
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de manex » 23 Apr 2021, 21:26

cortinadampezzo scrie:Calm,
Daca intra Mititelu in Liga 1, cu emulatia asta pe care o are acum. Toata presa va fi : " adevarata Craiova" ca nu poate sa-i zica Universitatea si "CS U" ca e mai scurt decat CS Universitatea Imagine
Clubul trebuie sa lamureasca problema asta pana la vara.

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de cortinadampezzo » 24 Apr 2021, 17:32

Eu sper sa se drea drumu la suporteri pe stadion
Si dupa 1-2 sezoane cu ambele echipe in prima Liga se va lamuri rapid cine este echipa cu mai multi suporteri si cu performate demne sa reprezinte fotbalul craiovean. Pentru ca la inceput, FC Craiova va fi "nou promovata" si toti vor fi "indulgenti"

Tony7
membru
membru
Mesaje: 113
Membru din: 15 Oct 2020, 18:45

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Tony7 » 13 Mai 2021, 23:19

Ce frumoasa e linistea de aici. Ne vedem

Avatar utilizator
Doomsday
suporter
suporter
Mesaje: 808
Membru din: 05 Sep 2009, 13:17

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Doomsday » 14 Mai 2021, 00:10

Incepe sa miroase a cai pe aici.

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2887
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de fabius_2014 » 14 Mai 2021, 10:17

Tony7 scrie:
13 Mai 2021, 23:19
Ce frumoasa e linistea de aici. Ne vedem
Asa este.
Te asteptai sa iasa toata Craiova in strada, sa sarbatoreasca promovarea, dar uite ca este liniste . Craiovenii nu sunt interesati de echipa familiei boovene.
Recunoaste ca te asteptai la alta reactie din partea craiovenilor. :lol: :lol: :lol:

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2887
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de fabius_2014 » 14 Mai 2021, 14:08

La promovare, multe artificii, oameni, ioc, deloc.

Avatar utilizator
zeddDarko
suporter
suporter
Mesaje: 564
Membru din: 15 Sep 2018, 02:46

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de zeddDarko » 14 Mai 2021, 15:37

fabius_2014 scrie:
14 Mai 2021, 14:08
La promovare, multe artificii, oameni, ioc, deloc.
Pentru ca oamenii aia nu exista, bine sunt vreo 200-300 si ei cu tot cu satele vecine si neamurile.Artificiile sunt decontate de patronasul cu bani.

Tony7
membru
membru
Mesaje: 113
Membru din: 15 Oct 2020, 18:45

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Tony7 » 14 Mai 2021, 17:56

Mai cautati, mai cautati motive sa va autosatisfaceti, unghia tot in gat ramane.
Cat v-ati mai rugat voi sa nu se ajunga aici.

Nu exista, cu siguranta nu exista oamenii aia. Puteti sa va amintiti ce a fost la meciul din cupa in centrul orasului cand noi eram in Liga a 3 a si asa va puteti imagina ce o sa fie anul viitor. Numai ca nu mai e un simplu joc de Cupa Romaniei si nu mai suntem nici in Liga a 3 a.

Ce stiu sigur e ca noi nu o sa umplem stadionul cu invitatii si sa obligam angajatii din regiile orasului sa vina la meciuri.

Echipa asta e a noastra, a suporterilor. Fara noi, mititelu era 0 barat. Si am sustinut echipa asta din Liga IV pana in Liga I. Ceva ce voi nu ati fi facut niciodata. Daca nu veneau niste bucuresti smecheri sa va faca voua echipa cu care va mandriti atat de mult, voi acum erati suporteri infocati ai FCSB sau Dinamo.

adi_g
suporter
suporter
Mesaje: 643
Membru din: 20 Sep 2017, 21:18

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de adi_g » 14 Mai 2021, 18:16

Tony7 scrie:
14 Mai 2021, 17:56
Mai cautati, mai cautati motive sa va autosatisfaceti, unghia tot in gat ramane.
Cat v-ati mai rugat voi sa nu se ajunga aici.

Nu exista, cu siguranta nu exista oamenii aia. Puteti sa va amintiti ce a fost la meciul din cupa in centrul orasului cand noi eram in Liga a 3 a si asa va puteti imagina ce o sa fie anul viitor. Numai ca nu mai e un simplu joc de Cupa Romaniei si nu mai suntem nici in Liga a 3 a.

Ce stiu sigur e ca noi nu o sa umplem stadionul cu invitatii si sa obligam angajatii din regiile orasului sa vina la meciuri.

Echipa asta e a noastra, a suporterilor. Fara noi, mititelu era 0 barat. Si am sustinut echipa asta din Liga IV pana in Liga I. Ceva ce voi nu ati fi facut niciodata. Daca nu veneau niste bucuresti smecheri sa va faca voua echipa cu care va mandriti atat de mult, voi acum erati suporteri infocati ai FCSB sau Dinamo.
Nu veti face niciodata performanta! NU cu mititelu...O sa ramaneti fara bani si va veti desfiinta curand. Altfel, becali are un nou prieten in divizia A, mititelu...

Avatar utilizator
iuli
junior
junior
Mesaje: 93
Membru din: 13 Mar 2005, 19:22

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de iuli » 14 Mai 2021, 18:24

Tony7 scrie:
14 Mai 2021, 17:56
Mai cautati, mai cautati motive sa va autosatisfaceti, unghia tot in gat ramane.
Cat v-ati mai rugat voi sa nu se ajunga aici.

Nu exista, cu siguranta nu exista oamenii aia. Puteti sa va amintiti ce a fost la meciul din cupa in centrul orasului cand noi eram in Liga a 3 a si asa va puteti imagina ce o sa fie anul viitor. Numai ca nu mai e un simplu joc de Cupa Romaniei si nu mai suntem nici in Liga a 3 a.

Ce stiu sigur e ca noi nu o sa umplem stadionul cu invitatii si sa obligam angajatii din regiile orasului sa vina la meciuri.

Echipa asta e a noastra, a suporterilor. Fara noi, mititelu era 0 barat. Si am sustinut echipa asta din Liga IV pana in Liga I. Ceva ce voi nu ati fi facut niciodata. Daca nu veneau niste bucuresti smecheri sa va faca voua echipa cu care va mandriti atat de mult, voi acum erati suporteri infocati ai FCSB sau Dinamo.
ai facut poze in rapita,unde fac toate c.u.r.v.e.l.e?
STIINTA E UNICA! mititelu e inutil.

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2487
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de marius_vl » 14 Mai 2021, 18:28

Tony7 scrie:
14 Mai 2021, 17:56
Mai cautati, mai cautati motive sa va autosatisfaceti, unghia tot in gat ramane.
Cat v-ati mai rugat voi sa nu se ajunga aici.

Nu exista, cu siguranta nu exista oamenii aia. Puteti sa va amintiti ce a fost la meciul din cupa in centrul orasului cand noi eram in Liga a 3 a si asa va puteti imagina ce o sa fie anul viitor. Numai ca nu mai e un simplu joc de Cupa Romaniei si nu mai suntem nici in Liga a 3 a.

Ce stiu sigur e ca noi nu o sa umplem stadionul cu invitatii si sa obligam angajatii din regiile orasului sa vina la meciuri.

Echipa asta e a noastra, a suporterilor. Fara noi, mititelu era 0 barat. Si am sustinut echipa asta din Liga IV pana in Liga I. Ceva ce voi nu ati fi facut niciodata. Daca nu veneau niste bucuresti smecheri sa va faca voua echipa cu care va mandriti atat de mult, voi acum erati suporteri infocati ai FCSB sau Dinamo.
s-a umplut stadionul cu invitatii??? pai [cenzurat]-ti mortii mati de hahalera nenorocita, cine mi-a dat ma mie invitatie sa vin pe stadion pt Stiinta mea draga? Mi-a dat ma-ta invitatie, [cenzurat] boovean!!! Ca numai datorita voua si a urii voastre s-a ajuns la razboiul asta intre noi!

Tony7
membru
membru
Mesaje: 113
Membru din: 15 Oct 2020, 18:45

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Tony7 » 14 Mai 2021, 18:31

@iuli: Comentariul tau mi-a facut ziua mai buna. Nu ai idee cat ma bucura frustrarea ta si mai ales modul in care ti-o arati. Lol. Ai trecut de pubertate?

@adi_g: Tu nu ai principii daca sustii o echipa doar pentru ca are peformante sau nu. E echipa mea de suflet. Toti vrem rezultate, asta nu inseamna ca sustinem echipa doar pentru rezultate. Desi in Craiova de cand ma stiu exista acei suporteri de rezultat dar care din fericire au migrat.

Voi mari performante ati avut.
Au castigat echipe ca Otelul si Urziceni campionatul si n-au facut atata tam tam ca voi ca ei castiga titlul.
Intre timp se apropie retragerea lui Rotaru pe care chiar el si-a anuntat-o in cazul in care nu castiga un titlu.

@marius_vl: Sustii echipa, platesti. Echipa aia are nevoie de bani sa supravietuiasca. Bani din bilete, sponsori, TV.
Rotaru saracu n-a castigat prea mult din bilete.
In locul tau mi-ar fi rusine sa stau langa oameni care sunt obligati sa vina la meci ca altfel sunt dati afara de la regiile primariei. Comunistilor.

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2487
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de marius_vl » 14 Mai 2021, 18:34

Dispari ma de pe forumul asta! Asta este forumul suporterilor UNIVERSITATII CRAIOVA! eu din 2013 nu am intrat pe niciun grup al vostru, pe niciun forum al vostru! Asta arata cat de frustrat esti tu ma...

Tony7
membru
membru
Mesaje: 113
Membru din: 15 Oct 2020, 18:45

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Tony7 » 14 Mai 2021, 18:35

Baieti, maine seara va astept la Toska. Sampania e din partea mea.
Sper sa nu fiti tari doar in degete cand dati in tastatura.

Tony7
membru
membru
Mesaje: 113
Membru din: 15 Oct 2020, 18:45

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Tony7 » 14 Mai 2021, 18:39

@marius_vl: Si eu am avut cont pe forumul asta dinainte de 2013. Cand bucurestii vostri inca nu v-au infiintat la Mogosoaia.

Scrie răspuns