Mititelu la judecata poporului!

Comentarii pe marginea articolelor aparute in mass-media.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Vreți să închidem acest topic?

Poll ended at 08 Feb 2023, 12:52

Da
11
31%
Nu
24
69%
 
Total votes: 35

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de malus dacus » 20 Oct 2020, 18:17

Pai ba nesenilule, daca nu vrei injuraturi, in primul rand trebuia sa-ti lasi aburelile cu neutru la intrare. In al doilea rand, daca ai fost cu 'fcu' de mic, deja ai spus tot. Precis nu esti nascut in 2017, doar gandirea o ai ca la trei ani. Ms. pt. vizita, acum du-te mori!

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de fabius_2014 » 20 Oct 2020, 18:22

Dorul de Universitatea Craiova, pasiunea pentru fotbal, dorinta de a avea o echipa valoroasa condusa decent, durerea pe care am simtit-o cand Mititelu a distrus fotbalul craiovean pentru a-si satisface ambitiile bolnave, toate astea si inca multe altele ne-au facut sa acordam credit acestui proiect. In concluzie, pe de-o parte este dragostea pentru Universitatea Craiova si fotbalul de calitate, pe de alta parte este scarba, voma, greata pe care o simtim fata de acest nenorocit de Mititelu care vrea sa aiba monopol pe fotbalul din Craiova.
Poate ne spui aici si ce gandesc suporterii familiei care sustin o echipa infiintata in 2017 de distrugatorul fotbalului craiovean. Poate ca e cazul sa aflam si noi ce gandesc altii, nu numai tu.
Din alea trei persoane care tin cu FCU Est 1948 faci si tu parte ?

Tony7
membru
membru
Mesaje: 113
Membru din: 15 Oct 2020, 18:45

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Tony7 » 20 Oct 2020, 18:24

@malus dacus: Nu te comporta de parca tu ai fi tinut cu alta echipa.
Am fost si o sa fiu mereu un suporter anti sistem. Chiar daca nu eram din Craiova, as fi tinut mereu cu echipa aia.

Pe cand acum, ce rol mai are sustinerea noastra atata timp cat echipa e de aceeasi parte cu sistemul?
Credeti ca voi suporterii o mai puteti ajuta cu ceva ca sa obtina performante?
Nu, cu ajutorul vostru ei doar isi fac bani. Ca daca e vorba de peformante, cateodata chiar ii incurcati (vezi cazul Piturca si scandalul cu jucatorii).

Probabil mai sunt oameni cu care pot discuta pe aici. Cum probabil o sa primesc ban, cred ca ne auzim pe un mirc, undernet, #craiova?

@fabius_2014, da, da. Ce pasiune sa am in mine cand vin 2 PSDisti si imi fac echipa si aduc un stelist cu bani facuti din exproprieri de terenuri? Asocierea asta cu sistemul mai are vreo treaba cu istoria Universitatii Craiova? Aduce mai mult cu echipa militiei.

Venturiano
junior
junior
Mesaje: 41
Membru din: 04 Feb 2020, 18:37

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Venturiano » 20 Oct 2020, 18:32

in semn de solidaritate doresc sa primesc si eu ban, va rog sa ma credeț ca nu am stiut ca ma aflu intr-o mare ieroare. va invit la o masa in Craiova cu 2 de la CSU, 3 de la FCU (pt ca-s mai mulț), unu care tine cu rapidul din liga a 4-a, unu care tine cu rapidul din liga a 2-a, un suporter al csa steaua, un fecesebist si unul care tine cu toate echipele mentionate anterior - e mai mare masa, de fapt sunt doua mese lipite.

cum probabil o sa ma banaț ne auzim la un porumbel voiajor sau putem sa folosim codul morse ---... sunteț niste clonaț -.--.-- daca nu dam semnale cu fum ca se vad de departe. v-am pupat, scumplior!
Last edited by Venturiano on 20 Oct 2020, 18:35, edited 1 time in total.

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de fabius_2014 » 20 Oct 2020, 18:34

Pai bine mai Tony7, ce spui tu de finantatorii Universitatii este valabil pentru Mitikelu. In materie de performanta rezultatele sunt cu mult, mult mai bune acum decat rusinea de pe vremea jigodiei pitice si scarboase. Vezi ca prin ajutorul FRF, FCU Est 1948 a fost introdusa in seria Banat din liga a 3 a, tocmai ca sa nu aiba adversar la promovare. Daca tot esti antisistem vezi meciul FCU Est 1101 cu Slatina si o sa vezi cel mai scandalos arbitraj din ultimii 10 ani din intreg fotbalul romanesc si ala fost pro Fc u 1802.

Tony7
membru
membru
Mesaje: 113
Membru din: 15 Oct 2020, 18:45

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Tony7 » 20 Oct 2020, 18:42

@fabius, nici tu nu zici rau deloc si ai si tu dreptatea ta.
Lumea e impartita in oras. Si o sa ramana impartita, fiecare cu pareri diferite.
Incerc sa dau logged out si sa nu mai intru. Deci scapati de mine daca nu ma mai mentionati, injurati etc.
Bella ciao.

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de fabius_2014 » 20 Oct 2020, 18:48

@Tony7, PSDistii au facut echipa pentru Mititelu, dar asta a vrut si cateva zeci de milioane de euro in plus si s-a rupt lantul de iubire.
Stelistul daca ne aduce campionatul e in regula.

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de malus dacus » 20 Oct 2020, 18:59

Sa inteleg ca asta-i noul cliseu de mestecat in randul ajîcilor - 'sistemul'? Incepe sa se duca dracu pesedeul si n-au ce sa mai rumege. Le-a dat Ajîcă una nouă - 'sistemul'!!

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de nyk_sorin » 20 Oct 2020, 20:04

Ba baeț, marin s a saturat sa i dea toata ziua bani lu’ gogo, sa tina sclavii langa echipa si vrea sa ne studieze, sa afle cum ne prosteste rotaru de atatia ani, doar cu sendvisuri si apa plata.

Venturiano
junior
junior
Mesaje: 41
Membru din: 04 Feb 2020, 18:37

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Venturiano » 20 Oct 2020, 20:20

nyk_sorin scrie:
20 Oct 2020, 20:04
Ba baeț, marin s a saturat sa i dea toata ziua bani lu’ gogo, sa tina sclavii langa echipa si vrea sa ne studieze, sa afle cum ne prosteste rotaru de atatia ani, doar cu sendvisuri si apa plata.
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

genial :lol:
#MancaVasPulaVoastra #AiStudiemPeClonatz #SecretuDinSendvis :)

FreakBoy
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 725
Membru din: 10 Dec 2003, 11:57

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de FreakBoy » 20 Oct 2020, 21:03

Tony7 scrie:
20 Oct 2020, 18:24
Cum probabil o sa primesc ban, cred ca ne auzim pe un mirc, undernet, #craiova?
Momentan nu o sa te banez din 4 motive:
1. Ca sa te mai înșeli încă o dată
2. Mă amuză aia cu mircul și m-am binedispus
3. Prefer sa te înjure lumea pe tine decât să mă înjure pe mine. :)(
4. Topicul este despre un [cenzurat], ne așteptăm să se scrie căcaturi pe aici.

In limita timpului disponibil o sa mai editez din mesaje, daca ceilalți te vor banat ii îndemn să raporteze mesajele.
I N I M I T A B I L I

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2056
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de fanatic16 » 20 Oct 2020, 21:06

Ba eu va spusai fratilor ca e disperare mare la booveni de baga din ăștia pe aici booveanul deja nici nu mai avea rost sa i ammintesc de hotararea ministerului educației atasata de bobby mai sus unde s ar fi lamurit dar csf cred ca in curand vor zice ca ne ademeneste rotaru cu masti si dezinfzctant gratis

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2056
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de fanatic16 » 20 Oct 2020, 21:08

@freak si daca vor veni mai multi eu propuun sa i lasi pentru distracție sa vedem teoriile cele mai proaspete din laboratoarele din booveni

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2056
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de fanatic16 » 20 Oct 2020, 21:19

Intai nea ady zice ca clubul sportiv universitatea nu e echipe de fotbal, apoi ca clubul sportiv universitatea nu e clubul sportiv universitatea iar mai apoi ca feceuu e veata mea
Daca e chiar nea ady ii urez bafta sa nu scape săpunul

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Bobby » 20 Oct 2020, 21:44

Tony7 scrie:
20 Oct 2020, 18:24
@malus dacus: Nu te comporta de parca tu ai fi tinut cu alta echipa.
Am fost si o sa fiu mereu un suporter anti sistem. Chiar daca nu eram din Craiova, as fi tinut mereu cu echipa aia.

Pe cand acum, ce rol mai are sustinerea noastra atata timp cat echipa e de aceeasi parte cu sistemul?
Credeti ca voi suporterii o mai puteti ajuta cu ceva ca sa obtina performante?
Nu, cu ajutorul vostru ei doar isi fac bani. Ca daca e vorba de peformante, cateodata chiar ii incurcati (vezi cazul Piturca si scandalul cu jucatorii).

Probabil mai sunt oameni cu care pot discuta pe aici. Cum probabil o sa primesc ban, cred ca ne auzim pe un mirc, undernet, #craiova?

@fabius_2014, da, da. Ce pasiune sa am in mine cand vin 2 PSDisti si imi fac echipa si aduc un stelist cu bani facuti din exproprieri de terenuri? Asocierea asta cu sistemul mai are vreo treaba cu istoria Universitatii Craiova? Aduce mai mult cu echipa militiei.
Pai daca esti anti sistem sa fugi citi poti de boovean. Ca asta i-a facut afise lui Basescu, s-a gudurat pe linga Mircea Geoana, apoi s-a dus linga Olguta, iar de citiva ani e penelist fanatic. Si tara e condusa de penelisti. Booveanul este insusi sistemul, baiatule. Intr-o tara civilizata un analfabet ca asta vindea in strada, la toneta.

Scrie răspuns