PRESA cu ochelari de soare

Comentarii pe marginea articolelor aparute in mass-media.

Moderator: grup_moderatori

Închis
Gorunul
junior
junior
Mesaje: 31
Membru din: 08 Iul 2017, 16:53

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de Gorunul » 17 Iul 2017, 22:05

Conform asteptarilor, MP doarme pe el, in timp ce Booveanul inscrie Circul Foamei in liga a4a, sub numele de Universitatea??!!

Cum decizia privind numele si brandul este sub apel, dar EXECUTORIE, clubul ar trebui sa lupte impotriva penibilitatilor boovene, a circului de prost gust, intretinut de presa aservita.

Partea buna, cica Gogoasa e capitanul, iar Gigi Booveanul Jr este varful de atac!:) Trag la retrogradare cu asa aratari!:) Daca nu ar manji numele Universitatii, situatia ar fi hilara, din ciclul "cretinilor solemni", de care ne invatase Romanescu! Se pare ca mai sunt cateva sute din aceasta categorie!

ucv :up: ucv

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de stuparu_alexandru » 17 Iul 2017, 22:33

nu pot sa cred ca de jos au ajuns... sa te afisezi cu servitorii lui mititelu, sa te conduca pe plan ultra si sa te declari cea mai tare peluza. JENIBIL!
le doresc moarte placuta in anonimat, asta merita
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de sorialis » 18 Iul 2017, 09:51

Gorunul scrie:
17 Iul 2017, 22:05
Conform asteptarilor, MP doarme pe el, in timp ce Booveanul inscrie Circul Foamei in liga a4a, sub numele de Universitatea??!!

Cum decizia privind numele si brandul este sub apel, dar EXECUTORIE, clubul ar trebui sa lupte impotriva penibilitatilor boovene, a circului de prost gust, intretinut de presa aservita.

Partea buna, cica Gogoasa e capitanul, iar Gigi Booveanul Jr este varful de atac!:) Trag la retrogradare cu asa aratari!:) Daca nu ar manji numele Universitatii, situatia ar fi hilara, din ciclul "cretinilor solemni", de care ne invatase Romanescu! Se pare ca mai sunt cateva sute din aceasta categorie!

ucv :up: ucv
Clubul nu are ce actiune sa faca, atat timp cat nu se foloseste stema, denumire in documente OFICIALE!

Ca ei se afiseaza la o intalnire cu insemnele Stiintei , nu e ilegal.

Stai linistit, nu va folosi ajica ceva ce stie ca nu are voie legal.

Abia daca se intampla asta, clubul va trebui sa ia atitudine.

Deocamdata, IGNORE e mai bine.
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de gogu2005 » 18 Iul 2017, 10:17

parca se anuntau cu zecile de mii... pai ce facusi ne-a ady, cu 100 de minori faci matale revolutie in fotbal?
au venit baietii de la cersit din anglia?
CRAIOVA NESUPUSA

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de dxtr009 » 18 Iul 2017, 10:27

au venit destul de multi
cei din galerie care oricum erau blocati
mi se pare incredibil ca nu i deranjeaza ca e o echipa noua, facuta de sanchi, dusmanul lor de moarte
dar adevarul e ca inca multa lume nu se identifica inca, oricum ni s ar parea noua
in rest, regii ieftine cum ca ne am impotrivi lu nea ady, dar halim orice ne da

hai sa va zic si cu clubul nostru: il angajeaza pe Bon, sageata de nadejde a infractorilor de acolo... ce [****] sa mai ai pretentii
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de DeuxEx » 18 Iul 2017, 10:30

200-300 de insi, bine coordonati de Gogoasa. Nu trebuie sa va mire, piesa asta a fost pregatita bine in ultimii 3-4 ani, acum a fost doar pusa in scena. Eu sunt curios, totusi, cum au reusit sa intre pe baza de la Aeroport...

Ps: am inteles ca "suporterilor" le-a luat 30 de min sa-si dea seama ca Aditza jr e pe teren, ca apoi sa-l alerge cu furci si topoare. De cascadorii rasului...sursa: jijisport.

Send from Redmi Note 4


"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

LiviuB

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de LiviuB » 18 Iul 2017, 10:50

e de-a dreptul amuzant sa ii vezi cum, sanchi, sunt ei impotriva lui mititelu, dar in acelasi timp vin la lansarea societatii lui... le doresc tuturor sa ramana acolo, in mocirla pe care am vazut-o aseara.

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de gogu2005 » 18 Iul 2017, 11:11

ce cauta tarfa aia de dragos bon la echipa??? baga-mi-as plua in mortii si in familia ma-sii. astia de la club care l-au angajat trebuie dati afara cu tot cu el.
CRAIOVA NESUPUSA

Avatar utilizator
Fan Alb - Albastru
suporter
suporter
Mesaje: 623
Membru din: 15 Iun 2016, 23:24

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de Fan Alb - Albastru » 18 Iul 2017, 11:15

DeuxEx scrie:
18 Iul 2017, 10:30
200-300 de insi, bine coordonati de Gogoasa. Nu trebuie sa va mire, piesa asta a fost pregatita bine in ultimii 3-4 ani, acum a fost doar pusa in scena. Eu sunt curios, totusi, cum au reusit sa intre pe baza de la Aeroport...

Ps: am inteles ca "suporterilor" le-a luat 30 de min sa-si dea seama ca Aditza jr e pe teren, ca apoi sa-l alerge cu furci si topoare. De cascadorii rasului...sursa: jijisport.

Send from Redmi Note 4
Asta cu renegarea plodului din punctu meu de vedere este o diversiune creata pt prostime.
Cât cerul este albastru suntem deasupra tuturor usteag ucv

LiviuB

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de LiviuB » 18 Iul 2017, 11:16

gogu2005 scrie:
18 Iul 2017, 11:11
ce cauta tarfa aia de dragos bon la echipa??? baga-mi-as plua in mortii si in familia ma-sii. astia de la club care l-au angajat trebuie dati afara cu tot cu el.
nu e rau sa le arati cat sunt de c.urve. Adevarati pana la prima oferta
dar trebuie avut grija pt ca il pui sa lucreze la copii.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de DeuxEx » 18 Iul 2017, 11:38

Aia e problema... Bon il vad in stare sa ne f...a o intreaga generatie de dragul lui Ajica.

Send from Redmi Note 4

"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de gogu2005 » 18 Iul 2017, 14:05

sau poate fi bagat special de mititelu sa faca balamuc prin club.... la mintea cheala a milogului te poti gandi la orice traznai.

mi se pare o chestie de BUN SIMT sa NU bagi in club cacati plutitori din astia ca bon. mai ramane sa-l aduca si pe gogoasa si eventual pe calu' sau lubenita.
CRAIOVA NESUPUSA

Avatar utilizator
azzuro
suporter
suporter
Mesaje: 553
Membru din: 16 Mar 2004, 23:21

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de azzuro » 18 Iul 2017, 14:19

Ba eu cred ca a venit ca era mort de foame. Ma rog, nu stiu insa ce a fost in mintea celor de la club.
"Sa ne ancoram în sinergia faptelor, fara a eluda meandrele concretului."

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de gogu2005 » 18 Iul 2017, 15:01

mort, nemort tot un raios ramane. iar raia este contagioasa. am scris deja clubului. cred ca ar trebui luati cu asalt de toti. poate si baietii din sezione si peluza sa ceara niste lamuriri. este total aberanta situatia asta. asa cum s-a luat atitudine cu napoli sa se faca si acum.

daca vrem un club curat si reconstruit pe fundatii sanatoase trebuie sa ne ferim de astfel de personaje si manevre. un pic de puritate ideoologica nu strica. Niciodata nu mai trebuie reprimiti jigodiile (suporteri si fosti oficiali, jucatori) care au aruncat cu noroi in club, au incurajat dusmanii traditionali, au dat foc stemei, au injurat gloriile. Fac pariu ca prostituata de bon le-a facut pe toate de mai sus.
Last edited by gogu2005 on 18 Iul 2017, 15:06, edited 1 time in total.
CRAIOVA NESUPUSA

iuli

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de iuli » 18 Iul 2017, 15:04

bon sclavul nu are cauta la Stiinta,mori fraiere!

Închis