PRESA cu ochelari de soare

Comentarii pe marginea articolelor aparute in mass-media.

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de stuparu_alexandru » 16 Iul 2017, 13:17

mai da-l in [****] si pe marcel popescu. ca e degeaba. il doare-n pl pe nesimtit. Ar trebui sa faca clubul conferinta de presa special pentru chestia asta. sa le dea la **** mizeriilor astora de ziaristi si la penalii aia de puzisti.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
OLD-ULTRAS
suporter
suporter
Mesaje: 637
Membru din: 04 Apr 2006, 17:32

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de OLD-ULTRAS » 16 Iul 2017, 13:29

stuparu_alexandru scrie:
16 Iul 2017, 13:17
mai da-l in [****] si pe marcel popescu. ca e degeaba. il doare-n pl pe nesimtit. Ar trebui sa faca clubul conferinta de presa special pentru chestia asta. sa le dea la **** mizeriilor astora de ziaristi si la penalii aia de puzisti.
singura solutie este procesul in care clubul poate cere daune morale , dar cine sa faca asta?
vezi ca [miti] asta a facut cand amenintat ca pseudoziaristii din presa sportiva ca sa scrie in favoarea lui
BRIGADA GRUPPO CAPITALA 48

Avatar utilizator
champion
membru
membru
Mesaje: 256
Membru din: 09 Apr 2006, 02:28

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de champion » 16 Iul 2017, 13:37

daca nimeni nu face nimic in directia asta inseamna ca actuala echipa, cea care va juca cu AC Milan peste o saptamana jumate, NU este Universitatea Craiova. Este doar CSU. Eu unul m-am saturat de cacaturile astea in care mormolocii astia de la club stau si mizeaza doar pe acte. Intr-o tara normala, acest lucru ar fi fost de ajuns, insa in cacatul asta de romanie se pare ca daca vrei sa ai castig de cauza trebuie sa tipi mai tare. Daca saraciile astea nu fac nimic in legatura cu acest aspect, atunci eu personal din sezonul urmator voi renunta la abonament. As fi facut-o chiar din acest sezon, dar deja am achizitionat abonament. Eu unul nu vreau abonament la CSU! Vreau sa fiu abonat la Universitatea Craiova.

L.E. nu stiu cati dintre voi aveti cont de twitter, insa eu care detin unul va pot spune ca pana si contul oficial de twitter al clubului se numeste CSU Craiova (@CSUCOfficial). Sa nu mai zic de site-ul oficial care se numeste csuc.ro. Si astea sunt chestii minore, dar care au impact mare. Daca tu personal te numeste CSU, atunci ce pretentii sa mai ai de la altii? TRIST.
mititelu => CANCERUL FOTBALULUI CRAIOVEAN!

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de marius_vl » 16 Iul 2017, 16:39

champion scrie:
16 Iul 2017, 13:37
daca nimeni nu face nimic in directia asta inseamna ca actuala echipa, cea care va juca cu AC Milan peste o saptamana jumate, NU este Universitatea Craiova. Este doar CSU. Eu unul m-am saturat de cacaturile astea in care mormolocii astia de la club stau si mizeaza doar pe acte. Intr-o tara normala, acest lucru ar fi fost de ajuns, insa in cacatul asta de romanie se pare ca daca vrei sa ai castig de cauza trebuie sa tipi mai tare. Daca saraciile astea nu fac nimic in legatura cu acest aspect, atunci eu personal din sezonul urmator voi renunta la abonament. As fi facut-o chiar din acest sezon, dar deja am achizitionat abonament. Eu unul nu vreau abonament la CSU! Vreau sa fiu abonat la Universitatea Craiova.

L.E. nu stiu cati dintre voi aveti cont de twitter, insa eu care detin unul va pot spune ca pana si contul oficial de twitter al clubului se numeste CSU Craiova (@CSUCOfficial). Sa nu mai zic de site-ul oficial care se numeste csuc.ro. Si astea sunt chestii minore, dar care au impact mare. Daca tu personal te numeste CSU, atunci ce pretentii sa mai ai de la altii? TRIST.
Ai perfecta dreptate, din pacate! :-(

Gorunul
junior
junior
Mesaje: 31
Membru din: 08 Iul 2017, 16:53

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de Gorunul » 16 Iul 2017, 17:08

Decizia actuala despre palmares si brand este EXECUTORIE, deci MP si conducerea clubului nu au nici o scuza daca nu lupta impotriva ticaloseniilor boovene! Toata mascarada cu revenira in liga a4a are doar scop propagandistic pentru Boovean. Ca si la Steaua, Booveanul poate fi obligat sa nu foloseasca numele de Universitatea Craiova. Mai mult, asociatia judeteana a ligii a 4a poate fi notificata sa nu permita inscrierea unei echipe cu numele de Universitatea. Interlopul se foloseste de aparentele nepricepere, delasare si lipsa de combativitate a conducerii actuale. Planul lui este sa aiba echipa in septembrie, sa impresioneze judecatorii, in privinta apelului catre brand. Eu sper ca judecatorii sa fie furiosi, ca o decizie executorie nu este respectata. Inca nu inteleg de ce MP isi ia salariul, ca la transferuri ne-a linistit, la strategie sa nu mai vorbim, macar la lupta cu Booveanul sa se remarce! Incredibil cum este lasat pitecantropul din Booveni sa pangareasca brandul Universitatii Craiova!

Hai Stiinta!!

ucv :up: ucv

Avatar utilizator
Florin-UCV
membru
membru
Mesaje: 177
Membru din: 06 Mai 2009, 16:56

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de Florin-UCV » 16 Iul 2017, 17:35

Clubul trebuie sa dea comunicat catre ratatii de la prostsport, gigisport si celelalte gunoaie cu pretentii de presa sportiva in care sa precizeze ca suntem singura entitate (de fotbal) care are dreptul sa foloseasca numele "Universitatea".
Muicelu a lansat acum fumigenele astea ca sa distraga atentia de la meciul cu AC Milan.

Avatar utilizator
raptor20
membru
membru
Mesaje: 299
Membru din: 10 Mai 2006, 07:53

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de raptor20 » 16 Iul 2017, 17:56

Nu stiu care a fost scopul lui muicelu dar omul este bun la manipulat gusteri. Noi nu avem un individ de genul asta la club si nici nu imi doresc, dar vad ca in momente dintastea era important sa iasa un oficial cunoscut cu tupeu sa il balacareasca pe muicelu la tv, ca presa ,,sportiva" asta vrea. Pana una alta, noi ne facem datoria pe fb cu privire la aceasta mega revenire marca booveni
daca picam in b imi dau drumu" cu pluta pe dunare.

Avatar utilizator
raptor20
membru
membru
Mesaje: 299
Membru din: 10 Mai 2006, 07:53

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de raptor20 » 16 Iul 2017, 18:00

Si pana una alta, astept un comunicat de la Sezione, ca Sezione a dus peluza Sud in spate ani de zile. Sezione a facut din peluza sud un nume cunoscut, nu teste mate, ultras, praetoria sau alte basini de genul asta
daca picam in b imi dau drumu" cu pluta pe dunare.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de romaad » 16 Iul 2017, 18:02

Gorunul scrie:
16 Iul 2017, 17:08
Decizia actuala despre palmares si brand este EXECUTORIE, deci MP si conducerea clubului nu au nici o scuza daca nu lupta impotriva ticaloseniilor boovene! Toata mascarada cu revenira in liga a4a are doar scop propagandistic pentru Boovean. Ca si la Steaua, Booveanul poate fi obligat sa nu foloseasca numele de Universitatea Craiova. Mai mult, asociatia judeteana a ligii a 4a poate fi notificata sa nu permita inscrierea unei echipe cu numele de Universitatea. Interlopul se foloseste de aparentele nepricepere, delasare si lipsa de combativitate a conducerii actuale. Planul lui este sa aiba echipa in septembrie, sa impresioneze judecatorii, in privinta apelului catre brand. Eu sper ca judecatorii sa fie furiosi, ca o decizie executorie nu este respectata. Inca nu inteleg de ce MP isi ia salariul, ca la transferuri ne-a linistit, la strategie sa nu mai vorbim, macar la lupta cu Booveanul sa se remarce! Incredibil cum este lasat pitecantropul din Booveni sa pangareasca brandul Universitatii Craiova!

Hai Stiinta!!

ucv :up: ucv
Eu sunt convins ca muicelu nu ii va zice echipei Universitatea si nici aia de la AJF nu vor inscrie o echipa cu acest nume. Deocamdata la club nu au ce sa faca, pentru ca acest lucru nu s-a intamplat inca. Dar daca si cand se va intampla, ai nostri vor reactiona
Last edited by romaad on 16 Iul 2017, 19:27, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
champion
membru
membru
Mesaje: 256
Membru din: 09 Apr 2006, 02:28

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de champion » 16 Iul 2017, 19:21

Sunt sceptic.
mititelu => CANCERUL FOTBALULUI CRAIOVEAN!

Gorunul
junior
junior
Mesaje: 31
Membru din: 08 Iul 2017, 16:53

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de Gorunul » 16 Iul 2017, 20:27

romaad scrie:
16 Iul 2017, 18:02
Gorunul scrie:
16 Iul 2017, 17:08
Decizia actuala despre palmares si brand este EXECUTORIE, deci MP si conducerea clubului nu au nici o scuza daca nu lupta impotriva ticaloseniilor boovene! Toata mascarada cu revenira in liga a4a are doar scop propagandistic pentru Boovean. Ca si la Steaua, Booveanul poate fi obligat sa nu foloseasca numele de Universitatea Craiova. Mai mult, asociatia judeteana a ligii a 4a poate fi notificata sa nu permita inscrierea unei echipe cu numele de Universitatea. Interlopul se foloseste de aparentele nepricepere, delasare si lipsa de combativitate a conducerii actuale. Planul lui este sa aiba echipa in septembrie, sa impresioneze judecatorii, in privinta apelului catre brand. Eu sper ca judecatorii sa fie furiosi, ca o decizie executorie nu este respectata. Inca nu inteleg de ce MP isi ia salariul, ca la transferuri ne-a linistit, la strategie sa nu mai vorbim, macar la lupta cu Booveanul sa se remarce! Incredibil cum este lasat pitecantropul din Booveni sa pangareasca brandul Universitatii Craiova!

Hai Stiinta!!

ucv :up: ucv
Eu sunt convins ca muicelu nu ii va zice echipei Universitatea si nici aia de la AJF nu vor inscrie o echipa cu acest nume. Deocamdata la club nu au ce sa faca, pentru ca acest lucru nu s-a intamplat inca. Dar daca si cand se va intampla, ai nostri vor reactiona
Pai Booveanul si acolitii din presa libidinos-platita sustin ca echipa F(oame) C(irc) U(rlatoarea) Booveni ar fi depus dosarul si e inscrisa, primul antrenament luni? Cu eternul fazan Nicolo, la timona?? Chiar si pentru atat se poate lua o atitudine proactiva, sa nu ne trezim ca la meciul cu Milan sunt doua echipe cu numele Universittea, sa ne facem de cacao si prin presa italiana. Nu trebuie subestimate ticalosenia Booveanului si atitudinea de neputinta a conducerii actuale a Stiintei. Nu avem nevoie de inca un scandal marca Booveni, sau asocierea cu scandaluri imaginate de interlop.

ucv :up: ucv

LiviuB

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de LiviuB » 16 Iul 2017, 20:41

mie m i se pare ca il bagam prea mult in seama pe bufonul asta si pe acolitii lui

sorinyki
fanatic
fanatic
Mesaje: 1182
Membru din: 16 Mai 2006, 10:43

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de sorinyki » 16 Iul 2017, 21:28

Bufonul asta nu face altceva decat sa dezbine. Incultii au ramas cu el, analfabetii, cocalarii care nu inteleg ca asta oricum numai are echipa, si ce a avut e in faliment, mai are praful dupa toba. Liviu bine zice, e bagat prea mult in seama, sa joace cu echipa lui prin coclaurile de la tara!

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de hanky panky » 16 Iul 2017, 21:48

stati asa
ca adevaratii acum au aflat ca leul e la clona :))
Screen Shot 2017-07-16 at 21.45.23.png
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
raptor20
membru
membru
Mesaje: 299
Membru din: 10 Mai 2006, 07:53

Re: PRESA cu ochelari de soare

Mesaj de raptor20 » 16 Iul 2017, 22:08

Eu unul regret enorm ca am fost prieten cu multi din peluza puz. Si mai am un regret..... ca la meciul dintre srl booveni si valcea, disputat la rosiorii de vede, in anul 2013, eu am fost pe acel stadion si am platit biletul 10 lei.
daca picam in b imi dau drumu" cu pluta pe dunare.

Închis