GSP fara acreditare

Comentarii pe marginea articolelor aparute in mass-media.

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: RE: Re: Pregatirea de iarna 2016/2017 + transferuri

Mesaj de _T@V_ » 13 Ian 2017, 23:12

Saviola scrie::up: :up: Aceasta decizie trebuia luata acum vreo 3 ani!! Mumu mizeriei gesepiste! Asa trebuie procedat cu oricine nu ne respecta sau nu respecta o hotarire executorie a unei instante judecatoresti!! :-x :-x
Demnitate inainte de toate, asta trebuie sa inteleaga clubul ca vor suporterii Stiintei!
Iar aia cu "modificarile de nume la LPF nu pot fi facute decit la inceputul anului" cum de nu se aplica si in cazul Iasiului?? Hai ca se poate, focul la ei, presing, presing! ucv
Am impresia ca atat Iasiul cat si Tg Muresul si-au schimbat denumirile inainte de startul campionatului. Nu sunt sigur, dar parca asa a fost.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

JustME

Re: GSP fara acreditare

Mesaj de JustME » 14 Ian 2017, 01:57

asta cu acreditarile e ok la nivel de avertisment. pasul urmator e sa ii dea in judecata. sa le deschida un miliard de procese in dulcele stil boovean. altfel nu se potolesc.

si chiar trebuie pusi cu botul pe labe sa o termine cu articolele nesemnate in care ridica orice ragaiala slobozita de boovean pe facebook la rangul de stire. in rest chiar nu ma intereseaza de partea cui sunt in disputa asta FC U / CS U desi ei ca ziaristi teoretic ar trebui sa fie impartiali. dar daca nu sunt impartiali si vor sa sustina cauza FC U e ok din punctul meu de vedere. dar sa o faca intr-o maniera decenta.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: GSP fara acreditare

Mesaj de DeuxEx » 14 Ian 2017, 14:07

Raspunsul GeSePe:

Titlu: EXCLUSIV Un fost dinamovist a semnat cu Pandurii » Stoican vrea să aducă două mari talente ale Universității Craiova

Flavius Stoican nu vrea să se oprească aici cu transferurile și plănuiește alte două mutări importante. Antrenorul vrea să îi aducă pe Florin Costea și pe Mihai Dina. Cei doi foști jucători ai "Științei" sunt liberi de contract și au mai șanse de a ajunge la formația gorjeană.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
alexdrind96
membru
membru
Mesaje: 207
Membru din: 29 Sep 2016, 12:37

Re: GSP fara acreditare

Mesaj de alexdrind96 » 14 Ian 2017, 15:04

Am bagat si eu un comentariu la articol. Ar fi bine sa o faceti si voi (la fel ca deux), sa vada ca nu suntem putini.
Imagine

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: GSP fara acreditare

Mesaj de DeuxEx » 14 Ian 2017, 15:27

Copy/paste la comunicatul clubului la comentarii...

from LG G2
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

DoRyN

Re: GSP fara acreditare

Mesaj de DoRyN » 14 Ian 2017, 15:32

e gresit, site-ul ala nu exista pentru noi, de ce sa comentati acolo? chiar le faceti un serviciu.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: GSP fara acreditare

Mesaj de DeuxEx » 14 Ian 2017, 15:37

Pentru ca intra si alte persoane si au impresia ca ce posteaza aia e adevarat. D-aia...

from LG G2
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: GSP fara acreditare

Mesaj de romaad » 14 Ian 2017, 15:49

DoRyN scrie:e gresit, site-ul ala nu exista pentru noi, de ce sa comentati acolo? chiar le faceti un serviciu.
Exact.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: GSP fara acreditare

Mesaj de DeuxEx » 14 Ian 2017, 16:30

Nu trebuie sa fim lipsiti de reactie... Asta le-ar da apa la moara si ar merge pe principiul "astia n-au suporteri, deci putem sa facem ce ne taie capul". Mai mult, ar confirma teoria lui Ajica legata de votantii PSD care merg la meciuri pentru un sandwitch

from LG G2
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

LiviuB

Re: GSP fara acreditare

Mesaj de LiviuB » 14 Ian 2017, 16:42

Eu nu mai intru pe acel site

Avatar utilizator
Florin-UCV
membru
membru
Mesaje: 177
Membru din: 06 Mai 2009, 16:56

Re: GSP fara acreditare

Mesaj de Florin-UCV » 14 Ian 2017, 16:52

Singura varianta pentru securistul tolontan&sleahta lui este sa ii ignoram, am peste un an de zile de cand nu am mai intrat nici macar o singura data pe mizeria lor de site. Clubul a actionat acum foarte bine, trebuie sa fie consecvent, nu avem nevoie de aliante cu scursurile din asa-zisa presa (mai ales daca vom avea rezultate, asociate si cu inaugurarea noului stadion).

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: GSP fara acreditare

Mesaj de DeuxEx » 15 Ian 2017, 15:01

Comunicatul cu retragerea acreditarilor a atins un numar de 7.1K de share-uri pe facebook...
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: GSP fara acreditare

Mesaj de _T@V_ » 15 Ian 2017, 15:05

Poate de like-uri. Nici 200 de share-uri. Dar oricum e bine. E foarte bine.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: GSP fara acreditare

Mesaj de DeuxEx » 15 Ian 2017, 15:22

Imagine

Eu cred ca sunt share-uri. Like-uri pe pagina oficiala de facebook sunt vreo 5,8K...
Tot acum am vazut ca pagina oficiala are 148.973 de aprecieri.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: GSP fara acreditare

Mesaj de _T@V_ » 15 Ian 2017, 15:33

Pai da, io ziceam de calculelelelelelele de pe pagina oficiala de FB.
Ca tot suntem la "canale de comunicare". Iustin Stefan, ala de la liga, singurul care mai iese in fata si mai comunica cate ceva, cica-i finul lui Argaseala. Good to know.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Scrie răspuns