[Proiect]Revista

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Cred ca ar fi interesant ca siteul sa scoata o revista a suporterilor ?

Da
100
90%
Nu, nu are rost
11
10%
 
Total votes: 111

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 04 Dec 2006, 23:34

BluBoy scrie:in pumnu lu charlie :)(
Pai se va "repera" curand... :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 04 Dec 2006, 23:42

sa nu se repete
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 04 Dec 2006, 23:43

@BluBoy: asta ar fi o greseala mai mare decat prima...

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 04 Dec 2006, 23:46

si clar mai dureroasa pentru tine.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 04 Dec 2006, 23:47

Suntem OFF-TOPIC.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 04 Dec 2006, 23:49

bine ca nu suntem violenti :)( :)( ca iti dai seama ce satisfactie am produce daca ne-am si bate intre noi
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 04 Dec 2006, 23:52

DA. Tu sa dai cu carja si eu sa arunc cu cucuiele si cu vanataile in tine. :laughing: :laughing: :laughing:

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 10 Dec 2006, 00:31

Puteti downloada de aici revista:
http://www.craiova-maxima.ro/download/i ... iew&id=120

Sper sa va placa, iar pe viitor sa creasca calitativ.

Astept parerile voastre, si de asemenea, pe aceia care doresc sa participe de acum inainte la realizarea ei.

Demolator
senior
senior
Mesaje: 385
Membru din: 04 Dec 2006, 21:00

Mesaj de Demolator » 10 Dec 2006, 12:25

sunt sigur ca nu vom avea succes cu prima revista dar incetul cu incetul suporterii olteni vor citi aceasta revista.Cred ca vom avea succes si pe hartie daca vom reusi sa o promovam asa cum trebuie!!! ucv

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9783
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 10 Dec 2006, 13:03

vreau mai multe pagini. :-) . in rest e ok. citeva sugestii:
1.cred ca era super sa fi luat un autograf de la bornescu pentru site. ca de altfel de la orice alt jucator care apare in revista.
2.as fi vrut sa apara comentarii ale userilor legate de un anumit subiect prezentat, comentarii luate de pe forum, cu acordul acestora, of course. :-)
3. prezentarea meciurilor avute de craiova pina la data aparitiei revistei, eventual cu o poza sau doua facute de cei care au fost la meci.
4. prezentarea evenimentelor care au avut loc la echipa si club in timpul scurs intre cele doua numere. (faze haioase de la antrenamente, decolaratii etc)
5. pentru popularizarea revistei cred ca merge si un interviu luat unei personalitati sau, de ce nu, reprezentantului unui sponsor.
6. criticarea a tot ce nu s-a facutbine de catre club, suporteri etc.
gata. sper sa nu fiu injurat. ucv
Am zis!!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 10 Dec 2006, 13:15

manex scrie:vreau mai multe pagini. :-) . in rest e ok. citeva sugestii:
1.cred ca era super sa fi luat un autograf de la bornescu pentru site. ca de altfel de la orice alt jucator care apare in revista.
2.as fi vrut sa apara comentarii ale userilor legate de un anumit subiect prezentat, comentarii luate de pe forum, cu acordul acestora, of course. :-)
3. prezentarea meciurilor avute de craiova pina la data aparitiei revistei, eventual cu o poza sau doua facute de cei care au fost la meci.
4. prezentarea evenimentelor care au avut loc la echipa si club in timpul scurs intre cele doua numere. (faze haioase de la antrenamente, decolaratii etc)
5. pentru popularizarea revistei cred ca merge si un interviu luat unei personalitati sau, de ce nu, reprezentantului unui sponsor.
6. criticarea a tot ce nu s-a facutbine de catre club, suporteri etc.
gata. sper sa nu fiu injurat. ucv
Si eu vreau sa aiba 24 de pagini, insa timpul nu a permis sa o facem decat de 16 pagini acum. Pe viitor o sa ajunga la 24.
1. foarte buna ideea, o sa incercam sa o aplicam.
2. comentariile sunt luate cu aprobare. :)(
3. s-a prezentat pe scurt ultimul meci, insa nu am gasit poze de la vaslui. Pe viitor vom incerca sa rezolvam si acest aspect.
4. Inca nu este decisa periodicitatea revistei (1, 2 nr pe luna, inca nu stim).
5. interviul cu victor piturca realizat de craiova-maxima in colaborare cu GdS cred ca va aparea in urmatorul numar.
6. La fel ca la punctul 4. Plus faptul ca deocamdata de revista se ocupa foarte putine persoane.

Nu esti injurat, din contra avem nevoie de critici constructive pentru a face ceva de calitate pe viitor. :-) :)(

PS. Inca o data lansez o invitatie pentru toti cei care doresc sa se implice, sa ma anunte. Sau sa trimita articole, idei, poze pe adresa: revistasuporterilor@yahoo.com

Demolator
senior
senior
Mesaje: 385
Membru din: 04 Dec 2006, 21:00

Mesaj de Demolator » 10 Dec 2006, 14:51

in legatura cu pozele, ar putea fi facute de anumite persoane, poate de cineva care merge mai des in deplasare

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 10 Dec 2006, 15:05

Ma bucur ca s-a facut aceasta revista.

Sper ca este un progres fata de primul numar, nu am apucat inca sa o citesc...

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 10 Dec 2006, 15:24

FELICITARI !!

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 10 Dec 2006, 16:44

e chiar foarte buna
sincere felicitari!!!
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Scrie răspuns