Va incheia Universitatea campionatul cu acelasi antrenor?

Moderator: grup_moderatori

Închis

Va avea Universitatea un singur antrenor in editia viitoare de campionat?

Da
22
69%
Nu
7
22%
Nu stiu
3
9%
 
Total votes: 32

Ion-1

Va incheia Universitatea campionatul cu acelasi antrenor?

Mesaj de Ion-1 » 23 Iun 2004, 17:05

Deschid acest topic in ideea de a vedea parerile voastre privind posibilitatea de a avea acelasi antrenor atat la debutul cat si la sfarsitul unei editii de campionat.
Ideea acestui topic mi-a fost sugerata de istoria noastra in aceasta privinta si nu este legata de capacitatea actualului antrenor.
Din cate stiu eu, mandatul cel mai lung apartine lui Cartu (toamna lui '88- toamna lui '92), in rest am excelat in ceea ce priveste ritmul (uneori rocambolesc) de a schimba antrenorii...mai ales in ultimii ani.

Am rugamintea sa votam doar (pana pe 30 iunie, inclusiv), apoi sa discutam, eventual, pe marginea topicului.
Last edited by Ion-1 on 23 Iun 2004, 20:01, edited 4 times in total.

inter
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 04 Sep 2003, 11:11

Mesaj de inter » 23 Iun 2004, 17:50

"sper" se poate incadra la "nu stiu" ?
daca da ... acolo votez :cool:

Avatar utilizator
savoss
suporter
suporter
Mesaje: 929
Membru din: 21 Sep 2003, 12:12

Mesaj de savoss » 23 Iun 2004, 20:45

Nu cred, totul depinzand de ramanerea lui Staicu!
Universitatea Craiova - prima iubire si ultima!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 23 Iun 2004, 21:05

Eu sper sa ramana Rednic tot sezonul.

JustME

Mesaj de JustME » 23 Iun 2004, 23:19

si eu sper sa ramana rednic tot sezonu` ... asta depinde in primul rand de el .. si in al 2'lea rand de dinel ... avem nevoie de continuitate pe banca tehnica ... altfel nu putem face performanta !!!

klausnet
membru
membru
Mesaje: 115
Membru din: 04 Mar 2004, 16:05

Mesaj de klausnet » 24 Iun 2004, 08:27

Nu stiu!
Apele sunt destul de "involburate" pe la Craiova.
Sper sa ramana!
Este un antrenor care poate aduce performanta. Chiar daca in momentul actual, nu cred in ocuparea locului I, stabilit ca obiectiv inca din campionatul recent incheiat!

GiovaNNi

Mesaj de GiovaNNi » 24 Iun 2004, 10:00

NU !
Nu ca nu mi-as dori continuitate la echipa si ramanerea lui Rednic, dar pe baza experientei din ultimii ani, nu cred ca asta se va intampla. In plus, atat timp cat Dinel tot involbureaza apele cu plecarea lui sau cu cedarea echipei - incep sa in citez pe fostul antrenor cel zis Flocea, care zicea ca la Craiova doar Robocop poate rezista ....

CooCKie

Mesaj de CooCKie » 24 Iun 2004, 11:11

va ramane antrenor Redin orice ai fii macar sa ramana pentru sezonul ce urmeaza .... sa stea la carma craiovaei si sa faca performanta

stygu

Mesaj de stygu » 25 Iun 2004, 04:21

va ramane rednic..... sau cel putin asa imi doresc :)( cred ca ar face ceva bun mai ales ca acum are cateva actiuni la club .... inca le are nu?

Dan Florea

Mesaj de Dan Florea » 25 Iun 2004, 09:14

stygu scrie:va ramane rednic..... sau cel putin asa imi doresc :)( cred ca ar face ceva bun mai ales ca acum are cateva actiuni la club .... inca le are nu?
Trebuie sa ai mult curaj sa ramai antrenor la o echipa unde patronul repectiv nu iubeste fotbalul si mai ales nu investeste.
Ce jucatori poti cumpara ca sa faci si performanta rapid .
Ideea cu cei trecuti de 31 ani este singura pentru ca nu costa mult si au
cat de cat experienta,dar nu vedeti ca nici acestia nu vin ,inclusiv cei din campionatul intern.
Craiova nu are 60000$ pentru N.Raducan si atunci ca performanta mai vrem.
Staicu este mai zgarcit de 100 de ori decat Netoiu si mai p..st .
Rednic este cel mai bun antrenor pentru Craiova altul ar fi plecat imediat dupa comportamentul lui Staicu.
Staicu a spus ca banii scosi din muzeul comunismului ii va investi in U.Craiova. Acesta e adevarul . La Craiova trebuia un patron cum este Gigi Becali si alta era situatia azi.

vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 26 Iun 2004, 12:48

Nu cred ca Rednic va pleca.Nu are cine sa vina in locul lui.Cand s-o termina circul la Craiova?
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Brad

Mesaj de Brad » 26 Iun 2004, 15:55

Dan Florea scrie: Craiova nu are 60000$ pentru N.Raducan si atunci ca performanta mai vrem.
Nu cred asta! Atat timp cat se ofera lui Gane salariu 80 000 nu cred ca asta este problema... mai degraba nu vor sa dea banii astia pe un jucator de varsta lui... mai repede iau unul liber de contract si ii ofera banii astia ( 60 000 ) salariu....

Ion-1

Mesaj de Ion-1 » 30 Iun 2004, 20:53

Deci au votat 30 de utilizatori pana pe ..30 iunie..:)
- 20 (66%) considera ca Stiinta nu isi va schimba antrenorul ins ezonul viitor;
- 7 (23%) considera opusul;
- 3 (10%) sunt in zona gri, deci nu stiu.

Fara sa fie incheiat (decat formal), acest chestionar isi va gasi mult mai usor raspunsul decat intrebarea:"exista viata in Univers?"..ne lipseste doar un an (cel mult) pentru a-l afla.
Repet, este doar un sondaj de opinie al utilizatorilor la momentul actual, dincolo de evidenta ca stabilitatea la nivel de antrenor este un minum de garantie in a si pretinde rezultate.

ps sondajul il inchei inaintea primei etape de campionat..

vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 02 Iul 2004, 21:18

Ar trebui sa se termine circul asta cu banii.Rednic nu cred ca va pleca.Pana la urma nici Steaua nu a facut decat o singura achizitie,Petre Marin,jucator liber de contract.
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Închis