Mititelu la judecata poporului!

Comentarii pe marginea articolelor aparute in mass-media.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Vreți să închidem acest topic?

Poll ended at 08 Feb 2023, 12:52

Da
11
31%
Nu
24
69%
 
Total votes: 35

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de OVI2806 » 26 Iul 2013, 19:02

Au inceput sa iasa toate la iveala, si de la frf, si de la suporteri, la mesaje postate la stire vad ca-l ameninta pe Cosmin Staicu pentru articol, :bad: mititelule cu cateii tai!

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de nyk_sorin » 26 Iul 2013, 20:40

[youtube][/youtube]

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de hanky panky » 28 Iul 2013, 22:42

atat :lol:
Fişiere ataşate
adrian-mititelu-2007_1_88032400.jpg
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de OVI2806 » 29 Iul 2013, 19:46

Postat de craioveanu91 pe 29 Iulie 2013, 18:25
BREAKING NEWS :gigi adrian mititelu, noul lionel messi al romaniei a inaintat o cerere sa devina liber de contract intrucat taso ( paratul adrian marin mititelu ) nu i-a achitat restantele financiare de 300 ron !! patronul fc booveni a declarat : ''domne va rog sa ma credeti , piturca mai are o dezlegare in alb si vrea sa mi-l fure va jur ca e adevarat !! maine ma duc la ambasada SUA si la ONU , e inadmisibil, eu l-am crescut de mic si el mi-l fura !!''
:lol:
un mesaj la un articol de pe http://www.gsp.ro

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de hanky panky » 29 Iul 2013, 19:55

OVI2806 scrie:
Postat de craioveanu91 pe 29 Iulie 2013, 18:25
BREAKING NEWS :gigi adrian mititelu, noul lionel messi al romaniei a inaintat o cerere sa devina liber de contract intrucat taso ( paratul adrian marin mititelu ) nu i-a achitat restantele financiare de 300 ron !! patronul fc booveni a declarat : ''domne va rog sa ma credeti , piturca mai are o dezlegare in alb si vrea sa mi-l fure va jur ca e adevarat !! maine ma duc la ambasada SUA si la ONU , e inadmisibil, eu l-am crescut de mic si el mi-l fura !!''
:lol:
un mesaj la un articol de pe http://www.gsp.ro
i=a bagat banii din alogatie la echipa
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de muttley » 29 Iul 2013, 22:01

http://www.gsp.ro/gsp-special/diverse/o ... 04666.html
Sorin Ţerbea, preşedintele Federaţiei Române de Futsal, se afla într-un elicopter prăbuşit într-un lac din judeţul Mureş. În elicopter se aflau şase oameni, cinci au murit, unul a supravieţuit, mai exact o femeie, care se află în stare stabilă
(articol complet in link)

In aceste momente regret ca magnificul nostru Boovean nu are elicopter ! dar poate vrea sa-i faca o surpriza lui Aditza si sa-l plimbe putin cu unul inchiriat.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

JustME

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de JustME » 29 Iul 2013, 22:40

ma vere ie bani multi sa te plimbi cu elicopterul chiar si inchiriat. maximum ce poate sa faca ajica e sa dea o tura cu un deltaplan inchiriat sau cu o parapanta.

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de hanky panky » 29 Iul 2013, 22:45

JustME scrie:ma vere ie bani multi sa te plimbi cu elicopterul chiar si inchiriat. maximum ce poate sa faca ajica e sa dea o tura cu un deltaplan inchiriat sau cu o parapanta.
si sa piloteze spanu
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

JustME

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de JustME » 29 Iul 2013, 22:49

bun si nelu' dar deja doi burtosi pe un deltaplan e cam mult. eh, asta e acu.. daca aghiotantul no.1 ciorba s-a tirat tre sa se descurce cum poate.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de muttley » 29 Iul 2013, 23:59

JustME scrie:bun si nelu' dar deja doi burtosi pe un deltaplan e cam mult. eh, asta e acu.. daca aghiotantul no.1 ciorba s-a tirat tre sa se descurce cum poate.
pai parca ideea era sa cada nu sa se "simte" bine !
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

JustME

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de JustME » 30 Iul 2013, 00:21

pai cu umflatii aia doi (ajica si nelu) calare pe un deltaplan ma tem ca n-ar avea de unde sa cada pt ca nici macar nu ar decola :)(

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de hanky panky » 30 Iul 2013, 00:36

JustME scrie:pai cu umflatii aia doi (ajica si nelu) calare pe un deltaplan ma tem ca n-ar avea de unde sa cada pt ca nici macar nu ar decola :)(
mai jos de pamant
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de muttley » 30 Iul 2013, 17:12

JustME scrie:pai cu umflatii aia doi (ajica si nelu) calare pe un deltaplan ma tem ca n-ar avea de unde sa cada pt ca nici macar nu ar decola :)(
lasa ca am vazut ca fac astia de la Carpatair simulari cu un Boeing 737.... legam deltaplanu de el si o sa se ridice :D

Sa urce ei in ceva...... sau sa se joace pe calea ferata cand trece un personal cum a facut ala din bucuresti.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

JustME

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de JustME » 01 Aug 2013, 18:17

ajica bagat la 380 (expresia nu-mi apartine, va las pe voi sa ghiciti cui ii apartine. hint: are ochelari de soare luati de la uarld treid senter):
sursa: gds.ro

cre-ca baga ajica vreo 2,3 preinfarcte si 4,5 atacuri cerebrale cand o sa treaca cu mertanu' pe langa stadion :lol:

Avatar utilizator
george_7002
suporter
suporter
Mesaje: 944
Membru din: 12 Iul 2013, 08:14

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de george_7002 » 01 Aug 2013, 18:56

JustME scrie:ajica bagat la 380 (expresia nu-mi apartine, va las pe voi sa ghiciti cui ii apartine. hint: are ochelari de soare luati de la uarld treid senter):
sursa: gds.ro

cre-ca baga ajica vreo 2,3 preinfarcte si 4,5 atacuri cerebrale cand o sa treaca cu mertanu' pe langa stadion :lol:
punem un +(plus) intre ele si ghici ce "renaste"... ce am eu la status. usteag
Imagine
Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

Scrie răspuns