Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care credeti ca o sa fie rezultatul meciului intre cele doua echipe?

Poll ended at 14 Sep 2013, 17:49

Victorie FCUC
14
24%
Egal
6
10%
Victorie CSUC
26
45%
meciul nu se va juca
12
21%
 
Total votes: 58

JustME

Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de JustME » 08 Sep 2013, 17:49

Imagine FC U Craiova - CS U Craiova Imagine
meciul este programat Sambata 14 septembrie, ora si locatia in care se va disputa meciul nu se cunosc. teroretic meciul ar trebui sa se dispute la Severin insa luand in consideratie declaratiile din ultima vreme ale patronului FCUC este posibil, in cazul in care Primaria si CSUC nu vor accepta propunerea FCUC, ca meciul sa nu se dispute.

datorita tensiunilor din ultima vreme atasez aici un pasaj din Regulamentul Forumului:
d) Mesajele trebuie sa fie scrise intr-un limbaj nederanjant pentru ceilalti utilizatori sau pentru suporterii altor echipe.
va rog sa discutati civilizat, fara jigniri si fara provocari copilaresti. am adaugat in chestionar o a 4-a varianta de vot "meciul nu se va juca" pentru a avea acoperite toate situatiile posibile.

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de cortinadampezzo » 08 Sep 2013, 17:53

Din cate am inteles se va juca la Caracal, dar nu o luati ca stare de fapt
Nu cred in varianta cu stadionul tineretului

DoRyN

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de DoRyN » 09 Sep 2013, 14:26

Exista sanse mari ca meciul asta sa nu se dispute. Mititelu a cerut FRF sa joace pe Ion Oblemenco, insa nu are acordul proprietarului acestui stadion.

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de SLH » 09 Sep 2013, 15:04

DoRyN scrie:Exista sanse mari ca meciul asta sa nu se dispute. Mititelu a cerut FRF sa joace pe Ion Oblemenco, insa nu are acordul proprietarului acestui stadion.
in plus atunci este si programat pe stadion un spectacol in genul celui care a fost pe hipodrom la zilele mihai viteazu http://ziuadedolj.ro/craiovafestivalul- ... nco-34942/

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de muttley » 09 Sep 2013, 16:10

SLH scrie:
DoRyN scrie:Exista sanse mari ca meciul asta sa nu se dispute. Mititelu a cerut FRF sa joace pe Ion Oblemenco, insa nu are acordul proprietarului acestui stadion.
in plus atunci este si programat pe stadion un spectacol in genul celui care a fost pe hipodrom la zilele mihai viteazu http://ziuadedolj.ro/craiovafestivalul- ... nco-34942/
un spectacol excelent !! Marin sa joace la Booveni ! apropo si la meciul cu Bistrita au fost ceva naivi. Era unu langa mine care vorbea sau mai bine zicea ca Mititelu poate sa investeasca in stadionul din parc ! 2-3 milioane si sa joace acolo..... pt ca acesti bani nu sunt o problema pentru el. :lol:
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de DeuxEx » 09 Sep 2013, 16:19

@s9k3k3: Pai avea omul dreptate! 2-3 milioane de euro nu sunt o problema pentru Mititelu! Sunt o dorinta! :lol:
Ar vrea el sa aiba acum 2-3 milioane de euro cash. Legat de meci, eu cred ca nu se va disputa. Vom avea primul meci de fotbal castigat de oaspeti prin neprezentarea gazdelor! Cred ca Ajica, daca ii chema pe cei de la Guiness Book sa ii breveteze toate recordurile inregistrate de el si echipa familiei lui de-a lungul timpului, astazi era milionar in euro. Fiecare nou record inregistrat stiu ca se premiaza cu 50.000 de euro.
Mi-ar parea rau ca acest meci sa nu se dispute tocmai pentru ca ar regla multe probleme aparute in ultimele 2 luni in sanul comunitatii de suporteri.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

olteanupm
suporter
suporter
Mesaje: 501
Membru din: 30 Aug 2005, 04:39

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de olteanupm » 09 Sep 2013, 20:15

la ce ora este meciu :lol:

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de LUTU » 09 Sep 2013, 20:53

@cristi :lol: el vrea 50.000 pe zi cu plangerea la fifa, nu sta sa munceasca pentru ei cu recordurile, desi nu i-ar fi greu sa-i obtina. Nici de zambon nu e bun brutarul nostru :)(
jucam pe stadionul promis de boovean, ala de 6-7000 de locuri, parca asa debita acum ceva timp, ca-si face stadion :lol:
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de OVI2806 » 09 Sep 2013, 21:37

Pe site la FRF da Municipalul din Severin iar din etapa a 4 a meciurile de acasa ale FCUC sunt date pe Extensiv dar si la CSUC vad ca nu specifica nimic, nu mi se pare normal cu 6 zile inainte de meci sa nu stii unde sa te duci sa joci ca echipa oaspete, Federatia ar trebui sa faca lumina in acest caz, e ca o comedie proasta.
http://frfotbal.ro/infoMeci.php?game_id=55561

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de romaad » 09 Sep 2013, 22:34

de ce nu la calafat? Acolo stiu astia ai lu boo fiecare denivelare din gazon, ar fi jale de oaspeti.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 09 Sep 2013, 22:47

3-0 la masa verde. apld
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 09 Sep 2013, 23:12

Numai eu am impresia ca Mititelu e singurul om care nu vrea ca meciul asta sa se dispute?
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de romaad » 09 Sep 2013, 23:15

Ovidiu* scrie:Numai eu am impresia ca Mititelu e singurul om care nu vrea ca meciul asta sa se dispute?
+ 1

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de FanStiinta » 09 Sep 2013, 23:16

Ovidiu* scrie:Numai eu am impresia ca Mititelu e singurul om care nu vrea ca meciul asta sa se dispute?
neah.. face orice ca sa pozeze in victima..

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9786
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de manex » 09 Sep 2013, 23:16

ce meci e asta?
Am zis!!

Închis