Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care credeti ca o sa fie rezultatul meciului intre cele doua echipe?

Poll ended at 14 Sep 2013, 17:49

Victorie FCUC
14
24%
Egal
6
10%
Victorie CSUC
26
45%
meciul nu se va juca
12
21%
 
Total votes: 58

Thunder99

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de Thunder99 » 13 Sep 2013, 14:01

DoRyN scrie:Poate e mai potrivit aici, in fond meciul asta e important si la nivel de suporteri. Unii au scris aici ca meciul nu trebuie sa se dispute, altii isi doresc victoria ca sa justifice superioritatea uneia sau alteia din parti. Cred ca e multa incrancenare mai ales din partea suporterilor gazdelor si nu vreau sa o perpetuam pe un subiect nou.
Din punctu` meu de vedere asta cu victoria impotriva uneia sau alteia pentru justificarea superioritatii sau realei identitati e o aberatie... O victorie nu te face nici adevarata Craiova nici falsa Craiova. Cred ca voi ca administratori, moderatori si`n principiu membrii staff`ului acestui site ar trebui sa mergeti pe o politica impotriva dezbinarii, sa nu mai permiteti discutii conflictuale de genul "voi cei care tineti cu echipa lu` mititelu sunteti s...vi" sau viceversa. Cine vrea tine cu echipa lu` mititelu, cine nu, sa tina cu echipa "olgutei", cine vrea, sa tina cu amandoua. Eu cred ca timpul le va rezolva pe toate, si chiar repede. Nu cred ca mai dureaza un an si va ramane o singura echipa.

azzurro
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 30 Mar 2006, 01:36

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de azzurro » 13 Sep 2013, 14:03

WhiteLionn scrie:
cortinadampezzo scrie:
WhiteLionn scrie: dar trebuie sa acceptati faptul ca sunt oameni care pur si simplu nu pot sa se dezica de Stiinta pentru ca-l urasc pe Mititelu. Succes, dar din etapa a 3-a...
Daca o premisa este adevarata atunci si cealalta premisa este adevarata
Daca FCU este mititelu si mititelu este FCU
Atunci si suporterii care tin cu FCU tin cu mititelu
Este un principiu de logica de clasa 12a cred, dar nu ma intreba ca picai la bac
Rationamentul tau este corect pana la un punct: "Daca FCU este mititelu si mititelu este FCU". Tocmai aici o dati voi dupa cires. Mititelu nu e Stiinta, asa cum nu Netoiu a fost Stiinta, nici Dinel Staicu. Dar, ma rog, e mai simplu sa sari in alta barca daca vezi ca ia apa decat sa incerci sa scoti apa si sa rezisti. Stiinta este barca mea si nu vreau s-o vad scufundata, chit ca Mircea Sandu ma striga de pe mal si zice ca-mi da una noua. Doar sa-i pun acelasi steag si gata, pot sa ma mint linistit ca de fapt noua mea barca e vechea mea barca. Cam asta e situatia, ca ne place sau nu.
hai ca ne-am "sacrificat" noi
sarind in noua barca
ca daca nu
mititelul nu mai scotea apa din barca ta veche
acum pluteste
dar sta mititelu cu degetu la gaura
si e ultimul deget[/quote]

@WhiteLion: sunt curios ce ati facut voi, astia care ati ramas in barca, ca sa scoateti apa. Spune-mi concret ce ati facut, ca am tot auzit placa asta, dar de vazut, n-am vazut nimic. Stii cum vad eu situatia asta a noastra, cu astia care au sarit in alta barca si aia care au ramas cu mititelu pe yacht? Hai sa facem alta analogie: esti nemultumit de Romania si asta din cauza politicienilor care te fura si te mint cum pot si pe unde pot. Si vine unu sa-ti spuna: vere hai sa facem noi o alta Romanie, ii punem vechiul steag regal, aducem familia regala inapoi, o sa avem girul celor care au facut istorie, a celor care au adus glorie si a celor care au stiut sa o conduca, ba chiar unii din ei or sa se regaseasca si in conducerea ei. Tu ce faci in momentul ala? Zici, nu vere io stau aici in Romania asta condusa de jigodii, nu fac nimic concret impotriva hotilor care-si bat joc de mine si-mi spun ca Romania e a lor si a urmasilor lor, e suficient sa stau in casa si sa injur singur in fata televizorului.
Napule e...mille colori...voi..bianconeri

Avatar utilizator
champion
membru
membru
Mesaje: 256
Membru din: 09 Apr 2006, 02:28

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de champion » 13 Sep 2013, 14:12

fratilor vreau sa merg la meci si sa stau in sector cu suporterii Universitatii Craiova. Pot gasi bilete in Craiova la sectorul celor de la SEZIONE? Sau trebuie sa merg in Severin si sa iau de acolo?
mititelu => CANCERUL FOTBALULUI CRAIOVEAN!

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de SLH » 13 Sep 2013, 14:16

champion scrie:fratilor vreau sa merg la meci si sa stau in sector cu suporterii Universitatii Craiova. Pot gasi bilete in Craiova la sectorul celor de la SEZIONE? Sau trebuie sa merg in Severin si sa iau de acolo?
s-ar putea ca Sezione sa nu mearga din motivele pe care le-am enumerat in postarile anterioare

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de cortinadampezzo » 13 Sep 2013, 14:29

AdrianR scrie:Craiova în război
Lui Mititelu i s-a făcut o nedreptate cînd i s-a interzis accesul pe “Ion Oblemenco”, arenă în modernizarea căreia a băgat o grămadă de bani. Cum nici o faptă bună nu rămîne nerăsplătită, Primăria l-a obligat să joace la Severin! Nu-i vorbă că și Mititelu a dat cu bîta-n baltă în clipa în care, jignindu-le, le-a îndepărtat și le-a înrăit pe fostele glorii ale “campioanei unei mari iubiri”.
Pe Cîrțu, pe Cămătaru, pe Craioveanu, pe Geolgău, pe toți ceilalți. Din care motiv, pierzîndu- și definitiv și irevocabil încrederea în el, mulți dintre cei ce o simpati zea ză pe Universitatea nu vor să mai audă de Mititelu! Sînt cu Universitatea, dar nu și cu Mititelu! Respectivii se tem că, singur în luptă cu capii fotbalului, investitorul cu pricina nu va mai avea curînd resurse să țină echipa! Admirat pentru că a îndrăznit să se ia de piept cu Mircea Sandu et Comp., Mititelu e din ce în ce mai des con testat pentru lipsa lui de tact.sursa:
http://blogsport.gsp.ro/ioanitoaia
Asta vine si imi vinde mie gogosi cu dezafilieri ilegale
Mititelu a retrogradat echipa pe teren, a vandut toate meciurile sa faca banii de rate la banci. Asta este omul mititelu. Asa a rezistat 10 ani le echipa si tot pe spatele vostru si cu complici ca ioanitoaia va mai rezista 10, iar echipa va fii aceeasi umbra ca de pana acum :-x

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de WhiteLionn » 13 Sep 2013, 14:31

DoRyN scrie:Intrebarea ta nu are sens, e evident ca nu a invatat nimic!
Cu tot respectul, intrebarea era pentru mine, inteleg ca esti moderator, dar nu raspunde in locul meu, insist. N-am intrat aici ca sa ne certam, consider ca avem dreptul fiecare la parerile lui. Sau pe acest forum se merge pe ideea "singurul fan bun este un fan CSU"? Restul sunt fie platiti de "boovean", fie prosti pentru ca nu inteleg nimic. Spune-o in mod direct si promit ca nu va mai deranjez. N-am comentat la niciun meci al CSU pentru ca nu este echipa mea, ma lasa rece asa cum ma lasa Concordia Chiajna de exemplu. Insa de aceasta data echipa CSU joaca cu Stiinta pe care eu o consider unica si care NU SE TRADEAZA. Poate sunt prost, dar sunt loial pana la capat, oricare ar fi el. Si am sa raspund la intrebarea omului, "ce-am invatat in acesti doi ani", printr-o intrebare: pentru ce a fost dezafiliata Stiinta? Are cineva idee? Ce-a facut, a furat, a mituit, a aranjat meciuri, a omorat pe cineva? Nu, prieteni, l-a deranjat pe sultan, nu i-a pupat ciubotele lui Mircea Sandu. Voi il invinuiti pe Mititelu, asa e, este o catastrofa de patron, dar vinovatul numarul unu dupa parerea mea este putregaiul "federal", Nasu'. Vad ca ati uitat, pentru voi Stiinta in astia doi ani a murit si-a putrezit si refuzati sa credeti ca, totusi, astazi e vie, e-n perfuzii, dar traieste. In astia doi ani am invatat ca pentru mine nimeni, nicio echipa, oricare-ar fi ea, n-o poate inlocui vreodata pe Stiinta, am privit zeci de meciuri, dar nu trait unul singur, asta e. Din acest moment voi vorbi strict despre Stiinta mea, urez inca o data bafta acestei CSU, dar, repet, din etapa a 3-a.

doimicisizeceberi
junior
junior
Mesaje: 20
Membru din: 13 Sep 2013, 14:19

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de doimicisizeceberi » 13 Sep 2013, 14:33

azzurro scrie:
@WhiteLion: sunt curios ce ati facut voi, astia care ati ramas in barca, ca sa scoateti apa. Spune-mi concret ce ati facut, ca am tot auzit placa asta, dar de vazut, n-am vazut nimic. Stii cum vad eu situatia asta a noastra, cu astia care au sarit in alta barca si aia care au ramas cu mititelu pe yacht? Hai sa facem alta analogie: esti nemultumit de Romania si asta din cauza politicienilor care te fura si te mint cum pot si pe unde pot. Si vine unu sa-ti spuna: vere hai sa facem noi o alta Romanie, ii punem vechiul steag regal, aducem familia regala inapoi, o sa avem girul celor care au facut istorie, a celor care au adus glorie si a celor care au stiut sa o conduca, ba chiar unii din ei or sa se regaseasca si in conducerea ei. Tu ce faci in momentul ala? Zici, nu vere io stau aici in Romania asta condusa de jigodii, nu fac nimic concret impotriva hotilor care-si bat joc de mine si-mi spun ca Romania e a lor si a urmasilor lor, e suficient sa stau in casa si sa injur singur in fata televizorului.
si io-s curios de ce au facut si fac oamenii din barca.
subscriu analogiei facuta de azzurro.

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de WhiteLionn » 13 Sep 2013, 14:39

SLH scrie:
WhiteLionn scrie:...
Cu privire la steme, denumiri, etc...eu stiu una si buna: acum doi ani si jumatate a fost dezafiliata Stiinta. Acum, aceeasi echipa a fost reafiliata prin ordin judecatoresc....
Gresesti, echipa a fost reafiliata de anul trecut in timp util pt a se inscrie in campionatul 2012-2013, dar mititelu nu a vrut sa se inscrie inca de atunci din acelasi motiv din care a provocat si dezafilierea - nu are bani sa tina un club de fotbal. Nici acum nu are si nu s-ar fi inscris daca nu aparea CSUC. S-a inscris decat ca sa isi negocieze de pe alte pozitii disparitia.
Asta nu vreti voi sa intelegeti sau va faceti ca nu intelegeti cel putin 1 dintre cei 2 ani de moarte a echipei este 100% din cauza mititelului si asta e motiv suficient ca el sa nu mai aiba voie sa se identifice cu Universitatea Craiova si sa ii dam girul moral altcuiva sa renasca echipa. Dupa parerea mea ce a facut mititelu in ultimii 2 ani e crima cu premeditare.
Perfect de acord cu tine, un an de moarte i se datoreaza lui Mititelu, vedea-l-as rece, dar asta nu schimba cu nimic faptul ca vorbim despre Stiinta si nu de alte echipe. As da orice ca acesti investitori sa cumpere brandul de la chel, sa faca ceva, dar legal, cinstit, nu substituirea asta perversa care-mi insulta inteligenta.

DoRyN

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de DoRyN » 13 Sep 2013, 14:52

WhiteLionn scrie:
DoRyN scrie:Intrebarea ta nu are sens, e evident ca nu a invatat nimic!
Cu tot respectul, intrebarea era pentru mine, inteleg ca esti moderator, dar nu raspunde in locul meu, insist. N-am intrat aici ca sa ne certam, consider ca avem dreptul fiecare la parerile lui. Sau pe acest forum se merge pe ideea "singurul fan bun este un fan CSU"?
E si asta o modalitate de a evita raspunsuri la intrebarile anterioare. :lol:

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de hanky panky » 13 Sep 2013, 14:58

WhiteLionn scrie:
SLH scrie:
WhiteLionn scrie:...
Cu privire la steme, denumiri, etc...eu stiu una si buna: acum doi ani si jumatate a fost dezafiliata Stiinta. Acum, aceeasi echipa a fost reafiliata prin ordin judecatoresc....
Gresesti, echipa a fost reafiliata de anul trecut in timp util pt a se inscrie in campionatul 2012-2013, dar mititelu nu a vrut sa se inscrie inca de atunci din acelasi motiv din care a provocat si dezafilierea - nu are bani sa tina un club de fotbal. Nici acum nu are si nu s-ar fi inscris daca nu aparea CSUC. S-a inscris decat ca sa isi negocieze de pe alte pozitii disparitia.
Asta nu vreti voi sa intelegeti sau va faceti ca nu intelegeti cel putin 1 dintre cei 2 ani de moarte a echipei este 100% din cauza mititelului si asta e motiv suficient ca el sa nu mai aiba voie sa se identifice cu Universitatea Craiova si sa ii dam girul moral altcuiva sa renasca echipa. Dupa parerea mea ce a facut mititelu in ultimii 2 ani e crima cu premeditare.
Perfect de acord cu tine, un an de moarte i se datoreaza lui Mititelu, vedea-l-as rece, dar asta nu schimba cu nimic faptul ca vorbim despre Stiinta si nu de alte echipe. As da orice ca acesti investitori sa cumpere brandul de la chel, sa faca ceva, dar legal, cinstit, nu substituirea asta perversa care-mi insulta inteligenta.
repet
daca nu era "substituirea asta perversa"
tu nu mai aveai fotbal de la mititel
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de WhiteLionn » 13 Sep 2013, 15:02

doimicisizeceberi scrie:
azzurro scrie:
@WhiteLion: sunt curios ce ati facut voi, astia care ati ramas in barca, ca sa scoateti apa. Spune-mi concret ce ati facut, ca am tot auzit placa asta, dar de vazut, n-am vazut nimic. Stii cum vad eu situatia asta a noastra, cu astia care au sarit in alta barca si aia care au ramas cu mititelu pe yacht? Hai sa facem alta analogie: esti nemultumit de Romania si asta din cauza politicienilor care te fura si te mint cum pot si pe unde pot. Si vine unu sa-ti spuna: vere hai sa facem noi o alta Romanie, ii punem vechiul steag regal, aducem familia regala inapoi, o sa avem girul celor care au facut istorie, a celor care au adus glorie si a celor care au stiut sa o conduca, ba chiar unii din ei or sa se regaseasca si in conducerea ei. Tu ce faci in momentul ala? Zici, nu vere io stau aici in Romania asta condusa de jigodii, nu fac nimic concret impotriva hotilor care-si bat joc de mine si-mi spun ca Romania e a lor si a urmasilor lor, e suficient sa stau in casa si sa injur singur in fata televizorului.
si io-s curios de ce au facut si fac oamenii din barca.
subscriu analogiei facuta de azzurro.
In primul rand, ma bucur ca, in sfarsit, am gasit un loc unde pot avea o discutie civilizata si argumentata pe tema CSU/Univ Craiova, sunteti tipi ok din cate vad. In al doilea rand, in acesti doi ani nu au existat termenii NOI si VOI. Termenii acestia si situatia asta urata a aparut dupa nasterea CSU. Asa as putea intreba si eu: dar voi ce ati facut in acesti doi ani pentru Stiinta? Nu se pune problema asa. Acum cateva luni de zile, cu largul concurs al lui Mircea Sandu si sfidand orice inseamna regulament, sportivitate si fair-play, o echipa sare brusc peste divizii, este botezata CS Univ Craiova si-mi este prezentata mie ca fiind echipa mea de suflet, cu toate ca Stiinta cea dezafilata fusese reprimita in competitie (si asta pentru ca judecatorii au fortat federatia, nu pentru ca ne iubeste cineva acolo). Din acest moment, pentru fiecare fan oltean, a devenit o chestiune de constiinta. 1.Sau isi calca pe suflet, desi doare, si se preface ca aia e Stiinta, dintr-o ura perfect legitima pentru un patron impotent financiar si intelectual, avand sperante pentru viitor dar....o strangere de inima la fiecare meci. 2. Sau, desi este perfect constient ca sub conducerea acestui incapabil Stiinta nu are decat, cel mult, un viitor mediocru...dar AIA E STIINTA! Nimeni nu trebuie condamnat ca alege o parte sau alta. Eu, recunosc, prefer loialitatea unei performante certe. Nu am ce sa fac, asta simt si nu ma pot dezice. Consider ca singurul lucru pe care-l putem face in situatia de azi este sa militam pentru o uniune intre cele doua entitati, desi la cum il cunosc pe Mititelu este extrem de improbabil. Din pacate nu mai pot continua discutiile acum, dar sper sa mai vorbim. Va urez o zi frumoasa tuturor!

Avatar utilizator
soare
membru
membru
Mesaje: 283
Membru din: 27 Iul 2006, 17:23

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de soare » 13 Sep 2013, 15:07

UPDATE / În ciuda anunțului făcut de patronul FC U Craiova, că jocul de la Severin nu va fi televizat, surse apropiate clubului au dezvăluit pentru FANATIK că Adrian Mititelu negociază, în aceste momente, cedarea drepturilor de televizare ale meciurilor de pe teren propriu din Liga 2 și că anunțul cu privire la netramsitere nu a reprezentat decît o strategie a boss-ului oltenilor de a pune presiune pe televiziuni, în încercarea de a obține un preț mai bun! Discuțiile sînt cu GSPTV, pentru întregul sezon, dar și cu Prima TV, care i-a făcut o ofertă lui Mititelu doar pentru jocul cu CS U Craiova!

Vom reveni cu amănunte!
http://www.fanatik.ro/meciul-de-la-seve ... N4WDS.dpuf

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de hanky panky » 13 Sep 2013, 15:24

WhiteLionn scrie:
doimicisizeceberi scrie:
azzurro scrie:
@WhiteLion: sunt curios ce ati facut voi, astia care ati ramas in barca, ca sa scoateti apa. Spune-mi concret ce ati facut, ca am tot auzit placa asta, dar de vazut, n-am vazut nimic. Stii cum vad eu situatia asta a noastra, cu astia care au sarit in alta barca si aia care au ramas cu mititelu pe yacht? Hai sa facem alta analogie: esti nemultumit de Romania si asta din cauza politicienilor care te fura si te mint cum pot si pe unde pot. Si vine unu sa-ti spuna: vere hai sa facem noi o alta Romanie, ii punem vechiul steag regal, aducem familia regala inapoi, o sa avem girul celor care au facut istorie, a celor care au adus glorie si a celor care au stiut sa o conduca, ba chiar unii din ei or sa se regaseasca si in conducerea ei. Tu ce faci in momentul ala? Zici, nu vere io stau aici in Romania asta condusa de jigodii, nu fac nimic concret impotriva hotilor care-si bat joc de mine si-mi spun ca Romania e a lor si a urmasilor lor, e suficient sa stau in casa si sa injur singur in fata televizorului.
si io-s curios de ce au facut si fac oamenii din barca.
subscriu analogiei facuta de azzurro.

In primul rand, ma bucur ca, in sfarsit, am gasit un loc unde pot avea o discutie civilizata si argumentata pe tema CSU/Univ Craiova, sunteti tipi ok din cate vad. In al doilea rand, in acesti doi ani nu au existat termenii NOI si VOI. Termenii acestia si situatia asta urata a aparut dupa nasterea CSU. Asa as putea intreba si eu: dar voi ce ati facut in acesti doi ani pentru Stiinta? Nu se pune problema asa. Acum cateva luni de zile, cu largul concurs al lui Mircea Sandu si sfidand orice inseamna regulament, sportivitate si fair-play, o echipa sare brusc peste divizii, este botezata CS Univ Craiova si-mi este prezentata mie ca fiind echipa mea de suflet, cu toate ca Stiinta cea dezafilata fusese reprimita in competitie (si asta pentru ca judecatorii au fortat federatia, nu pentru ca ne iubeste cineva acolo). Din acest moment, pentru fiecare fan oltean, a devenit o chestiune de constiinta. 1.Sau isi calca pe suflet, desi doare, si se preface ca aia e Stiinta, dintr-o ura perfect legitima pentru un patron impotent financiar si intelectual, avand sperante pentru viitor dar....o strangere de inima la fiecare meci. 2. Sau, desi este perfect constient ca sub conducerea acestui incapabil Stiinta nu are decat, cel mult, un viitor mediocru...dar AIA E STIINTA! Nimeni nu trebuie condamnat ca alege o parte sau alta. Eu, recunosc, prefer loialitatea unei performante certe. Nu am ce sa fac, asta simt si nu ma pot dezice. Consider ca singurul lucru pe care-l putem face in situatia de azi este sa militam pentru o uniune intre cele doua entitati, desi la cum il cunosc pe Mititelu este extrem de improbabil. Din pacate nu mai pot continua discutiile acum, dar sper sa mai vorbim. Va urez o zi frumoasa tuturor!
tot timpul a ezistat un VOI si NOI

sunt oameni care n-au mai fost pe stadion si nu s-au mai uitat la un meci al craiovei de foarte timp
alora sa le spunem NOI

NOI
care si-au dat seama ca mititelul e un nenorocit si a stins spiritul
UCV-ul mititelului nu-i mai reprezenta
si au stat in asteptare
pana in momentul asta
cand a aparut o alternativa

VOI
care se dau cu curu de pamant ca vai ce ii face FRF/LPF mititelului
mititelul cu artificiile lui sa-si acopere neputinta si prostia
care se lasa umiliti de un brutar
care sunt partasi prin alianta la distrugere
martori tacuti si umili
care au cazut in capcana dezafiliarii si au uitat ca de fapt mititelu a retrogradat pe teren

daca nu era "schema" cu dezafilierea
defilati cu mititelul prin liga a doua?
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

sorin107

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de sorin107 » 13 Sep 2013, 15:55

alextudi scrie:Arbitrii Alexandru Tudor la centru ajutat de Cristi Nica și Ciprian Danșa
groaznic. tudor ala e horror, ar fi bun la baschet. o sa fie un joc si-asa tensionat, o sa-l mai fragmenteze si tudor maxim...

danutz
senior
senior
Mesaje: 458
Membru din: 12 Oct 2005, 22:29

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de danutz » 13 Sep 2013, 15:57

alextudi scrie:FCU - Universitatea Craiova pe Prima Tv !
E sigura informatia?
mereu alaturi de voi

Închis