Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care credeti ca o sa fie rezultatul meciului intre cele doua echipe?

Poll ended at 14 Sep 2013, 17:49

Victorie FCUC
14
24%
Egal
6
10%
Victorie CSUC
26
45%
meciul nu se va juca
12
21%
 
Total votes: 58

DoRyN

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de DoRyN » 13 Sep 2013, 17:50

Astia doi sunt dezafiliati, nu pot reveni.

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de SLH » 13 Sep 2013, 17:51

DoRyN scrie:Astia doi sunt dezafiliati, nu pot reveni.
nu fi prea sigur, deneau nu doarme

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de gsm » 13 Sep 2013, 18:08

Totuși, se vede la TV? Mititelu negociază ACUM

http://www.craiova-maxima.ro/forum/post ... f=1&t=7598


ce acid pot fii dragos bon si madalin ciuca la adresa csu-lui. ce le-o face mititelu asta nu pot sa-mi dau seama.

http://www.gds.ro/Sport/2013-09-13/Ora+de+sport

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de hanky panky » 13 Sep 2013, 18:47

WhiteLionn scrie: Cu regret constat ca si tu, ca si multi altii, esti incapabil sa faci diferenta intre Stiinta si Mititelu. Tu preferi pomana Nasului. Mai bine mor decat sa pup mana care m-a lovit. E decizia ta. O sa ai un culcus cald si un os bun la masa stapanului, dar atat. Numai sa ai grija sa nu latri prea tare ca Stapanaul se poate supara si atunci te va dezafilia, pardon, eutanasia...
deocamdata tu ai un stapan

dar nu mi-ai raspus la intrebare

daca nu era "schema" cu dezafilierea
(cu totii stim ca miti a fortat dezafilierea cu procesele lui celebre sa ascunda retrogradarea in teren)
defilati cu mititelul prin liga a doua?
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Thunder99

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de Thunder99 » 13 Sep 2013, 18:51

Da` cine ai tu impresia ca defileaza cu maruntelu ? El a fost injurat la toate meciurile de pana acum, amicale, oficiale, cupa romaniei, peste tot. Unde-i defilarea asta ?

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de hanky panky » 13 Sep 2013, 18:55

Thunder99 scrie:Da` cine ai tu impresia ca defileaza cu maruntelu ? El a fost injurat la toate meciurile de pana acum, amicale, oficiale, cupa romaniei, peste tot. Unde-i defilarea asta ?
eu raman la parerea
ca daca mergeti la meciul si-l injurati
mai mult il ajutati
il doare in breb de injuraturi
voi sunteti aia "cu bune si cu rele"

ignorul e cel mai rau lucru care i se poate intampal din partea suporterilor
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Thunder99

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de Thunder99 » 13 Sep 2013, 19:00

hanky panky scrie:
Thunder99 scrie:Da` cine ai tu impresia ca defileaza cu maruntelu ? El a fost injurat la toate meciurile de pana acum, amicale, oficiale, cupa romaniei, peste tot. Unde-i defilarea asta ?
eu raman la parerea
ca daca mergeti la meciul si-l injurati
mai mult il ajutati
il doare in breb de injuraturi
voi sunteti aia "cu bune si cu rele"

ignorul e cel mai rau lucru care i se poate intampal din partea suporterilor
Asta-i parerea ta amigos. Eu zic ca trebuie contestat la fiecare meci. Daca nu il contesta nimeni la meciuri poate turna iar placa aia ca fanii il iubesc si ca nu-l vor plecat de la echipa. Oricum, daca joaca la Severin chiar si cu stadionu` plin meci de meci, nu cred ca are cum sa faca rost de suficienti bani sa tina echipa. Daca are bani, probabil ii are din alta parte (ori l-a imprumutat Napoli iar, cum se zvoneste ca s-a mai intamplat odata, ori Staicu, ori altcineva) si afluenta de la meciuri nu va influenta in vreun mare fel situatia lui financiara.

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de hanky panky » 13 Sep 2013, 19:08

Thunder99 scrie:
hanky panky scrie:
Thunder99 scrie:Da` cine ai tu impresia ca defileaza cu maruntelu ? El a fost injurat la toate meciurile de pana acum, amicale, oficiale, cupa romaniei, peste tot. Unde-i defilarea asta ?
eu raman la parerea
ca daca mergeti la meciul si-l injurati
mai mult il ajutati
il doare in breb de injuraturi
voi sunteti aia "cu bune si cu rele"

ignorul e cel mai rau lucru care i se poate intampal din partea suporterilor
Asta-i parerea ta amigos. Eu zic ca trebuie contestat la fiecare meci. Daca nu il contesta nimeni la meciuri poate turna iar placa aia ca fanii il iubesc si ca nu-l vor plecat de la echipa. Oricum, daca joaca la Severin chiar si cu stadionu` plin meci de meci, nu cred ca are cum sa faca rost de suficienti bani sa tina echipa. Daca are bani, probabil ii are din alta parte (ori l-a imprumutat Napoli iar, cum se zvoneste ca s-a mai intamplat odata, ori Staicu, ori altcineva) si afluenta de la meciuri nu va influenta in vreun mare fel situatia lui financiara.
mititelul e imun la proteste
se protesteaza de ani de zile
daca nu a renuntat pana acum datorita protestelor
nici c-o s-o faca vreodata

nu-i vorba de banii de bilete
e treaba aia "psihologica" ca e singur pe stadion
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Thunder99

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de Thunder99 » 13 Sep 2013, 19:13

hanky panky scrie: mititelul e imun la proteste
se protesteaza de ani de zile
daca nu a renuntat pana acum datorita protestelor
nici c-o s-o faca vreodata

nu-i vorba de banii de bilete
e treaba aia "psihologica" ca e singur pe stadion
Crezi ca noi nu stim ca e imun la proteste ? Acum ce-ai vrea, sa stam si sa dormim ? Iar singur pe stadion iti garantez ca n-o sa fie niciodata. Si la Bratovoiesti daca joaca se gasesc 1000-2000 de tarani care sa vina sa-i zica Bravo nea adi, lupta-te cu mafia, eroule, etc...

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de cortinadampezzo » 13 Sep 2013, 20:27

WhiteLionn scrie: Cu regret constat ca si tu, ca si multi altii, esti incapabil sa faci diferenta intre Stiinta si Mititelu. Tu preferi pomana Nasului. Mai bine mor decat sa pup mana care m-a lovit. E decizia ta. O sa ai un culcus cald si un os bun la masa stapanului, dar atat. Numai sa ai grija sa nu latri prea tare ca Stapanaul se poate supara si atunci te va dezafilia, pardon, eutanasia...
Eu tin minte ca mititelu a retrogradat o legenda pe teren
Eu tin minte ca dezafilierea, care a fost total neargumentata si abuziva, a venit atunci cand mititelu nu platea jucatorii cu lunile, cand a acumulat o datorie la fisc de 3 milioane de coco ca a folosit o legenda in fel si fel de tertipuri, sa faca bani pentru copii lui. Constat ca uitam repede :-x sandu :-x mititelu

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de OVI2806 » 13 Sep 2013, 22:36

WhiteLionn scrie:tu, ca si multi altii, esti incapabil sa faci diferenta intre Stiinta si Mititelu
In seara asta am vazut o stire la GSP despre cele doua Craiove-CSUC si FCUC despre faptul ca acestea se vor intalni maine in meci direct, se luau interviuri la suporteri, la antrenori, lui Pavel Badea si sefului FC domnu' mititelu in care ce crezi, domnu' mititelu tocmai explica in amanunt cum el detine adevarata Craiova si cum ca el are niste copii destepti care il vor urma, echipa aia e familia mititelu, in ea joaca copilul lui mititelu la comanda si probabil ca vor juca si nepotii lui, in liga1, 2, 3 sau a 5 a, pe acolo pe unde o sa-si permita sa tina echipa. Oricum nu am incredere in utilizatori dintr-astia rasariti peste noapte ca tine care incearca sa ne convinga ce bun si inocent e mititelu si ce rai sunt ceilalti, cine mai are incredere in mititelu si mai crede ca acesta o sa renunte la echipa sau ca va castiga 300 de mil. de la federatie si va baga o avere in ea e prost gramada.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de DeuxEx » 13 Sep 2013, 22:57

Arbitrul meciului va fi Alexandru Tudor.

Tapatalk 2 (Acer CloudMobile S500)
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de DeuxEx » 14 Sep 2013, 09:17

La pariuri (Gamebookers) avem urmatoarele cote:

FCUC - CSUC ___1 _______ X ______ 2
_____________ 2.15 ___ 3.20 ___ 3.00
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Andrei Olteanu
suporter
suporter
Mesaje: 754
Membru din: 21 Mar 2011, 22:15

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de Andrei Olteanu » 14 Sep 2013, 11:02

Thunder99 scrie:
hanky panky scrie: mititelul e imun la proteste
se protesteaza de ani de zile
daca nu a renuntat pana acum datorita protestelor
nici c-o s-o faca vreodata

nu-i vorba de banii de bilete
e treaba aia "psihologica" ca e singur pe stadion
Crezi ca noi nu stim ca e imun la protseste ? Acum ce-ai vrea, sa stam si sa dormim ? Iar singur pe stadion iti garantez ca n-o sa fie niciodata. Si la Bratovoiesti daca joaca se gasesc 1000-2000 de tarani care sa vina sa-i zica Bravo nea adi, lupta-te cu mafia, eroule, etc...
Dar 2 ani de zile, cand in fiecare zi statea in fata clubului cu telefonul in mana, cum a stat toata lumea si a dormit si nu a fost deranjat de nimeni? Ce au facut cei ce acum spun "mergem si protestam"?

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de OVI2806 » 14 Sep 2013, 11:15

Da, e chiar amuzant, se pare ca discuta, au intelegeri, "ati promis ca nu mai bagati echipa in scandaluri" bla bla bla, mi-e greata de tot ce tine de acest boovean, de falsii fani, de ultrasii [*****].i, nu as mai fi in stare sa ma mai uit la un meci al FCUC nici macar la televizor.

Închis