[Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Pentru cine va fi 13 cu noroc (3 puncte)?

Poll ended at 23 Noi 2013, 16:44

CS Universitatea
25
57%
Nimeni
5
11%
FC Universitatea
14
32%
 
Total votes: 44

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de PoeUCV » 20 Noi 2013, 15:45

hanky panky scrie:lumeeee
lumeeeeeeeeee

vine circu'n sat
ar mai trebui lucrat un pic la afisul ala(pusi pe el si analfabetul de iancu, spanu, lubenita, blondu si toti ceilalti clovni) si lipit zilele astea prin oras.
spre bucuria mea, am mult de lucru weekendul asta si nu o sa pot sa ajung la circ, pentru ca altfel, probabil ca nu rezistam sa nu merg si plecam de acolo cu o stare de voma, care nu mi-ar fi trecut prea curand. sunt deja destul de scarbit de tot ce se intampla pe facebook legat de fc-ul mititelului...

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de muttley » 20 Noi 2013, 16:11

PoeUCV scrie:
hanky panky scrie:lumeeee
lumeeeeeeeeee

vine circu'n sat
ar mai trebui lucrat un pic la afisul ala(pusi pe el si analfabetul de iancu, spanu, lubenita, blondu si toti ceilalti clovni) si lipit zilele astea prin oras.
spre bucuria mea, am mult de lucru weekendul asta si nu o sa pot sa ajung la circ, pentru ca altfel, probabil ca nu rezistam sa nu merg si plecam de acolo cu o stare de voma, care nu mi-ar fi trecut prea curand. sunt deja destul de scarbit de tot ce se intampla pe facebook legat de fc-ul mititelului...
in aceeasi situatie sunt si eu dar din pacate cei de la club mi-au trimis bilete si nu e frumos din partea mea sa nu ma duc ! din moment ce se "bazeaza" pe mine..... plus ca nu am raspuns eu la curier ... a luat altcnv bilete iar acum sunt obligat-fortat sa-mi petrec dupa-amiaza de sambata pe stadion :)(
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de DeuxEx » 20 Noi 2013, 16:18

Toti cei care suntem la tribuna a 2-a ar trebui sa stam in acelasi sector. Nu de alta, dar as vrea sa facem si niste poze care sa le postam aici si sa aratam ca noi nu suntem o mana de oameni :))

Sent from my S500 using Tapatalk
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Bobby » 20 Noi 2013, 16:28

de laylow » 20 Noi 2013, 02:45

Am incercat sa comand bilet si am realizat ceva: nu se poate decât cu cardul. Sunt foarte dezamăgit. o dam in penibil, nu era nevoie de aceste măgarii ca sa nu vină lumea. un gest foarte urat din partea conducerii.


Sent from my HTC One mini using Tapatalk
Mai baieti - care aveti un bilet in plus, din astea primite acasa de fidelizare, oferiti-i si lui Laylow - pacat ca nu a reusit sa-si cumpere online.

Laylow - iti inteleg frustrarea : sper sa se rezolve pentru tine !

Avatar utilizator
Aditza
senior
senior
Mesaje: 401
Membru din: 24 Sep 2013, 20:34

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Aditza » 20 Noi 2013, 17:32

Cine vrea la Nord să anunţe. Mulţi să fim, că soluţii găsim noi.

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de whiteLion » 20 Noi 2013, 17:48

Respect Balaci!
Sopra tutti! o: ucv
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Pacala » 20 Noi 2013, 19:48

DeuxEx scrie:as vrea sa facem si niste poze care sa le postam aici si sa aratam ca noi nu suntem o mana de oameni :))
faci deplasarea la Craiova special pt meciul asta? :)(
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de DeuxEx » 20 Noi 2013, 20:00

Pai cine pe cine a impiediat sa vina la meci?

Sent from my S500 using Tapatalk
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Pacala » 20 Noi 2013, 20:10

organizatorul unui meci care vrea lumea la stadion nu pune piedici la achizitionare biletelor. Nu ma refeream la biletele date gratuit unei galerii sau alteia. Daca ar fi vrut ca suporterii sa vina la meci, biletele se puneau in vanzare cum s-au vandut din 1948 si pina la aparitia echipei lui mircea sandu.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de manex » 20 Noi 2013, 20:16

DeuxEx scrie:Toti cei care suntem la tribuna a 2-a ar trebui sa stam in acelasi sector. Nu de alta, dar as vrea sa facem si niste poze care sa le postam aici si sa aratam ca noi nu suntem o mana de oameni :))

Sent from my S500 using Tapatalk
pai deja sinteti vreo 4 :)(
Am zis!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de manex » 20 Noi 2013, 20:20

Sergyu_costea scrie:Deci ati primit 6000 de bilete parca. Vreodata o echipe oaspete a primit atatea? Si tot nemultumiti sunteti. Ce voiati ma , tot stadionul si intrarea libera?

Le: Incercati sa justificati de pe acum faptul ca veti fi 2000 maxim , cand voi va bateati in piept ca sariti de 20 de mii. Si o dati in acuze nefondate.
sint bilete puse in vinzare altfel in afara de online? exista in craiova si bilete fizic puse la vinzare? in asa fel incit nea gicu de la scularie sa poata sa cumpere? sint volanti prin centru?
Am zis!!

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de romaad » 20 Noi 2013, 20:23

s-a inchis site-ul. Nu mai sunt bilete la vanzare online.

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de anakin » 20 Noi 2013, 20:37

Ilie Balaci va fi prezent sambata pe Ion Oblemenco

Unul dintre cei mai mari fotbalişti ai României, Ilie Balaci, a declarat pentru FANATIK că sămbătă, cu începere de la ora 16:00, va fi prezent pe stadionul Ion Oblemenco la derbyul Olteniei şi va susţine echipa finanţată de Adrian Mititelu. “Voi merge la acest joc şi voi ţine cu fosta mea echipă, adică FC Universitatea Craiova. Nu are rost să fiu fals, să mă fac că nu ştiu care este continuatoarea “Craiovei Maxima”, că nu are rost şi nici nu ţine. Le place unora sau nu le pace FC Universitatea Craiova este una singură, adică mai bine spus Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă. Restul este doar cancan şi nu am chef să intru în nicio polemică. Nu voi sta la acest joc la tribuna oficială deoarece nu doresc acest lucru. Pur şi simplu o să mă duc să stau printre suporterii de rînd, acolo unde în trecut, la meciurile Craiovei stătea tatăl meu. Mă voi aşeza pe unul dintre scaunele din sectorul care se află deasupra tunelului stadionului Ion Oblemenco, pe unde ies echipele pe gazon”,a spus Balaci.

“Suporterii vor arăta realitatea”

În continuare, “Marele Blond” a ţinut să mai transmită următorul mesaj vizavi de partida CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Craiova. “Aştept cu nerăbdare acest joc, deorece multă lume după această partidă îşi va da seama dacă mai este nevoie cu ce echipă vor ţine suporterii. La acest joc o să vă daţi seama care este echipa pe care suporterii o iubesc. Mai multe nu vreau să spun, deoarece eu ştiu încă de pe acum ce echipă va fi aplaudată la scenă deschisă atunci cînd va ieşi pe teren la încălzire. Însă eu vă spun doar atît; FC Universitatea Craiova”,a încheiat Balaci.

“Pe teren să demonstreze cine e mai bun”

Balaci nu riscă un pronostic la jocul de sîmbătă: “Nu vreau să mă hazardez în pronosticuri. Pe teren să demonstreze care este mai bun!”

Sursa: http://www.fanatik.ro/balaci-4-125611
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

LiviuB

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de LiviuB » 20 Noi 2013, 20:43

E parerea lui si i-o respect. Sper ca peste un an doi sa spuna altceva. Acum avem varianta de profesionalism, seriozitate. Din pacate vad ca multora le place mocirla oferita de mititel

Avatar utilizator
laylow
senior
senior
Mesaje: 409
Membru din: 28 Iun 2013, 23:57

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de laylow » 20 Noi 2013, 20:51

Are cineva bilete in plus la Tribuna a 2-a sau poate sa comande / faca rost ?

Închis