[Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Pentru cine va fi 13 cu noroc (3 puncte)?

Poll ended at 23 Noi 2013, 16:44

CS Universitatea
25
57%
Nimeni
5
11%
FC Universitatea
14
32%
 
Total votes: 44

Masive

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Masive » 03 Dec 2013, 01:46

Am observat si eu fani ai cs-ului care stateau linistiti si cu capul plecat pe scaune.
Imi pare rau de oamenii care n-au curaj sa-si exprime opiniile de frica a unuia sau altuia.

Eu am venit la meci impreuna cu un prieten, si am purtat fularele cu CS la gat de unde am lasat masina (pe la statia de autobuz de la ciuperca) pana la intrarea pe stadion si la plecare la fel, fara sa avem probleme cu sustinatorii mititilieni. La nord am fost singurul care a inceput sa huiduie cand ai lu' mititelu au pus prima data picioru pe minge. Pe parcurs au inceput 2-3 sa fixeze privirea pe mine, dar isi schimbau directia cand privirile noastre se intersectau.

Trebuie mai mult curaj. Daca hoarda ar fi vazut grupuri organizate de suporteri cs care isi incurajeaza fara frica echipa, n-ar fi avut curaj sa scuipe, de bataie nici atat.

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de gsm » 03 Dec 2013, 21:33


UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de UneKa » 03 Dec 2013, 21:47

gsm scrie:http://www.stiridesport.ro/competitii/l ... aiova.html

jean padureanu si cooperativa lui.
si ne mai intrebam cum de brutarul a avut si are loc in fotbalul romanesc , toti sunt la fel de nebuni.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Pacala » 06 Dec 2013, 19:24

DoRyN scrie:Pacala, nu spuneai tu ca ai plecat de pe forum? Acum te plangi ca esti vanat? Daca ai fi vanat, mi-ar fi usor, esti fazan, esti mereu pe langa regulament. Nu ma surprinde atitudinea ta, ramai in continuare pe forum, esti invitatul meu, dar respecta strict regulamentul, pana acum ti-am tolerat mereu pasii alaturi!
nu-mi arati unde am scris asta? Dor linkurile?
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Pacala » 06 Dec 2013, 19:27

Masive scrie:La nord am fost singurul care a inceput sa huiduie cand ai lu' mititelu au pus prima data picioru pe minge. Pe parcurs au inceput 2-3 sa fixeze privirea pe mine, dar isi schimbau directia cand privirile noastre se intersectau.

Trebuie mai mult curaj. Daca hoarda ar fi vazut grupuri organizate de suporteri cs care isi incurajeaza fara frica echipa, n-ar fi avut curaj sa scuipe, de bataie nici atat.
:)( tu esti un fel de rambo dar mai mic. Oare ce s-ar fi intamplat daca baietii csu care traiesc doar din ura ar fi fost majoritari? :o
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

DoRyN

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de DoRyN » 06 Dec 2013, 19:38

Ia uite mai, ziceau unii ca a plecat Pacala de pe forum...


Trimis de pe iPad folosind Tapatalk

Închis