[Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce rezultat obtinem cu echipa lui Hagi?

Poll ended at 08 Aug 2014, 13:15

Victorie
34
85%
Egal
1
3%
Infrangere
5
13%
 
Total votes: 40

iuli

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de iuli » 14 Aug 2014, 21:37

FanStiinta scrie:
Mantzy scrie:Pe astea din Maxima le facem noi. Avem si InStat, dar alea nu vin in timp util ca sa apara in revista, mai mereu ajung cu intarziere mare.

In orice caz, ultima oara cand m-am uitat pe InStat, Bancu alergase cu cel putin 1 km mai mult decat oricine altcineva, 12,7 km la meciul cu Pandurii, de exemplu.
Bancu poate sa alerge si 50 de km ca o face degeaba.. nu suntem la maraton aici.. te rog sa-mi spui daca poti cate preluari pe pozitie viitoare a facut, cate centrari bune a dat, cate pase pe culoar a dat.. ca asa pot sa dau si eu 50 de pase bune inapoi... poate mi se pare mie dar Bancu cel mai slab mijlocas al nostru..
centrarea de la primul gol in liga 1. o:
nu e deloc slab, e putin iesit din forma si mai emotiv din ce-am inteles.e peste Sin si Neacsa la orice ora,spune-mi si mie 2 centrari ale lui Sin intr-un sezon intreg de liga 2. :)(

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de UneKa » 16 Aug 2014, 17:21

iuli scrie:
FanStiinta scrie:
Mantzy scrie:Pe astea din Maxima le facem noi. Avem si InStat, dar alea nu vin in timp util ca sa apara in revista, mai mereu ajung cu intarziere mare.

In orice caz, ultima oara cand m-am uitat pe InStat, Bancu alergase cu cel putin 1 km mai mult decat oricine altcineva, 12,7 km la meciul cu Pandurii, de exemplu.
Bancu poate sa alerge si 50 de km ca o face degeaba.. nu suntem la maraton aici.. te rog sa-mi spui daca poti cate preluari pe pozitie viitoare a facut, cate centrari bune a dat, cate pase pe culoar a dat.. ca asa pot sa dau si eu 50 de pase bune inapoi... poate mi se pare mie dar Bancu cel mai slab mijlocas al nostru..
centrarea de la primul gol in liga 1. o:
nu e deloc slab, e putin iesit din forma si mai emotiv din ce-am inteles.e peste Sin si Neacsa la orice ora,spune-mi si mie 2 centrari ale lui Sin intr-un sezon intreg de liga 2. :)(
Daca e emotiv sa se duca si sa il asculte pe Fuego dar sa ne lase ca la fotbal nu e de el. Iar daca alergator sa se duca la campioantul european de atletism ca noi nu avem nevoie de sportivi. Avem nevoie de fotbalisti.

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de jianu_max » 18 Aug 2014, 17:47

Avem nevoie si de fani cu creier si coloana vertebrala!!ce omolog aveab bancu in istoricul meci din 23 noiembrie in echipa mititelului?
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de UneKa » 19 Aug 2014, 00:29

Nu stiu cine juca mijlocas stanga in echipa patronata de Mititelu

Închis