[Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cum încheiem luna August?

Poll ended at 31 Aug 2014, 00:42

- cu o victorie
5
17%
- cu un egal
6
21%
- cu o infrangere
18
62%
 
Total votes: 29

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 31 Aug 2014, 20:50

daca nu isi da demisia, inseamna ca el e inca angajatul lui Mititelu. si are misiunea sa distruga echipa.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 31 Aug 2014, 20:51

5-0. Pai normal ba, era o chestiune de timp pana luam gol din corner, noi nu jucam cu om la bara, felicitari GANE.


BA, sunteti siguri ca astia n-au ajuns cumva la un acord cu Mititelu, iar nebunul a reusit sa-i convinga sa-l lase sa se ocupe el de echipa in aceasta vara. Cred ca nici Mititelu nu putea sa faca o asemenea echipa la cati bani au avut astia pe mana.
Oricum felicitari SEZIONE !!! Discutia cu Grigore si Jucatorii a avut rezultat :)(. Am luat 5 :)(. :hai
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Albastru
senior
senior
Mesaje: 330
Membru din: 14 Ian 2009, 18:10

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de Albastru » 31 Aug 2014, 20:52

Clar echipa asta de mascarici este continuatoarea Universitatii Craiova , insa cea a lui mititelul, nicidecum a Craiovei Maxima .... mi-e greata :smoke:

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 31 Aug 2014, 20:52

Sa ridice mana aia care au fost de acord cu numirea lui Gane. Hai, nu va fie rusine! Voi si nesimtitul ala de Mantog...

Send from Huawei P6 via Tapatalk!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 31 Aug 2014, 20:53

Gane spunea inaintea meciului ca doar lui Benitez ii lasa locul...

scuzati: prietenului sau Benitez.

PS - nici din offside nu dam gol
Last edited by blixa on 31 Aug 2014, 20:54, edited 1 time in total.
S-a rupt Brazda.

JustME

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 31 Aug 2014, 20:54

Albastru scrie:Clar echipa asta de mascarici este continuatoarea Universitatii Craiova , insa cea a lui mititelul, nicidecum a Craiovei Maxima .... mi-e greata :smoke:
as vrea sa te pot contrazice dar in momentul de fata parem mai mult continuatoarea echipei din perioada de "glorie" netoiu, dinel, mititelu decat continuatoarea Craiovei Maxima.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 31 Aug 2014, 20:55

Albastru scrie:Clar echipa asta de mascarici este continuatoarea Universitatii Craiova , insa cea a lui mititelul, nicidecum a Craiovei Maxima .... mi-e greata :smoke:
scz, nu am inteles bine mesajul.


PS Eu cred ca si Grigore trebuie sa-si ia viteza, bine ca nu e emisiune dupa joc, imi era sila sa-l ascult pe Gane.

@Blixa

Intreaba-l pe Just, cand vorbi cu el azi era suparat a cica Rafa a fost vazut pe Otopeni :)(
Last edited by muttley on 31 Aug 2014, 22:23, edited 1 time in total.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 31 Aug 2014, 20:57

si ce sa fac mai deux, sa imi dau demisia din functia de suporter (cotizant)????

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 31 Aug 2014, 20:58

Gluma serii vine de la MAXIMASPORT: Statistica până în minutul 75. Am zice că atunci când suntem în atâtea rânduri aproape de gol (mai des decât adversarul), dominăm, dar scorul e 0-3, vina înclină spre jucători mai degrabă decât spre antrenor. Antrenorului i-am putea reproșa, în continuare, selecția și schimbările.

Voi ce ziceți?
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1452
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de gsm » 31 Aug 2014, 20:59

rusine, in afara de brandan, madson si curelea cu totii AFARA.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 31 Aug 2014, 21:00

romaad scrie:si ce sa fac mai deux, sa imi dau demisia din functia de suporter (cotizant)????
Nu, dar poti sa-ti pui un pic de cenusa in cap ca l-ai sustinut pe [cenzurat] :)-
Sincer, am fost cam 4-5 insi impotriva numirii lui Gane. Ceilalti imi aduc aminte cum ne-au sarit in cap.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de OVI2806 » 31 Aug 2014, 21:03

Prea multe greseli s-au facut, investesti o gramada de bani dar n-ai si tu un presedinte de club bun, nu aduci un antrenor cu experienta, cu rezultate, aduci prostul asta ca sa ia la misto suporterii care vin la stadion cu apelative gen "asa e la olteni", venise multa lume alaturi de echipa dar din pacate au dezamagit grav, unii dintre noi cu state vechi suntem satui de umilinte.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 31 Aug 2014, 21:03

Asa e, recunosc, am gresit! chiar credeam ca Jerry ar putea sa faca treaba. Acum sa vedem, nu cred ca se va mai aduce un antrenor slab, ne vomm lamuri unde era problema, la antrenor sau la jucatori.


moderatori, va rog eu luati masuri cu asta de il injura pe Craioveanu, chiar nu credeam ca as putea sa vad asa ceva pe forumul asta

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de Leonard Albert » 31 Aug 2014, 21:04

@muttley: da bai tata, il vreau pe Pustai. Vreau un antrenor cu capul pe umeri, unul cerebral, tanar si modern, un matematician care sa cunoasca valoarea punctului, valoarea lui 1.
Nu vreau un bezmetic (sau visator) ca Gane care sa mearga calare pe Kay si sa atace orbeste cu steaua, Petrolul sau Astra cand el are o biata oaste de stransura. Dar nu vreau nici un Multescu sau Cartu, ei sunt un fel de generali prusaci batrani din primul razboi mondial care au pretentia sa-l castige si pe-al doilea cu pumnul si injuratura.
Ei au ramas la fel, soldatii insa s-au schimbat. Da-i o palma recrutului si-n 3 saptamani plutonul iti schimba generalul.
De-aia il vreau pe Pustai si nu pe Multescu.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de Pacala » 31 Aug 2014, 21:05

meci frumos, goluri multe, spectacol.
noroc ca mai anula arbitrul vreo doua goluri astrei. Oricum, infrangerea cu astra este cea mai grea infrangere din istoria csu.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Închis