[CUPA ROMANIEI]: Universitatea - Viitorul

Moderator: grup_moderatori

Închis

Putem trece de Viitorul si ajunge in sferturi ?

Poll ended at 29 Oct 2014, 14:40

Da
20
91%
Nu
1
5%
Nu stiu
1
5%
 
Total votes: 22

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: [CUPA ROMANIEI]: Universitatea - Viitorul

Mesaj de Ovidiu* » 30 Oct 2014, 20:33

Orice, da nu-l puneti sa plateasca la kilogram ca-l falimentati !
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [CUPA ROMANIEI]: Universitatea - Viitorul

Mesaj de stuparu_alexandru » 30 Oct 2014, 21:15

poate baietii de pe forum din bucuresti, ii pot face o vizita din partea comunitatii.
cine stie, ne facem de un membru VIP :)(
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Thunder

Re: [CUPA ROMANIEI]: Universitatea - Viitorul

Mesaj de Thunder » 30 Oct 2014, 21:47

Pe unii de mai sus... va urasc sincer, RASISTILOR! :mad:

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [CUPA ROMANIEI]: Universitatea - Viitorul

Mesaj de stuparu_alexandru » 30 Oct 2014, 21:51

Sergyu_costea scrie:Putem spune ca ne e in plan atat, cu un cadou din partea comunitatii o:

poate facem un video, din partea fiecaruia, urari de bine, si cine le are cu editatul il si face cum trebuie :-D
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [CUPA ROMANIEI]: Universitatea - Viitorul

Mesaj de DeuxEx » 30 Oct 2014, 22:01

Acu', sincer, de ce eu si pufosenia suntem bolduiti? S-a luat in considerare nr. de kg? :lol:
@SLH: fa-mi rost de nr. lui de telefon si ti-l rezolv eu cu cateva nopti albe :)-
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Thunder

Re: [CUPA ROMANIEI]: Universitatea - Viitorul

Mesaj de Thunder » 30 Oct 2014, 22:03

La cererea mea bre :cool: Ca sa fiu sincer, am vrut sa te scot in evidenta si pe tine ca vad ca lumea a uitat ca tu vrei sa ma-ntreci la kile :D Numai pufosenia in sus, pufosenia in jos si cand colo, noi pe forum avem plural la categoria asta :-x

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: [CUPA ROMANIEI]: Universitatea - Viitorul

Mesaj de copaceljr » 30 Oct 2014, 22:06

stuparu_alexandru scrie:
Sergyu_costea scrie:Putem spune ca ne e in plan atat, cu un cadou din partea comunitatii o:

poate facem un video, din partea fiecaruia, urari de bine, si cine le are cu editatul il si face cum trebuie :-D
Mă pot ocupa eu, aşa că aţi putea să faceţi fiecare câte un filmuleţ de 10-15 secunde şi să îmi trimiteţi pe mail.
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [CUPA ROMANIEI]: Universitatea - Viitorul

Mesaj de DarkComy » 30 Oct 2014, 22:10

Care mai doreste, care mai pofteste?! Mai vrea cineva sa se treaca pe afis? :)(
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [CUPA ROMANIEI]: Universitatea - Viitorul

Mesaj de stuparu_alexandru » 30 Oct 2014, 22:22

inteleg ca thunder e mai mare, dar chiar si aici trebuie sa ocupe mai mult loc ? :lol:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [CUPA ROMANIEI]: Universitatea - Viitorul

Mesaj de DarkComy » 30 Oct 2014, 22:22

As putea sa fac THUN cu alb si DER cu rosu ca sa aratam adevarata lui dragoste...dinamo [miti]
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 30 Oct 2014, 22:27

Pentru primul sustinator al premiilor craiova-maxima.ro, cedez locul pe ghipsul lui Bancu !

alex21.mufc
suporter
suporter
Mesaje: 787
Membru din: 11 Sep 2014, 00:30

Re: [CUPA ROMANIEI]: Universitatea - Viitorul

Mesaj de alex21.mufc » 30 Oct 2014, 23:16

Foarte buna ideea cu Bancu. Eu as propune sa mai asteptam o luna pana o sa vina Bancu la un meci ceva vorbim cu el sa vina la NORD il bagam in tribuna si facem cu totii o poza, cati vom fi, 100-200!
Aka giallorosso!

Thunder

Re: [CUPA ROMANIEI]: Universitatea - Viitorul

Mesaj de Thunder » 30 Oct 2014, 23:25

DarkComy scrie:As putea sa fac THUN cu alb si DER cu rosu ca sa aratam adevarata lui dragoste...dinamo [miti]
Si sa pui si 1948 undeva langa ca si aia tot in 48 sunt fondati :-D

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [CUPA ROMANIEI]: Universitatea - Viitorul

Mesaj de jianu_max » 31 Oct 2014, 09:58

Momentul accidentarii lui bancu, momentul cand a iesit ambulanta cu sirene de pe stadion...te trec fiori..sper sa revina baiatul asta...un meci care mi a adancit ura deja veche pentru echipa asta, pentru " copiii lui hagi", pentru echipa asta care are drept creuzet o academie care nu a dat inca nici un jucator de fotbal adevarat pentru nationala. Bogdan Mitrea e selectionat de la Viitorul . Are varsta de 27 de anisori si nu e format in extraordinara fabrica de fotbalisti cu mentalitate adecvata a lui hagi.nu vreau sa fiu inteles gresit, hagi e hagi...vorbesc despre maretul lui proiect aici. Acest Seroni, crescut la 'ACADEMIA RECAS" a fost probabil urmarit si potrivindu se cu profilul de fotbalist adevarat a fost inregimentat in oastea regelui. La fel, Daminuta....Onicas nu demult..Nu inteleg indarjirea cu care trage de prezenta in liga 1...Urasc rasfatul mediatic al lui Ianis Hagi, jucator mult sub Florinel Coman, de exemplu, din aceeasi generatie.
Dar sa revenim la leii nostri.. Nicusor Bancu!!! Un fotbalist care se incadreaza perfect in tipul jucatorului pe care il viseaza Hagi si nu reuseste sa il produca!! Modest, cu un bun simt extraordinar ( nu exagerez si nici nu e o figura de stil daca spun ca pustiului parea sa ii fie jena sa se vaite de durere, parea ca e jenat ca a intrerupt meciul), cu posibilitati mari de a progresa ( asta o spun cei care se pricep la fotbal, nu eu)..Sper din tot sufletul sa se intoarca mai puternic. Tribuna deja i a pus o aura de erou, daca va reveni si o va face bine acest lucru poate o sa ii dea si tupeul care pana acum i a cam lipsit!!
Presa ?? O mizerie....Mironica? o rusine pentru breasla jurnalistilor sportivi...Sunt constient insa ca ura lui pentru Craiova e alimentata si de portia zilnica de injuraturi pe cre o primeste pe facebook de la olteni..Il vad ca pe Meme Stoica, un om macinat de orgolii prostesti si de ura bolnavicioasa!! As prefera sa nu mai aud meciuri ale Craiovei comentate de omul cu o singura spranceana!!!
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

JustME

Re: [CUPA ROMANIEI]: Universitatea - Viitorul

Mesaj de JustME » 31 Oct 2014, 10:02

lua-i-as spranceana in [cenzurat] de stelist imputit.

Închis