[Etapa 19] Universitatea Craiova - FCSB

Moderator: grup_moderatori

Închis

Primavara incepe cu ...

Poll ended at 01 Mar 2015, 18:13

Victorie
21
68%
Egal
7
23%
Infrangere
3
10%
 
Total votes: 31

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de sorialis » 03 Mar 2015, 20:42

Prea tare pentru orice galerie din Romania!

Felicitari , Sezione!

Cel putin vizual, a fost deosebit, si insasi intrebarea : Ce a fost? , spune totul!

Super!
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

DoRyN

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de DoRyN » 03 Mar 2015, 21:09

romaad scrie:asa cum am promis, revin cu pozele de la meci . Spor la download sunt aprox 1,1 GB. Avem si un "best of" al amicului Sorialis
Multumim pentru poze ! Din motive de spatiu, am selectat cateva pe care le-am pus in albumul foto. Poate incerci sa tragi si NEF sa putem sa le prelucram mai usor o:

Imagine
In timp ce erau pe TV imaginile de mai sus, comentatorii LOOK spuneau ca a murit cineva (nu am retinut cine) care avea legatura cu Universitatea Craiova. Eu am crezut ca de asta erau steagurile negre :o :hmm

DoRyN

Sorin Cartu

Mesaj de DoRyN » 03 Mar 2015, 21:30

"E singurul meci în care se poate spune că nu meritam punctul obţinut. Dar în celelalte meciuri n-a fost aşa. Au fost atîtea discuţii despre acest meci. Trebuia să ne dăm la o parte să bată Steaua?

De ce să mă duc la Severin? Este Universitatea Craiova nu Universitatea Severin. Să ajungem în cupele europene şi apoi vedem unde jucăm.

Din cauza birocraţiei nu am avut terenul bun. În decembrie ce să facem? Cum să facem un gazon bun? Noi mai puteam juca şi pe Ion Oblemenco, dar aşa e treaba în România", a spus Sorin Cârţu la DigiSport.

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de jianu_max » 03 Mar 2015, 21:45

Slh, nu stiu ce asteptari ati avut voi,dar coregrafia a fost superba!si mesajul extraordinar!
@Doryn..a murit Stefan Coidum
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

alex21.mufc
suporter
suporter
Mesaje: 787
Membru din: 11 Sep 2014, 00:30

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de alex21.mufc » 04 Mar 2015, 00:03


1:17
"Andrei Perpelita"
Aka giallorosso!

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de DeuxEx » 04 Mar 2015, 02:53

Tabela a aratat astfel:
Imagine
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
george_7002
suporter
suporter
Mesaje: 944
Membru din: 12 Iul 2013, 08:14

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de george_7002 » 04 Mar 2015, 05:42

SLH scrie:Trebuiau sa fie un fundal(oceanul de venin cum zice si Copacul) pentru steagurile alb-albastre. Mesajul de pe gard a fost: Intr-un ocean de venin, Stiinta ne face sa plutim. Oricum n-a prea iesit cum speram.
foarte tare faza cu tabela... coregrafia a iesit binisor avand in vedere situatia de deruta in care se afla multi si mutarea asta pe Extensiv(apropo cred ca pe Central nu iesea deloc coregrafia asta) spre surprinderea mea au fost si ceva stelisti la meci destia "bastinasi" locali... a lipsit putin comunicarea in peluza trebuia comunicat ceva mai bine cu oamenii de acolo si impartit mai din vreme materialul(parerea mea) de ex. multi nu au auzit ca steagurele trebuie ridicate cand fluiera arbitrul :-) apropo sper sa vorbim despre coregrafia pentru primul meci de pe Ion Oblemenco o am in cap de cel putin 4 ani :up:

PS. am avut dreptate cu Brandan... in continuare cred ca si Madson are si el probleme cu sanatate...
http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Co ... buia+sa+ne
Imagine
Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de romaad » 04 Mar 2015, 09:01

DoRyN scrie:] Poate incerci sa tragi si NEF sa putem sa le prelucram mai usor o:
Am si NEF-urile, evident :P. Nu stiam ca vreti sa le prelucrati. Intodeauna trag NEF+JPEG. Si mie imi place sa ma joc de-a photoshopul. va trebui sa facem un ftp, pentru ca pe site-urile de file transfer, nu poti pune mai mult de 2GB

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de romaad » 04 Mar 2015, 09:04

muttley scrie:Craciunescu a zis ca a fost penalty si in 94.
Asa si cine [****] e Craciunescu? Un boovean jegos care nu ne suporta, platit de digi sa spuna conform intereselor alora

ozzy

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de ozzy » 04 Mar 2015, 10:38

Băi, eu recunosc că am fost foarte supărat și dezamăgit după meci. Totuși, când văd câtă jale am produs, parcă simt cum mă cuprinde bucuria și îmi dau seama că tocmai stilul ăsta de joc i-a scos pe toți din minți. Vai, nu am lăsat marea echipă fcsb să se desfășoare și să ne uimească cu tehnicitatea ei.

JustME

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de JustME » 04 Mar 2015, 11:17

pai trebuia ca Sorin Cartu si Sandoi sa il intrebe pe naum si pe restul imbecililor de la digi ce tactica sa foloseasca. ca echipa joaca pentru televiziuni nu pentru rezultate sau supoteri. incredibil la ce nivel au dus astia nesimtirea.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de stuparu_alexandru » 04 Mar 2015, 11:32

ozzy scrie:Băi, eu recunosc că am fost foarte supărat și dezamăgit după meci. Totuși, când văd câtă jale am produs, parcă simt cum mă cuprinde bucuria și îmi dau seama că tocmai stilul ăsta de joc i-a scos pe toți din minți. Vai, nu am lăsat marea echipă fcsb să se desfășoare și să ne uimească cu tehnicitatea ei.

si eu :lol:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de DeuxEx » 04 Mar 2015, 17:32

Si, ca sa moara simpatizantii FCSB de la ziarele de rahat din buCUResti:

Imagine

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de romaad » 04 Mar 2015, 17:42

e clar, l-am cumparat si pe asta.

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de blondu » 04 Mar 2015, 22:56

acum am vazut si eu reluarile de la meci. mie sincer nu mi se pare penalty la nicio faza. tucudean simuleaza grosolan. cum a simulat tot meciul.

Închis