[ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Credeţi că meciul cu Concordia se va încheia cu:

Poll ended at 24 Apr 2015, 16:12

Victoria noastră
15
83%
Victoria lor
2
11%
Meci egal
1
6%
 
Total votes: 18

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de mihu » 24 Apr 2015, 19:15

un meci bun facut de noi per ansamblu, pe care meritam sa il castigam lejer...asta este , in alte ocazii am avut 1-2 sanse si am castigat...mie mi-a placut foarte mult Ivan astazi, s-a cam simtit dupa ce a iesit...legat de faza cu faultul dat de tusier la Bawab, imi aduc aminte ca acelasi tusier a ridicat fanionul la unoffside la Ivan, cand mingea venea de la un fundas al lor...
asta este Hai Stiinta, suntem pe drumul cel bun
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

JustME

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de JustME » 24 Apr 2015, 19:17

faza aia cu offsideul la Ivan cand un jucator al Chiajnei ii da practic pasa e antologica. acolo e o faza clara in care ori esti prost ori esti mizerabil. nu e cale de mijloc "n-a vazut", "pai intentie", "e interpretabil". frate.. mingea vine de la adversar, las-o naiba. e jenant.

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de blue_titan » 24 Apr 2015, 19:41

Imagine

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de blue_titan » 24 Apr 2015, 19:41

Imagine

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de DeuxEx » 24 Apr 2015, 19:50

Meciul asta puteam sa-l transam lejer in favoarea noastra, chit ca jegurile alea cu ecuson au impins Chiajna de la spate. ratarea lui Tarnacop e monumentala - singur, nemarcat, avea tot timpul din lume sa faca o preluare si sa traga. Si asta e numai una din fazele care mi le amintesc acum, la cald...
Una peste alta, mergem inainte. E cazul sa ne obisnuim cu arbitrajele de genul asta, mai ales daca in sezonul viitor vrem sa tragem la titlu. O sa avem conta noastra atat brigazile apropiate ungurilor, cat si alea apropiate ciobanului... Ne fac bine meciurile de genul asta in aceasta perioada!
Tin sa remarc si eu evolutia lui Ivan! Copilul ar trebui sa primeasca mai multe meciuri de genul asta, a aratat azi ca poate sa joace la un nivel mai mult decat OK pentru varsta lui!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de romaad » 24 Apr 2015, 19:56

Cu ungurii o sa aveti surprize zilele urmatoare... e posibil sa nu conteze sezonul viitor

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de DeuxEx » 24 Apr 2015, 20:03

Daca e sa se duca draq ungurii, mi l-as dori pe Bumba de acolo!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de cortinadampezzo » 24 Apr 2015, 20:20

"Ruda cu Dina, Adriean Mititelu i-a donat acestuia 40 ha in lunca pentru golul inscris clonei din Craiova" sursa GSP

La pauza a iesit la incalzire Straton, Brac nu cred ca a facut deplasarea nu lam vazut pe banca.
La meci a fost si Iordanescu. Vatajelu a avut un meci bun cu exceptia galbenului.
Cred ca trebuia introdus Baluta si nu Dumitras

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de DeuxEx » 24 Apr 2015, 20:22

I-a donat din ce?? 40ha cred ca e visul umed al lui Ajica!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

JustME

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de JustME » 24 Apr 2015, 20:44

ar fi prea tare ca stirea sa fie adevarata. 40 de hectare din praful de pe toba e ceva :lol:

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de muttley » 24 Apr 2015, 20:47

Cred ca Dina ar vrea ca Felix Grigore sa-i doneze un contract pe 1-2 ani dupa meciul de azi. Si fie vorba intre noi, nu as avea nimic impotriva acestei donatii.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de SLH » 24 Apr 2015, 21:00

De 3 etape avem si ghinion si ne si fac arbitrii grav. Avem 2 puncte, dar puteam avea si 7 fara probleme.

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de FanStiinta » 24 Apr 2015, 21:05

azi jucaram bine si meritam sa castigam.. din pacate rataram cu seninatate o gramada de ocazii si fuseram foarte aproape sa ne intoarcem cu mana goala.. cred ca e penibil sa dam vina pe arbitraj.. frasinescu si acka sunt 2 fundasi mediocri si atat.. sunt buni pentru o echipa de mijlocul clasamentului, dar nu pentru una care vrea sa joace in europa.. nu e prima data cand viseaza fundasii nostri si resping aiurea sau nu fac marcaj.. imi aduc aminte de golul cu viitorul luat din aut cand s-a respins tot in centru, golul cu asa cand s-au bagat pe 6m si nu au facut marcaj.. au si interventii bune dar mi se par niste fundasi mediocri si atat.. stiu ca nu e treaba lor sa marcheze goluri dar un fundas central bun da 3-4 goluri pe sezon din faze fixe.. ai nostri au 0.. eu unul nu sunt suparat pentru ca azi jucaram fotbal

iuli

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de iuli » 24 Apr 2015, 21:37

@FanStiinta:cred ca te cam grabesti cand vorbesti de Frasinescu si Acka.Pai un cuplu de fundasi centrali la primul sezon impreuna sa gafeze atat de rar nu prea gasesti in liga asta a noastra.
Eu cred ca ne lipseste un fotbalist de genul lui Cernat,sau Sanmartean,cam atat.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de DeuxEx » 24 Apr 2015, 22:07

Si un atacant care sa nu ierte in situatii de 1 vs 1!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Închis