[Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce credeti ca va face Stiinta in ultimul meci al sezonului regulat?

Poll ended at 04 Mar 2017, 14:07

Batem, intram in play-off!
24
65%
Egal, bun si ala!
3
8%
0 puncte -> demiterea lui Multescu!
10
27%
 
Total votes: 37

JustME

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de JustME » 27 Feb 2017, 17:24

sorin107 scrie:presa cica l-am schimba pe multescu cu edi iordanescu. de cand a plecat in bulgaria nu l-am prea urmarit, dar nu a facut mare branza.
vazui si eu stirea aia oricum ma pis pe iedi. daca il schimbam pe Multescu ori il aducem pe Piti ori pe Sumudica ori ne vedem dracu' de treaba si gata. m-am saturat de incercari pe banca tehnica. ori aducem o certitudine ca Piti ori il aducem pe "tigan" care in momentul de fata e, din punctul meu de vedere, cel mai bun antrenor din liga 1.

in timp ce iedi s-a facut de [cenzurat] prin Bulgaria Sumudica facea din rahat bici si mai si plesnea cu el prin Europa.

LiviuB

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de LiviuB » 27 Feb 2017, 17:32

sorin107 scrie:presa cica l-am schimba pe multescu cu edi iordanescu. de cand a plecat in bulgaria nu l-am prea urmarit, dar nu a facut mare branza.
desi mi-am dorit mult sa fie adus asta vara Edi, pana la vara trebuie sa continuam cu Multescu. si daca ne atingem obiectivul de participare intr-o cupa europeana, poate continua.
doar in cazul in care ratam poff-ul se poate discuta... dar sper sa nu se ajunga acolo

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de DeuxEx » 27 Feb 2017, 17:59

Din ce spuse MP la emisiunea lui Sorica, meciul se va juca in proportie de 80% la Severin. Bandurii vor sa joace meciul cu javrele la Medias sau la Bucuresti, daca javrele platesc chiria.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8122
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Bobby » 27 Feb 2017, 18:53

Daca Gazul ne bate in ultima etapa ar fi probabil cea mai cretina cadere a unei echipe de liga 1 pe care am vazut-o vreodata. Sa nu poti sa faci un punct, unul, din 12 posibile inseamna ca nu ai antrenor pe banca si nici presedinte de club - ci doar niste amatori. O infringere cu Gazul m-ar face sa ma duc sa-i cer scuze lui Mititelu pentru acel 0-1 cu Vasluiul. Nu as fi crezut ca cineva vreodata ar putea depasi "performanta" de atunci a booveanului, care tot asa se batea la locul 3, dar pentru ca a capotat complet a terminat pe locul 7 (exact ce se poate intimpla si acum !).

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2103
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de gogu2005 » 27 Feb 2017, 18:54

diferenta e ca mititelu a vandut tot (insolventa etc. )

astia de acum ar fi doar incapabili. ceea ce mi se pare mai bine decat vanzare. macar mai exista sansa ca pana la urma sa fii capabil.
Last edited by gogu2005 on 27 Feb 2017, 19:03, edited 1 time in total.
CRAIOVA NESUPUSA

LiviuB

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de LiviuB » 27 Feb 2017, 18:59

hai sa nu facem trimiteri la cel mai mare [cenzurat] din istoria acestui club. nimic nu poate egala ce a afacut acest nemernic

sorinyki
fanatic
fanatic
Mesaje: 1221
Membru din: 16 Mai 2006, 10:43

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de sorinyki » 27 Feb 2017, 19:06

Gol Astra, la naiba!

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de blue_lions » 27 Feb 2017, 20:47

JustME scrie: daca il schimbam pe Multescu ori il aducem pe Piti ori pe Sumudica ori ne vedem dracu' de treaba si gata. m-am saturat de incercari pe banca tehnica. ori aducem o certitudine ca Piti ori il aducem pe "tigan" care in momentul de fata e, din punctul meu de vedere, cel mai bun antrenor din liga 1.
100% Sumudica, poate ne trezim si cu Budescu la pachet. In liga 1 e de departe cel mai bun, plus ca a prins si ceva experienta in Europa.

De Piti, personal, nu vreau sa mai aud.
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Avatar utilizator
constable
membru
membru
Mesaje: 165
Membru din: 15 Apr 2014, 13:59

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de constable » 27 Feb 2017, 20:54

Multescu trebuia să fie istorie. Cu el pe bancă o să fie greu să câștigăm meciul cu Mediaș

JustME

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de JustME » 27 Feb 2017, 20:59

blue_lions scrie: 100% Sumudica, poate ne trezim si cu Budescu la pachet. In liga 1 e de departe cel mai bun, plus ca a prins si ceva experienta in Europa.
si eu l-as vrea pe "garoi" :)( am incercat cu olteni, am incercat cu stelisti, am incercat cu dinamovisti e timpul sa incercam si un lautar :) l-as aduce din vara indiferent de ce se va intampla.

unde mai pui ca uraste din inima steaua si stelistii. Sumudica daca avea "spate" (suporteri si patronat care sa il sprijine) dadea si anul asta de pamant cu oaia bucuresti. e antrenor din generatia tanara, are experienta, are un titlu castigat, e adeptul fotbalului nu al antijocului si are o energie fantastica.

imi plac oamenii care pun pasiune in ceea ce fac iar Sumudica e unul din ei. nici nu concep sa il vad pe snobul ala de iedi cum vine cu fasoane si ifose la Craiova. prefer un "plebeu" ca Sumudica, asta vine si moare cu toata lumea de gat daca simte tribuna aproape.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de romaad » 27 Feb 2017, 21:18

sincer la cum merge treaba in prima liga, sunt sanse maricele ca tot Sumudica sa ia campionatul

Avatar utilizator
danielC
senior
senior
Mesaje: 322
Membru din: 03 Dec 2016, 21:07

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de danielC » 27 Feb 2017, 21:42

Mare antrenor a ajuns si clownul de la Astra, era greu al dracu sa iei titlu anul trecut cu ce echipa avea Astra si la fel si anul asta sa ai rezultate avand in vedere ce jucatori are sub comanda.
A ajuns Universitatea Craiova sa isi doreasca un mascarici ca Sumudica antrenor....Sumudica antrenor si Mititelu presedinte, aceeasi etine, aceeasi tendinta de a se da in spectacol si face de rahat, aceleasi taranisme !

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de DeuxEx » 27 Feb 2017, 21:53

Nu, mah, toti il preferam pe senilul de Multescu, dar facem si noi misto asa, de Sumudica. Numai tu nu te-ai prins ca noi nici macar nu vrem in playoff! :lol:
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8122
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Bobby » 27 Feb 2017, 22:21

Slab antrenor si conducere mai avem !

CFR isi vinde aproape toate vedetele, e in insolventa si poate aduce doar jucatori liberi de contract, incepe campionatul cu penalizare si e la egalitate de puncte cu noi. Dinamo - vinde vedete la greu, investeste in transferuri in ultimele doua perioade de transferari exact cit Craiova a platit pentru paralelul Bucurica - si e deja in play off. De Astra nu mai zic - joaca in Europa la greu, vinde jucatori la greu - si tot e in play off inaintea noastra.

Masive

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Masive » 27 Feb 2017, 22:34

O sa jucam in play out, nu mai faceti calcule.

Trimis de pe SM-G9287 folosind aplicatia #craiovamaximaro

Închis