[Etapa 9] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte lasa Viitorul in Banie?

Poll ended at 22 Sep 2018, 13:51

3 puncte
21
81%
1 punct
2
8%
0 puncte
3
12%
 
Total votes: 26

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 9] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de UneKa » 21 Sep 2018, 03:02

Meci foarte usor! O victorie absolut normala pt Stiinta, nimic special la acest meci.Nu exista alt rezultat decat victoria (suntem favoriti clar doar Mangia poate pierde meciul in conditiile in care si far antrenor s-ar castiga partida), in cazul oricarui alt rezultat este un esec imens al bancii tehnice, iar aceasta trebuie sa plateasca.

Cel mai important este sa fim pe STADION alaturi de echipa pe care trebuie sa o sustinem NECONDITIONAT !!!!
HAI CRAIOVA!!! HAI STIINTA!!!!!

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: [Etapa 9] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de malus dacus » 21 Sep 2018, 07:37

...incepe sa devina enervanta si situatia lui Meza Colli asta. Oricum, cred ca asteptarile sunt exagerate raportat la valoarea reala a jucatorului. Cred ca pana la urma tot cu ai nostrii o sa defilam si ar cam fi timpul sa-si intre in mana Barbut si sa ramana om de baza...

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 9] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de DeuxEx » 21 Sep 2018, 08:06

In dreapta poate sa joace si Bezme, la fel cum poate sa o faca si Mihaila sau Baicu.

Trimis de pe Xiaomi Note 4

"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 9] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de Bobby » 21 Sep 2018, 08:14

Cred ca in acest meci Barbut va juca pe dreapta si Rocha pe stinga, in locul lui Mitrita. Jucatorul U21 va fi Cicaldau. Nu cred ca Mihaila sau Baicu vor fi titulari. Probabil Martic ca fundas dreapta si Donkor pe banca.

LiviuB

Re: [Etapa 9] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de LiviuB » 21 Sep 2018, 08:32

Neagu.djuvara scrie:
21 Sep 2018, 00:08
Iti dai seama ca am carente,din moment ce nu ma ocup cu transferuri de jucatori.Daca mateiu ajunge in ultimele 6 luni de contract si nu semneaza prelungirea,iar fcsb vine cu o oferta buna in iarna,cu siguranta ii vor da drumul acolo.In fine o sa vedem la momentul acela ce va fi.
vezi ca daca isi dorea asa mult la fcsb se ducea in ian 2016. Rotaru a spus ca i-a dat unda verde pt ca primea cu 4-5000 de euro mai mult pe luna si Mateiu nici nu a vrut sa auda...
hai sa mai terminam cu previziunile astea sumbre.
sper sa avem o conducere abila si sa ii prelungeasca sederea la Craiova
cu privire la primul 11, aveam impresia ca avem un lot complet... dar lipsa lui Mitrita, coroborata cu cea a lui Colli, ne arata ca nu este asa. Eu l-as pune pe Bancu extrema stanga, in linie cu Rocha si Mihaila/Burlacu.

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: [Etapa 9] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de malus dacus » 21 Sep 2018, 10:55

...Viitorul o sa ne paseze, chiar daca jucam acasa. Ne trebuie un jucator de viteza si n-avem altul in afara de Barbut...

Avatar utilizator
G.Ovidiu-Catalin
suporter
suporter
Mesaje: 811
Membru din: 01 Iul 2018, 15:04

Re: [Etapa 9] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de G.Ovidiu-Catalin » 21 Sep 2018, 11:34

Mirko - Martic, Donkor, Thiago, Briceag - Cicaldau, Mateiu, Bancu - Barbut, Kojlic, Rocha.
ucv ucv ucv

Neagu.djuvara
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 09 Aug 2018, 22:27

Re: [Etapa 9] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de Neagu.djuvara » 21 Sep 2018, 13:18

Mirko-Martic,Donkor,Tiago,Briceag-Mateiu,Gardos-Rocha,Cicaldau,Baicu-Koljic.Bancu e la un galben de suspendare si n-as risca cu el ca sa-l pierd cu cfr.Bine e clar ca antrenorul il va baga,el gandeste partidele in alt mod.

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 9] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de UneKa » 21 Sep 2018, 13:40

E timpul pt Gardos! Acesta este cel mai bun fundas din liga intai, pacat ca nu are un antrenor pe masura calitatilor sale.
S-a intors Nuno, sa vedem daca e un plus pentru noi sau pt fetitele din Craiovita pe care le intinde.
Hai stiinta

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 9] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de DeuxEx » 21 Sep 2018, 13:40

Are cine sa joace in locul lui Bancu. In plus, fara Mitrita e greu, fara Bancu e si mai greu.

Trimis de pe Xiaomi Note 4

"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Neagu.djuvara
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 09 Aug 2018, 22:27

Re: [Etapa 9] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de Neagu.djuvara » 21 Sep 2018, 13:57

Sigur o sa-l bage in teren din primul minut.Bancu tot timpu' ia cartonase intr-un mod stupid.Nu-i ok,ca etapa de etapa sa avem cate un jucator important suspendat,asta in conditiile in care suntem una dintre cele mai cuminti echipe.Jucatorii nostri tot timpu isi pierd cumpatul usor,iar jucatorii adversi stiu asta.S-a vazut si la medias cum jucatorii lor incercau sa-i sicaneze pe ai nostri.

Neagu.djuvara
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 09 Aug 2018, 22:27

Re: [Etapa 9] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de Neagu.djuvara » 21 Sep 2018, 14:05

E timpul pt Gardos,doar din punctul multor suporteri,nu si din partea antrenorului,care e indragostit de kelic.Gardos are mai multa calitate decat kelic,care din punctul meu de vedere e un fundas rudimentar.Din pacate gardos nu e intr-o forma prea buna.La meciul asta l-as folosi la inchidere,pentru ca a mai jucat in trecut pe postul asta,si a facut-o foarte bine.

LiviuB

Re: [Etapa 9] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de LiviuB » 21 Sep 2018, 14:23

Gardos are nevoie de meciuri, trebuie sa joace, era normal sa fie la o forma mai slaba, cand el nu am mai legat 3 meciuri la rand de doi-trei ani

Neagu.djuvara
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 09 Aug 2018, 22:27

Re: [Etapa 9] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de Neagu.djuvara » 21 Sep 2018, 14:43

Mie mi se pare ca e mult peste kelic.Fiecare echipa are un cuplu de fundasi centrali stabili,iar mangia vrea sa sudeze cuplul kelic-ferreira.In cazul asta va mai intra gardos doar daca se accidenteaza unul din ei.Pe popa l-a trmis la echipa a doua,pe asta nu-l baga deloc in echipa.Un lucru e cert,nu te poti bate la obiective marete cu acest cuplu de fundasi centrali.In iarna conducerea trebuie sa gaseasca doi fundasi centrali peste ei.Kelic face niste gafe incredibile.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 9] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de DeuxEx » 21 Sep 2018, 14:50

Mie, personal, Kelic mi se pare mai bun decat Gardos la ora actuala. Iar soarta lui Popa nu o plang - a ajuns la echipa a doua din cauza lui si a prostiilor lui, mai ales alea facute in afara terenului.

Trimis de pe Xiaomi Note 4

"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Închis