Victor Pițurcă

Ai vreo intrebare/informatie legata de istoria Universitatii Craiova? Aici e locul potrivit!

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
Thunder

Re: Victor Pițurcă

Mesaj de Thunder » 26 Aug 2019, 15:21

BiancoAzzurro_AS. scrie:
26 Aug 2019, 14:43
nu mi-am propus sa fiu 100% ca tine, ca nu sunt comunist...succes cu gandirea asta , de aia nici nu poti intelege ce e gresit sa iti injuri antrenorul si jucatorii pt ca ai perspectiva redusa
Vezi, cam asta e problema cu voi mititelienii… iti pune omul argumentatia in fata si ba te faci ca esti prost si nu pricepi limba romana, ba o dai in diverse. Iti repet ca vad ca e grea limba romana pt tine. Ce treaba are faptu` ca s-a strigat demisia cu injuraturi la adresa jucatorilor? Ce jucatori au fost injurati ? Ca incep sa cred ca esti ***** sau ceva. Chiar nu mai facem diferenta intre demisia si injuraturi si invective? Hai, mars colo la severin ca te retinem.

s9k3k3-
membru
membru
Mesaje: 138
Membru din: 22 Aug 2019, 15:37

Re: Victor Pițurcă

Mesaj de s9k3k3- » 26 Aug 2019, 15:21

Boss, nu existati, serios.
Asteptati sa ajunga adevarata in liga 1 si mergeti sa o sustineti pe ea, nu va mai pierdeti timpul cu clona, acum si mai mult a venit si piturca, clonarea este perfecta.
Chiar va pierdeti vremea cu noi pe aici, stim ca voi sunteti fanii adevaratei dar din lipsa de alternative sunteti parasutati pe aici.
Oricum nu exista dubiu in ceea ce spun, indiferent cat de suporteri va dati gandirea e ca adevaratilor ceea ce rezulta ca sunteti parteneri de secta

Piturca un golan infidel si escroc de cazinouri a dezafiliat Universitatea Craiova si s-a intors acum la Clona pentru completarea operei de distrugere in masa a fotbalului craiovean

Thunder

Re: Victor Pițurcă

Mesaj de Thunder » 26 Aug 2019, 15:24

mutley + thunder = love :-D Stanga, dreapta, low kick cu uppercut, batman si robin :)( :-D :laughing:

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Victor Pițurcă

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 26 Aug 2019, 15:51

La tribuna a doua erau o grămadă înjurați, crezi ca dc începi tu cu demisia, aia discern și încep cu bomboane la jucători, dar ai perspectiva redusa, vezi pe 10 m2 asa maxim

Exact ce ziceam, minte în colturi, dacă cineva va contrazice sunteti pe forță și argumente de securiști, una doua nu sunt cu echupa.. .. Scrie mare în topic "Victor Piturca", vrei sa scriu de fcsb sau de petrrescu?

Și hai cântați la alta masa, ca mi-am dat seama din prima ca sunteți scuzati....

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Victor Pițurcă

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 26 Aug 2019, 16:00

Cred ca sunteți acceasi scuzati de acum câteva luni când comentam de Piti ....parca aveți acțiuni la cooperativa Piti-Giovanni, asa săriți în sus la fiecare comentariu

Thunder

Re: Victor Pițurcă

Mesaj de Thunder » 26 Aug 2019, 16:23

Da bai boovene, ne-ai prins, unu` din noi e chiar Piti, iar alalalt e sigur Giovanni. Ghici care e care... fmm de inept :))

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Victor Pițurcă

Mesaj de malus dacus » 26 Aug 2019, 16:50

...ba baeti, am neste timp liber si na, zic sa va pun in tema - vedeti ca moderatorul tocmai ce-a scris pe-aici, pe undeva, un text cu font albastru. Iar cand da in faza de incepe sa scrie chestii albastre, de obicei se intampla nasoale. Ca sa stergeti urmele, recomand 1-2 pagini de pupaturi sau diverse. Nu-s sigur ca functioneaza, dar merita incercat...

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Victor Pițurcă

Mesaj de malus dacus » 26 Aug 2019, 16:56

...HAI CRAIOVA!...

Thunder

Re: Victor Pițurcă

Mesaj de Thunder » 26 Aug 2019, 17:06

Nu e belea ca p-ala il mituim cu bere :)(

Avatar utilizator
valynet
membru
membru
Mesaje: 185
Membru din: 01 Noi 2018, 14:26

Re: Victor Pițurcă

Mesaj de valynet » 26 Aug 2019, 17:11

Hai sa depasim momentul. Piti va taia si spanzura in urmatorii 3 ani, asa ca e timp destul sa il judecam dupa rezultate si nu dupa alte can-can-uri. Personal consider de bun augur venirea sa la Universitatea Craiova. Este clar ca se vrea mai mult decat am avut pana acum. Daca va putea sau nu, vom vedea. Dar in orice caz, acest club a facut un pas catre nivelul urmator.
Offense sells tickets, Defense wins championships.

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2821
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Victor Pițurcă

Mesaj de fabius_2014 » 26 Aug 2019, 17:20

Victor Piturca este, fara indoiala, un mare pas inainte in comparatie cu Papura. Nimic nu garanteaza ca din acest moment vor incepe marile succese sau ca totul se va termina cu un esec. In concluzie, UNIVERSITATEA CRAIOVA are un antrenor titrat, foarte scump ( am vazut ca pentru unii asta conteaza) cu foarte multa experienta si care sigur NU este prost. Ca antrenor Piturca indeplineste toate cerintele suporterilor, dar este adevarat si ce spune Bobby si nu trebuie ignorate acele aspecte. Acum putem avea rabdare pana echipa incepe sa joace fotbal si obtine rezultate. Cand vor veni rezultatele nu ma indoiesc ca vom fi toti pe stadion. Un singur lucru mai trebuie spus si anume ca individul care retrogradat, suspendat, dezafiliat si falimentat echipa Craiovei a fost Mititelu si nu Piturca.

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Victor Pițurcă

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 26 Aug 2019, 17:28

Thunder scrie:
26 Aug 2019, 16:23
Da bai boovene, ne-ai prins, unu` din noi e chiar Piti, iar alalalt e sigur Giovanni. Ghici care e care... fmm de inept :))
va creati dusmani imaginiari mv de retarzi :-x poti sa o iei in gura cat vrei de la s9k3k3 sau probabil faceti cu schimbul ,sunteti sot si sotie de va aparati unu pe alta ?!!? :-x

s9k3k3-
membru
membru
Mesaje: 138
Membru din: 22 Aug 2019, 15:37

Re: Victor Pițurcă

Mesaj de s9k3k3- » 26 Aug 2019, 18:00

BiancoAzzurro_AS. scrie:
26 Aug 2019, 17:28
Thunder scrie:
26 Aug 2019, 16:23
Da bai boovene, ne-ai prins, unu` din noi e chiar Piti, iar alalalt e sigur Giovanni. Ghici care e care... fmm de inept :))
va creati dusmani imaginiari mv de retarzi :-x poti sa o iei in gura cat vrei de la s9k3k3 sau probabil faceti cu schimbul ,sunteti sot si sotie de va aparati unu pe alta ?!!? :-x
Ne dovedesti capacitatea ta intelectuala si faptul ca da, am avut dreptate esti un mititel deghizat care a cedat nervos cand a venit Piturca la Stiinta si recurge la jigniri.
Iti doresc la cat mai multe fripturi la perinita si aerconditionat la rabla pe care o ai, o sa fie cald in deplasarile din ligile inferioare.

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1075
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: Victor Pițurcă

Mesaj de Leonard Albert » 26 Aug 2019, 18:09

iuli scrie:
26 Aug 2019, 13:42
Leonard Albert scrie:
26 Aug 2019, 00:06
Bobby, mi-am schimbat total parerea despre tine, 100% in favoarea ta. o:
si eu tot asa,da' invers!
...urma alege.

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Victor Pițurcă

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 26 Aug 2019, 18:14

s9k3k3- scrie:
26 Aug 2019, 18:00
BiancoAzzurro_AS. scrie:
26 Aug 2019, 17:28
Thunder scrie:
26 Aug 2019, 16:23
Da bai boovene, ne-ai prins, unu` din noi e chiar Piti, iar alalalt e sigur Giovanni. Ghici care e care... fmm de inept :))
va creati dusmani imaginiari mv de retarzi :-x poti sa o iei in gura cat vrei de la s9k3k3 sau probabil faceti cu schimbul ,sunteti sot si sotie de va aparati unu pe alta ?!!? :-x
Ne dovedesti capacitatea ta intelectuala si faptul ca da, am avut dreptate esti un mititel deghizat care a cedat nervos cand a venit Piturca la Stiinta si recurge la jigniri.
Iti doresc la cat mai multe fripturi la perinita si aerconditionat la rabla pe care o ai, o sa fie cald in deplasarile din ligile inferioare.
Am și postat ca e un pas înainte cu Piti, dar nu știți sa citiți... Si puteți șa mi-o luați în gura vineri în peluza cu Voluntari, sunt cu echipa mea favorita, asta dc voi nu sunteți pe la severin :)(

Scrie răspuns