Mititelu la judecata poporului!

Comentarii pe marginea articolelor aparute in mass-media.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Vreți să închidem acest topic?

Poll ended at 08 Feb 2023, 12:52

Da
11
31%
Nu
24
69%
 
Total votes: 35

iepurakis
senior
senior
Mesaje: 336
Membru din: 27 Feb 2009, 21:07

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de iepurakis » 06 Noi 2020, 11:22

fabius_2014 scrie:
06 Noi 2020, 09:44
Fiind incurajati, pe GSP postacii familiei s-au dezlantuit cu injuraturi si blesteme . O bila alba pentru " Adevarul " unde postacii in unanimitate il critica pe Mititelu.
https://adevarul.ro/news/eveniment/adri ... 26cc5163ec
e gresit incomplet linkul: https://adevarul.ro/news/eveniment/adri ... index.html

dar m-a busit rasul sa citesc gigisport!
DC83D8F4-1AF4-4E22-ABA7-FEC3A30626C0.jpeg

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3519
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Paul » 06 Noi 2020, 14:19

Costin Stiucan nu se lasa, si dai si lupta:
https://blogsport.gsp.ro/costinstucan/2 ... -mititelu/
Ma vere, daca comentezi deciziile justitiei si practic instigi impotriva sistemului de justitie, e ok? Adica eu ma bucur ca se expun in felul asta si sper sa li se si traga, dar as fi curios daca si exista legi in sensul asta.

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2094
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de gogu2005 » 06 Noi 2020, 14:37

Cica pe 16 NOV mai vine o nucleara pt chelutu.
CRAIOVA NESUPUSA


Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de AdrianR » 06 Noi 2020, 16:56

Miștouri de doi lei
Vorbeam mai înainte despre încăierările din stradă care au întinat liniștea cu care Mititelu a parcurs acei metri până la mașină. Destul de urât! Infinit mai de prost gust a fost însă jubilația fără sfârșit a adversarilor ideologici, fanii și apropiații celeilalte echipe. Glume gregare de la pijamaua în dungi la aplecatul după săpun în dușurile penitenciarului. Nu e doar lipsă de decență, e și lipsă de educație. Mârlănie chiar! Ca prostimea din Evul Mediu care se hlizea când căpățâna osânditului se despica de trup, sub securea gâdelui. Și dovada că Bănia (căreia îi aparțin și eu genetic) rămâne un spațiu tribalizat, cotropit de indecență și lipsit acut de cel mai elementar bun-simț.
https://blogsport.gsp.ro/buzarin/2020/1 ... -mititelu/
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8098
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Bobby » 06 Noi 2020, 17:01

gogu2005 scrie:
06 Noi 2020, 14:37
Cica pe 16 NOV mai vine o nucleara pt chelutu.
Ala o fi procesul de evaziune fiscala - 5 milioane de Euro - de care vorbeam.

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1786
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de dorumihnea2 » 06 Noi 2020, 18:37

BLOGSPORT.RO
EXCLUSIV Dovezi incredibile prezentate de condamnatul Mititelu: judecătorul din dosarul palmaresului recunoaște că a făcut afaceri cu Mihai Rotaru
0

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1786
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de dorumihnea2 » 06 Noi 2020, 18:38

Uitați ce promovează gsp. Ro..... Ei zic că au dovezi de la mititelu😂😂😂😂

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1786
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de dorumihnea2 » 06 Noi 2020, 19:04

Sport. Ro prezintă o postare a unui individ Mihai Belu în care acesta începe cu ceva de genu,, eu nu mă pricep la fotbal dar minciunelu are dreptate,,. Și începe ăsta frate cu teoria conspirației cu Rotaru care e mână în mână cu judecătorii.... Când îl caut pe Facebook pe individ îl găsesc intr-o poză în dreapta tatălui.... Care tată.... Pușcăricelu....

adi_g
suporter
suporter
Mesaje: 644
Membru din: 20 Sep 2017, 21:18

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de adi_g » 06 Noi 2020, 19:39

Au adus și un cretin aia d ela prostsport, unul d. chirita sa spuna ca echipa interlopului este adevărata etc...Mi-e greata...

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1418
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de florinkeke » 06 Noi 2020, 19:45

AdrianR scrie:Miștouri de doi lei
Vorbeam mai înainte despre încăierările din stradă care au întinat liniștea cu care Mititelu a parcurs acei metri până la mașină. Destul de urât! Infinit mai de prost gust a fost însă jubilația fără sfârșit a adversarilor ideologici, fanii și apropiații celeilalte echipe. Glume gregare de la pijamaua în dungi la aplecatul după săpun în dușurile penitenciarului. Nu e doar lipsă de decență, e și lipsă de educație. Mârlănie chiar! Ca prostimea din Evul Mediu care se hlizea când căpățâna osânditului se despica de trup, sub securea gâdelui. Și dovada că Bănia (căreia îi aparțin și eu genetic) rămâne un spațiu tribalizat, cotropit de indecență și lipsit acut de cel mai elementar bun-simț.
https://blogsport.gsp.ro/buzarin/2020/1 ... -mititelu/
Ba baiatule,mistourile sunt de fapt acele gorile care nu aveau ce cauta acolo plus nevasta-sa care zbiera ca la usa cortului.Daca era demn se ducea in [****] singur sa se predea sau iesea doar cu politisii,cu capul un pamant si in liniste.Cat despre cealalta parte a textului tau,ba chiar ma bucur ca justitia isi face treaba si chiar vreau sa fac si eu putin misto.Stii de ce?Fii atent:platesc taxe in tara asta de 15 ani de cand activez in campul muncii,nu am ratat niciuna niciodata asa ca ma foarte bucur ca un smecheras care nu mai stie cum sa le eludeze de duce la zdup pte asta.El e smecher pe banii nostrii...capisci?Si punctul doi.Acum ani de zile el s-a pishat cu jet pe tot ce inseamna Univeristatea.Tu stii ce am simtit eu si alte mii cand boul asta si-a batut joc de Craiova?Ba baiatule,am plans mah,intelegi?si eu nu plang asa usor.Asa ca sa se duca in ma-sa in puscarie si sa stea acolo mult si bine.Si da,sa patreze margarina pentru seara si sa aiba grija la dush.Asa ca Mititelule,la multi ani cu EXECUTARE!!!

Sent from my SM-G960F using Tapatalk


Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8098
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de Bobby » 06 Noi 2020, 19:58

adi_g scrie:
06 Noi 2020, 19:39
Au adus și un cretin aia d ela prostsport, unul d. chirita sa spuna ca echipa interlopului este adevărata etc...Mi-e greata...
Chirita a jucat la un moment dat la Craiova. Prosport este finantata de familia chelului. 100 %. Recent biaetii de acolo un inceput sa scrie acolo "CS U Craiova" - comanda de la boovean.

Voi intelegeti ca nu exista pe lumea asta organ de presa care sa poceasca numele unei echipe ? Pe site-urile LPF si FRF echipa este "Universitatea Craiova", Prosport si de multe ori GSP o dau cu CSU. Comanda de la chel.

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de malus dacus » 06 Noi 2020, 20:53

florinkeke scrie:
06 Noi 2020, 19:45
AdrianR scrie:Miștouri de doi lei
Vorbeam mai înainte despre încăierările din stradă care au întinat liniștea cu care Mititelu a parcurs acei metri până la mașină. Destul de urât! Infinit mai de prost gust a fost însă jubilația fără sfârșit a adversarilor ideologici, fanii și apropiații celeilalte echipe. Glume gregare de la pijamaua în dungi la aplecatul după săpun în dușurile penitenciarului. Nu e doar lipsă de decență, e și lipsă de educație. Mârlănie chiar! Ca prostimea din Evul Mediu care se hlizea când căpățâna osânditului se despica de trup, sub securea gâdelui. Și dovada că Bănia (căreia îi aparțin și eu genetic) rămâne un spațiu tribalizat, cotropit de indecență și lipsit acut de cel mai elementar bun-simț.
https://blogsport.gsp.ro/buzarin/2020/1 ... -mititelu/
Ba baiatule,mistourile sunt de fapt acele gorile care nu aveau ce cauta acolo plus nevasta-sa care zbiera ca la usa cortului.Daca era demn se ducea in [****] singur sa se predea sau iesea doar cu politisii,cu capul un pamant si in liniste.Cat despre cealalta parte a textului tau,ba chiar ma bucur ca justitia isi face treaba si chiar vreau sa fac si eu putin misto.Stii de ce?Fii atent:platesc taxe in tara asta de 15 ani de cand activez in campul muncii,nu am ratat niciuna niciodata asa ca ma foarte bucur ca un smecheras care nu mai stie cum sa le eludeze de duce la zdup pte asta.El e smecher pe banii nostrii...capisci?Si punctul doi.Acum ani de zile el s-a pishat cu jet pe tot ce inseamna Univeristatea.Tu stii ce am simtit eu si alte mii cand boul asta si-a batut joc de Craiova?Ba baiatule,am plans mah,intelegi?si eu nu plang asa usor.Asa ca sa se duca in ma-sa in puscarie si sa stea acolo mult si bine.Si da,sa patreze margarina pentru seara si sa aiba grija la dush.Asa ca Mititelule,la multi ani cu EXECUTARE!!!

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Pe cine certi? Sper ca nu pe baiatul asta AdrianR, caci asa pare. Licheaua e Buzarin iar acesta este momentul cand ies la suprafata toate lichelele si saiturile vandute lui Ajîcă. Ar fi misto de facut un catalog cu recenzii ca la emag. As da 5 stele lu prosport din ce-am vazut asa pe diagonala presa din zilele astea. Si, sa bati jegsp, chiar nu e de ici de colo.

dantes
suporter
suporter
Mesaje: 566
Membru din: 10 Ian 2009, 00:39

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de dantes » 06 Noi 2020, 21:26

Presa/Buzarin are dreptate: va bucurati degeaba. A apucat sa procreeze.
Vidul a fost acoperit repede si presa are interlocutor. A mostenit frumusetea de la mama si talentul de la tata. Are valoare si vorbele la el. Si-i prevad aceeasi stralucita cariera in fata.

phoenix
junior
junior
Mesaje: 24
Membru din: 23 Iun 2017, 21:51

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de phoenix » 06 Noi 2020, 21:52

La (mai) multi ani, mititelule!

Scrie răspuns